Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ezt dobta a gép? Nem szeretnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt dobta a gép? Nem szeretnék beletörődni.

Figyelt kérdés

21 éves egyetemista vagyok. Jó ízlésű, igényes öltözködésű. Az átlagnál okosabb, jól informált, széles látókörű. Mondták már azt is, hogy lexikon. A humorom is jó - tapasztalatok alapján. (Önkritika rulez). A lányok is megnéznek.

A probléma csak az, hogy még addig sem tudtam eljutni, hogy megcsókoljak egy lányt. Egyszerűen kimaradt a génemből a közeledés fogalma. Jó társasági ember vagyok, nem ülök otthon szinte sohasem. De egyszerűen sehogy sem megy, hogy legyen egy barátnőm.

Próbáltam már neten ismerkedni, de több a fake felhasználó, mint a valós. Ráadásul a lányoknak olyan igényeik vannak, hogy egy menő filmsztár alá nem is adják.

Én igazság szerint ezt már megszoktam. Nem jó érzés, abszolút kellemetlen.

Úgy látszik nekem ez a sors jutott. Nehéz beletörődni.


Ja és nem, nem vagyok meleg! Ha rajtam múlna magam állítanám falhoz őket.


2010. szept. 19. 17:29
1 2 3 4 5 6 7
 41/62 anonim ***** válasza:

„Ezt inkább mástól kellene kérdeznem.”

Ugyan már, ne mások alapján ítéld meg magad… ha te saját magad nem ismered a hibáidat, az nagy baj. Úgy esélyed sincs tenni ellene. A legelső lépés mindig a hibát megkeresni, és utána megjavítani. Ha nem keresi meg a hibát az ember, akkor max. egy helyben toporog… ha jól érzem, te ezt csinálod.


„Ha valaki nem érti a viccet, akkor ez van.”

Persze, ez van, le lehet rázni magadról, de te szopsz miatta :) A csajokkal is bunkó vagy? Alkalmazkodni tudsz, vagy nem bírod, ha beleszólnak a dolgaidba?


„Fogalmam sincs, hogy mi bennem az egyedi. Tök átlagos vagyok.”

Ez is baj. Tehát saját magadban nem látod az értéket, akkor mi alapján várod el, hogy mások meglássák? :) Sajnos ma egy olyan világban élünk, ahol el kell tudni adni magad, magadra kell irányítanod a figyelmet… csak azt nehéz, ha még saját magad sem tudod, hogy mivel lehetne.


Figyelj, így röviden az jött le nekem rólad, hogy belül vannak az önbizalmaddal, önértékeléseddel problémáid (nem ismered magad… sem a negatív, sem a pozitív oldalad). Valószínűleg volt pár kudarc, csalódás, és felvetted ezt a bunkó, „leszarom” stílust, ez egy jó erős védekező fal, nehogy valaki ne adj’ Isten áttörje és megsebezzen. De ha nem engedsz be senkit, nem is csoda, hogy nem jutnak be…


Persze lehet, hogy nincs igazam, nem ismerlek.

2010. szept. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/62 A kérdező kommentje:

Na jó. Érdekel mennyire ismered magad.

Kíváncsi vagyok mit válaszolsz.

Mik a hibáid és mitől vagy egyedi?

2010. szept. 19. 19:51
 43/62 anonim ***** válasza:

Ügyes hárítás :) De jó, legyen :P

Hibák:

- túl nagy szabadságigény, nem bírom a kötöttségeket

- nagy adag lustaság

- kis adag önzőség

- kis adag gyávaság, hajlamos vagyok kibújni a felelősség alól

- Kis adag gyerekesség


Egyediség:

- nagyon nagy kreativitás és fantázia, mindig tudok újat mutatni, mozgalmas az életem, ezer ötletem van mindenre, legyen az kis vagy nagy dolog, sokszor okozhatok váratlan, kellemes meglepetést.


Te jössz.

2010. szept. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/62 A kérdező kommentje:

Hiba: mint már írtam lusta vagyok veszettül. Pluszban szinte tényleg nem érdekelnek a dolgok. Teszek mindenre, nem hoz lázba szinte semmi.


A pozitív dolgokat leírtam a cím alatt, de más sablonszövegnek nevezte. Mindenesetre tudok mindig újat mondani más számára, ezért is mondták a lexikon jelzőt.

