Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha vkit nagyon szeretsz de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha vkit nagyon szeretsz de visszautasít, akkor h lépsz túl rajta?

Figyelt kérdés
lányként
2011. jan. 17. 11:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ezek a kérdések a sírba tesznek! Nem gondolhatod, hogy van bevált módszer!

Mindig meg kell szenvedni, és amikor már azt hiszed belehalsz, akkor elmúlik.

2011. jan. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szép lassan átértékeled azt a képet róla, amit felépítgettél magadban.
2011. jan. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Csak akkor alakul ki igazi szerelem két ember között, ha párkapcsolatban élnek. Ha plátói a dolog, akkor az nem szerelem, csak a "fejedben van egy kép" az illetőről, ami valószínűleg nem fedi a barátságot.

Ha meg a párom utasítana vissza, akkor az azt jelentené nekem hogy tönkrement a kapcsolat, aminek OKA volt. Vagy elszúrtam valamit (és akkor igyekszek ezt észre venni, és a jövőben elkerülni hogy ugyanabba a hibába essek), vagy eleve nem illettünk össze, és akkor nincs is mit sajnálni.

Ja és még valami: kicsit racionálisabban kell gondolkodni. A szerelem nem valami hatalmas, megmagyarázhatatlan erő, hanem biokémia. Nem romantikus filmben élünk. Akit pusztán az érzelmei képesek sakkban tartani, gyenge ember, akinek még sok gondja lesz az életben.

2011. jan. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
utolsó : nem tartom magam gyenge embernek , mégis miután a menyasszonyom kirakott 3 év után , az eléggé padlóra vágott ( ez volt 7 hónapja ) de még mindig naponta gondolok rá és talán szeretem is ... viszont aki ilyent ír mint te az még nem volt szerelmes , még elég lightosan fogalmaztan ...
2011. jan. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

14:43


Nemhogy voltam már szerelmes, de jelenleg a vőlegényemmel az esküvőnket tervezzük. Persze nekem is fájna ha véget érne a kapcsolatunk, de azért nem zavarodnék bele. Ha pofán vág az élet, fel kell állni, és menni tovább előre mint a tank, csakis így érhet el valamit az ember az életben, agonizálással nem megy semmire, és a helyzete se lesz jobb. Ennyi.

2011. jan. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ha engem valaki visszautasítana az nyílván nem vágna földhöz , de ha egy 3 éves kapcsolatom ér véget , persze nem állok neki az ereimet vagdosni , viszont kell egy biznyos idő még ez kihevered, az nemhiszem ,hogy megoldás lenne ha rá másnap belemennék egy másik kapcsolatba.
2011. jan. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

14:43 irigyellek a felfogásod miatt, én sajnos nem tudom így látni a dolgokat.

Engem is már sokan utasítottak vissza, konkrétan akik eddig tetszettek, mindenki. Szerintem nincs bevált módszer, mindenkinek saját magának kell ezt megtapasztalni, és túllépni rajta. Ez persze időbe telik, és nagyon sokat szenvedsz miatta, de mindíg reménykedni kell benne, hogy lesz valaki, akivel összeilletek, és szerethetitek egymást.

Hogy a kérdésre is válaszoljak, az talán segít, ha megszakítasz vele minden kapcsolatot.

2011. jan. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

nemtudom miért irigyelsz a felfogásom miatt , pont azt írtam , hogy nem könnyű , férfi létemre énis sírtam emiatt , annyira padlón voltam mert kidobott menyasszonyom .. hónapokig éltem pián meg drogon ... de most már kezd az életem egyenesbe jönni.

Amit tehetsz az valóban az , hogy minden kapcsolatot szakíts meg vele.

2011. jan. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ne haragudj, félrenéztem, nem rád gondoltam... (előző voltam)
2011. jan. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!