Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Miért nem tudtok beletörődni, ha valaki nem akar veletek járni?

Figyelt kérdés
Van egy pasi, akivel régen jártam kb. 2 hónapig.Aztán dobtam, mert ilyen tipikus rádtapadós, nyálas izé.Ennek már kb.5 éve, és egyszerűen azóta nem tudom lekoptatni.Állandóan emaileket irkál, meg chatelni akar, én meg szinte soha nem írok vissza neki, és egyszerűen nem veszi a lapot.Ezt miért csinálja?Már volt olyan is, hogy tök bunkón megírtam neki, h fejezze be, de akkor is kb két hónapig békén hagyott, aztán újrakezdte.Miért nem fogja fel, hogy már az agyamra megy???Már szinte félek bekapcsolni a facebookomat, mert két perc se telik bele, és ott van, hogy "szia"...ráadásul van csaja!
2010. nov. 22. 16:50
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
Sztem mindenkinek volt egy ilyen pasi az életében, aki nem hagyta békén.Ez nem ilyen beteges zaklatás,valahogy szép szóval kéne megértetni vele, hogy ne irkáljon, mert semmi értelme.
2010. nov. 22. 17:00
 12/29 anonim ***** válasza:
53%
Jó ég. Reménytelen vagy. Mi az hogy nem érdemli a letiltást? Nem börtönbe küldöd, nem feljelented és nem a pasidat küldöd oda, hogy megverje, csak megnyomod a nyomorult "Törlés" vagy "letiltás" gombot. Életképtelen-e vagy?
2010. nov. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
53%

kiírtál egy kérdést, és te válaszolgatsz saját magadnak


amiket más ír, azokkal szemben meg véded a srácot


akkor most tulajdonképpen MIT IS AKARSZ?

2010. nov. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
jó, előző, lehet, hogy te egy érzéketlen bunkó vagy(és biztos lány)én viszont nem...
2010. nov. 22. 17:04
 15/29 A kérdező kommentje:
Választ arra, hpogy mit lehetne neki mondani(valami nem gonosz dolgot), amiből megértené, hogy ne írjon.
2010. nov. 22. 17:05
 16/29 anonim ***** válasza:

egyszerű

mond meg neki, hogy ne írjon, mert téged zavar. ennyi

2010. nov. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:
De mondom, hogy ezt már írtam neki, és nem érdekelte!!!!!
2010. nov. 22. 17:07
 18/29 anonim ***** válasza:
53%

azért nem érdekli, mert nem tart téged tiszteletbe


ezért te se tanúsíts iránta tiszteletet, ezért írták a többiek is, hogy akkor tiltsd le, majd abból megtanulja

2010. nov. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:
mindegy, hagyjuk.Nyilván egyeseket érzékenyen érintett a téma.kösz a segítséget
2010. nov. 22. 17:08
 20/29 anonim ***** válasza:
Bzmg ez hihetetlen. TILTSD LE A FRANCBA. Ez nem bunkóság, felejtsd el. Az a bunkóság amit ő csinál, ergo TE megvédheted magad. Ha meg akar erőszakolni akkor nem rúgod tökön, mert az bunkóság?
2010. nov. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!