Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Miért nem tudtok beletörődni, ha valaki nem akar veletek járni?

Figyelt kérdés
Van egy pasi, akivel régen jártam kb. 2 hónapig.Aztán dobtam, mert ilyen tipikus rádtapadós, nyálas izé.Ennek már kb.5 éve, és egyszerűen azóta nem tudom lekoptatni.Állandóan emaileket irkál, meg chatelni akar, én meg szinte soha nem írok vissza neki, és egyszerűen nem veszi a lapot.Ezt miért csinálja?Már volt olyan is, hogy tök bunkón megírtam neki, h fejezze be, de akkor is kb két hónapig békén hagyott, aztán újrakezdte.Miért nem fogja fel, hogy már az agyamra megy???Már szinte félek bekapcsolni a facebookomat, mert két perc se telik bele, és ott van, hogy "szia"...ráadásul van csaja!
2010. nov. 22. 16:50
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
73%
Tedd spamlistára, tiltsd le mindenhonnan, töröld a Facebookról. Mi olyan nehéz ebben?
2010. nov. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Rúgd erőből tökön! De úúgy, hogy kasztrálódjon, és akkor nem lessz kanos, és békénhagy.
2010. nov. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim válasza:
100%
facebookon chatről ki tudsz jelentkezni:D személyesen küldted el bunkó módon, vagy monitor mögül? nem mind1, mert az ilyen beteg törtetők csak akkor állnak le ha a szemükbe mondod h rohadtul elég volt belőlük, és ha már van barátnője, azzal foglalkozzon, mert te le se s*arod.:) 18/F
2010. nov. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Mert tök bunkóság valakit letiltani, de mostmár úgy tűnik, nem marad más választásom.Amúgy tök helyes lenne, csak ez a tapadása teszi irritálóvá...
2010. nov. 22. 16:54
 5/29 A kérdező kommentje:
interneten írtam neki
2010. nov. 22. 16:55
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
mert szeret és nem adja fel...
2010. nov. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
igen, én is ezt gyanítom, de ez akkor is borzasztó.Az a leggázabb, hogy nem fogja fel, hogy ezzel csak még jobban eltaszít magától.
2010. nov. 22. 16:56
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
jah hogy facebook.. akkor diszlájkold vagy mittudomén
2010. nov. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
71%
Bunkóság valakit letiltani. Ez jó. Érted, pont a zaklatás ellen találták ki a letiltást. A Facebookon még zaklatóként is meg lehet jelölni. Ne itt panaszkodj, ha semmit nem vagy hajlandó tenni magadért, mert az "tök bunkóság".
2010. nov. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
semmi nem használ ellene...már mindent kipróbáltam a letiltáson kívül.De az meg annyira gáz lenne, sztem azt nem érdemli.
2010. nov. 22. 16:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!