2010. szept. 19. 20:08
 45/62 anonim ***** válasza:

már boccs de ez nem így van, vagyis a lányok egyáltalán nem csak a nagymenő filmsztárokra buknak.. leglábbis a normálisk nem.

az számít h milyen e kisugárzásod, mert lehet h társasági embernek tartod magad, csak azt se árt néha átgondolni, h valyon nem-e csak neked jelent örömöt ha a többiekkel vagy mi van ha velük más a helyzet? nah mind1 sztem ez egy jó ok lehet, de én nem akarlak se megbántani se kiosztani

2010. szept. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/62 A kérdező kommentje:
LOL! Azért ez egy kicsit vicces. Azt észre veszi az ember, ha a társaság nem kedveli a jelenlétét. Ennyire ismerem az embereket. Ezzel a kérdéssel kár is foglalkozni.
2010. szept. 19. 20:16
 47/62 anonim ***** válasza:

Az a fajta ember, akit nem érdekel semmi, kétféle van:

1) Akit régen érdekelt, csak sok kudarc érte, ezért most már inkább nem érdekli semmi, nem kezdeményez, mert fél az újabb csalódástól. Ez a könnyebb eset.

2) Aki totálisan lusta, céltalan, az élettől nincsenek elvárásai. Mondjuk elhiszem, hogy ez vagy (bár akkor kicsit furcsa, hogy kiírtad ezt a kérdés, meg akkor miért védekezel, hárítasz folyamatosan?). Neked egyébként az élet többi területén (nem párkapcsolat) vannak céljaid, vagy ott is teszel mindenre? Ha tényleg ebbe a kategóriába tartozol, akkor hogyan is várod, hogy történjen bármi is? Amíg nem emeled meg a segged, nem fog a sült galamb a szádba repülni.

OK, tehát barátnőt szeretnél, zavar ez a dolog, hogy nincs, aki szeressen, és akit szerethetsz. Ez érthető dolog. De mégis, mit tettél eddig mindazért, hogy legyen barátnőd? Sorold! Azon kívül, hogy netes ismerkedés. Tudod, az a gyávák ismerkedő helye, és te is tudod, hogy mennyire eredménytelen. Szóval egy nagy nulla.

2010. szept. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/62 A kérdező kommentje:

Az élet minden területén vannak terveim.

A suli befejezése után szeretnék egy jó munkahelyet, aztán saját lakás, kocsi, majd valakivel család és gyerekek.

Interneten soha sem ismerkedtem. Én csak azért regisztráltam egy ilyen oldalra, hogy megnézzem mi a kínálat és az igényeik milyenek.

Lehetett volna ismerkedési mód, de ezt a fajtát inkább nem részesítem előnyben. Kb 3 hét után töröltem magamat róla.

Én tisztában vagyok vele, hogy az a baj, hogy nem lépek, mert lusta vagyok. Azt nem tudom, hogy mozdítsam ki magam ebből az állapotból.

2010. szept. 19. 20:33
 49/62 anonim ***** válasza:

Ne haragudj meg kedves kérdező a meggyanúsításért és javíts ki ha nem így van, de szerintem félsz a lányoktól. Félsz attól, hogy nem találsz olyat, aki minden elvárásodnak megfelel.


Elmondásod alapján egy nagyon jól szituált, jó ízlésű, intelligens gentleman vagy, akkor gondolom azzal is tisztában vagy, hogy létezik a világon Kompromisszum.


Semmiféle módon nem szeretnélek megbántani a mondandómmal, de a leírtak alapján számodra nincs tökéletes lány, és félsz ezt bevallani magadnak, ezért nem közeledsz hozzájuk.


Hidd el, ritka a rendes lány, de ha rátalálsz becsüld meg.


Egy jó tanács: A leírásod utolsó mondatát remélem viccnek szántad, mert egy jól szituált ember tudja, hogy ez diszkrimináció és a törvény bünteti.:)

2010. szept. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/62 anonim ***** válasza:

Hogyhogy hogyan mozdítsd ki magad ebből az állapotból? :) Hát fogd meg magad, menj el haverokkal bulizni, és próbálkozz be! Nem olyan bonyolult! Lesz egy rakat pofára esés, az biztos, de he már 10ből 1 csaj összejön, az már jó arány!

Csak gondolj bele, most, 21 évesen még nagyon jó korban vagy. De 5 év múlva már rosszabb lesz… és még nehezebb. Minden egyes elvesztegetett nappal egyre nehezebb. Aztán egyszer csak majd arra döbbensz rá, hogy már tényleg elkéstél. Feltétlenül ki akarod várni ezt ahhoz, hogy megmozdulj? Csak akkor mozdulsz, ha muszáj, mi? Lusta dög =) Hát akkor elárulom: utolsó pillanatban vagy, amikor könnyen csajozhatsz, úgyhogy most muszáj!!! Később már nem a lustaságod miatt nem fogsz tudni becsajozni, hanem mert tényleg nem lesz rá lehetőséged.

Egyébként vicces, tudod mi a bajod, tudod, hogy mit szeretnél, tudod, hogy mit kellene tenned, mégsem teszed meg. Gyakorlatilag szembeköpöd saját magad. Nem lehet valami jó érzés, én is paraszt bunkóvá válnék a helyedben, ha minden nap szembeköpném saját magam, és tudatosan, előre kiszámított módon okoznék rosszat magamnak :P

2010. szept. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!