Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ezt dobta a gép? Nem szeretnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt dobta a gép? Nem szeretnék beletörődni.

Figyelt kérdés

21 éves egyetemista vagyok. Jó ízlésű, igényes öltözködésű. Az átlagnál okosabb, jól informált, széles látókörű. Mondták már azt is, hogy lexikon. A humorom is jó - tapasztalatok alapján. (Önkritika rulez). A lányok is megnéznek.

A probléma csak az, hogy még addig sem tudtam eljutni, hogy megcsókoljak egy lányt. Egyszerűen kimaradt a génemből a közeledés fogalma. Jó társasági ember vagyok, nem ülök otthon szinte sohasem. De egyszerűen sehogy sem megy, hogy legyen egy barátnőm.

Próbáltam már neten ismerkedni, de több a fake felhasználó, mint a valós. Ráadásul a lányoknak olyan igényeik vannak, hogy egy menő filmsztár alá nem is adják.

Én igazság szerint ezt már megszoktam. Nem jó érzés, abszolút kellemetlen.

Úgy látszik nekem ez a sors jutott. Nehéz beletörődni.


Ja és nem, nem vagyok meleg! Ha rajtam múlna magam állítanám falhoz őket.


2010. szept. 19. 17:29
1 2 3 4 5 6 7
 21/62 A kérdező kommentje:

Tisztában vagy a loser szó jelentésével, drágaság? :)

Te onnan a székből meg is tudod állapítani, hogy mi a szövegből őszinte. Szeretem az ilyen különleges képességű embereket is.

De hát akinek normálisabbak a fartúrók, mint a bajban lévő emberek, azon nem is csodálkozom.


Másikra: nem tartok mindenkit bunkónak, az önző szót meg nem is használtam.

2010. szept. 19. 18:03
 22/62 anonim ***** válasza:
@17:45 az első mondatomban pont azt írtam le h mi köze hozzá. ha ilyen lekezelő kioktató hangnemben szól hozzám vki, mint ahogy te most nagyjából mkihez, akkor kapásból le van ejtve. bizonyára ezért sem rohannak utánnad lányok. nem tudom feltűnt-e, de ezen az oldalon a kérdezők inkább meg szoktán köszönni a válaszokat mint funkcionális analfabétának tituálni a népet. a világ legtermészetesebb dolga h neked nincs csajod. és nem is hiszem hogy egykönnyen lesz valaha is, lúzer ;]
2010. szept. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/62 A kérdező kommentje:

@18.06

Amilyen az adjon Isten, olyan a fogadj Isten. ;)

Meg ne legyél már sértődve, mert losernek neveztél...

2010. szept. 19. 18:08
 24/62 anonim ***** válasza:
Jön majd magától szerintem.És ha már volt 1 barátnőd utána jobban fog menni..csak az elsőt lesz nehéz megszerezni
2010. szept. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/62 anonim ***** válasza:
megadtad a választ: lusta vagy...ezek után milyen választ vársz?
2010. szept. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/62 A kérdező kommentje:
Nem választ várok, hanem megoldást.
2010. szept. 19. 18:18
 27/62 anonim ***** válasza:
@18:08 perszehogy amilyen az adjonisten olyan a fogadisten. nem is magamra utaltam. nem mkinek sikerült levágnia elsőre h mekkora paraszt vagy és először voltak pozitívabb válaszok is. te arra is csak olyan stílusban... tudod te miről beszélek de játszd az értetlent ha úgy tetszik, nekem 8. hozzátehetném még h remélem nem is lesz csajod mert sajnálnám szegény lányt, de szerintem ez a veszély nem fenyeget. csá
2010. szept. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/62 A kérdező kommentje:

Írták itt, hogy nem minden lány bunkó. Hát sajnos téged abba a kategóriába kell sorolnom. Ugye nem haragszol? :)

Végtére is, nem ilyen az alaptermészetem. Csak, ha kihúzzák a gyufát, akkor mit vár?


Akit meg le funkcionális-analfabétáztam, az joggal volt. A kérdéssel kell foglalkozni, nem a leglényegtelenebb résszel.

2010. szept. 19. 18:24
 29/62 anonim ***** válasza:
100%

:):):) Vicces vagy.


Na, most legalább tudom, mi benned az egyedi: mindenki mondja, hogy paraszt vagy, de akkor is neked van igazad, és senki másnak nem :D Ez nem okosságra, vagy széles látó körűségre vall, hanem beképzeltségre :P


Vagy ha mégis okos/széles látókörű vagy (ezt nem tudhatom), akkor védekezésből csinálod, nehogy még az a maradék iciripici önértékelésed is összeomoljon.


Teljesen mindegy, én azért kívánom neked, hogy találj egy barátnőt, aki szeret, és tudod szeretni, de így nem lesz egyszerű. Nem mindenki olyan, mint te, és ha a legtöbb embernek más a véleménye akár rólad, akár egy másik témáról, akkor talán nem ez lenne a helyes reakció.

2010. szept. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/62 anonim ***** válasza:

"egyszerűen lusta vagyok valakivel kontaktusba lépni"


Akkor mégis mit vársz, édesem?

2010. szept. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!