Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ezt dobta a gép? Nem szeretnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt dobta a gép? Nem szeretnék beletörődni.

Figyelt kérdés

21 éves egyetemista vagyok. Jó ízlésű, igényes öltözködésű. Az átlagnál okosabb, jól informált, széles látókörű. Mondták már azt is, hogy lexikon. A humorom is jó - tapasztalatok alapján. (Önkritika rulez). A lányok is megnéznek.

A probléma csak az, hogy még addig sem tudtam eljutni, hogy megcsókoljak egy lányt. Egyszerűen kimaradt a génemből a közeledés fogalma. Jó társasági ember vagyok, nem ülök otthon szinte sohasem. De egyszerűen sehogy sem megy, hogy legyen egy barátnőm.

Próbáltam már neten ismerkedni, de több a fake felhasználó, mint a valós. Ráadásul a lányoknak olyan igényeik vannak, hogy egy menő filmsztár alá nem is adják.

Én igazság szerint ezt már megszoktam. Nem jó érzés, abszolút kellemetlen.

Úgy látszik nekem ez a sors jutott. Nehéz beletörődni.


Ja és nem, nem vagyok meleg! Ha rajtam múlna magam állítanám falhoz őket.


2010. szept. 19. 17:29
1 2 3 4 5 6 7
 11/62 anonim ***** válasza:
100%

Ne reménykedj, ezt nem a gép dobta, csak bebeszélitek magatoknak.

Saját magad vagy ennyire szerencsétlen.

És mellékesen, te ne állits falhoz senkit

2010. szept. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/62 anonim ***** válasza:
2010. szept. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/62 A kérdező kommentje:

Kedves 21/L!

Mi köze a széles látókörnek ahhoz, hogy kit mennyire irritálnak a homokosok? Egyébként nekem se kellenél... ;)


Másoknak: egyszerűen lusta vagyok valakivel kontaktusba lépni. Ez most jelentse a kezdeményezést.

2010. szept. 19. 17:45
 14/62 A kérdező kommentje:

Ebből a pár hsz-ből úgy tűnik, hogy a kommentelők igen nagy része funkcionális analfabéta.

Mondja már meg nekem valaki, hogy mennyire fontos az írásomban az utolsó bejegyzés! Tök lényegtelen, azért írtam, hogy ne írja be néhány vicces fiú, hogy meleg vagyok.


Egyébként rohadtul nem vagyok önző. Épp az a probléma, hogy sokkal jobban érdekel más, vagy a többség boldogsága, mint a sajátom.

2010. szept. 19. 17:49
 15/62 anonim ***** válasza:

Ha lusta vagy, akkor az kifejezetten jó, mert az csak azt jelenti, hogy neked így teljesen jó. Ha pedig jó, akkor minek változtatni rajta? Örülök, hogy boldog vagy egyedül, és megtaláltad magad!

*****

*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. szept. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/62 anonim ***** válasza:

akkor meg pont ez a baj hogy lusta vagy


legyen egy kicsit több önbizalmad, ha tetszik valaki szólítsd meg nyugodtan, ha visszautasít, tanultál valamit, és lehet hogy nem is fog visszautasítani, de szerintem ne ülj ölbe tett kézzel és várj hogy majd egy lány leszólítson.


l

2010. szept. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/62 A kérdező kommentje:

Nem, nekem ez így abszolút rossz! Örülök, hogy örülsz a problémámnak.

A lányok nagy része meg azt se tudja, hogy mit akar, ehhez ráadásul társul egy jókora egoizmus meg bunkóság is.

Így legyen az ember lelkes.

2010. szept. 19. 17:53
 18/62 anonim ***** válasza:
Hát márpedig a lustaság abból fakad, hogy te megteheted. És miért teheted meg? Mert jól érzed magad. A problémákon az emberek változtatni szoktak. Bár azzal, hogy a legtöbb lányt önzőnek vagy bunkónak nevezed, a helyzeteden még nem sokat változtat. Amilyennek tartod őket, olyanokkal fogsz találkozni.
2010. szept. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/62 anonim ***** válasza:
89%

Azért fontos az utolsó sor, mert az az egyetlen, ami őszinte, nem pedig a sablon duma duma duma :D Abból tényleg le lehet szűrni rólad valamit. Pl. hogy lúzer létedre még te állítgatnál falhoz kevésbé lúzereket... hahaha


Na mind1... szal humoros, jó fej, okos, széles látókörű, igényes, jó társasági ember vagy. Használd a keresőt, és nézd meg, hogy az ilyen kérdésekhez mindenki kb. ugyanezt a sablont írja le. Na de akkor mi benned az egyedi? Ami meg kellene, hogy fogja a csajokat? Mert ha nincs, akkor nem csoda.

Amúgy rossz tulajdonságaid is vannak? Pl?

2010. szept. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/62 anonim ***** válasza:

na akkor én feladom, azért ne hidd azt hogy minden nő beképzelt és bunkó, mert akkor tényleg sosem lesz barátnőd


17:49 elküldenéd csatolva a csernus könyvét, nem tudom letölteni (larkin87@citromail.hu) köszi

2010. szept. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!