Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ezt dobta a gép? Nem szeretnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt dobta a gép? Nem szeretnék beletörődni.

Figyelt kérdés

21 éves egyetemista vagyok. Jó ízlésű, igényes öltözködésű. Az átlagnál okosabb, jól informált, széles látókörű. Mondták már azt is, hogy lexikon. A humorom is jó - tapasztalatok alapján. (Önkritika rulez). A lányok is megnéznek.

A probléma csak az, hogy még addig sem tudtam eljutni, hogy megcsókoljak egy lányt. Egyszerűen kimaradt a génemből a közeledés fogalma. Jó társasági ember vagyok, nem ülök otthon szinte sohasem. De egyszerűen sehogy sem megy, hogy legyen egy barátnőm.

Próbáltam már neten ismerkedni, de több a fake felhasználó, mint a valós. Ráadásul a lányoknak olyan igényeik vannak, hogy egy menő filmsztár alá nem is adják.

Én igazság szerint ezt már megszoktam. Nem jó érzés, abszolút kellemetlen.

Úgy látszik nekem ez a sors jutott. Nehéz beletörődni.


Ja és nem, nem vagyok meleg! Ha rajtam múlna magam állítanám falhoz őket.


2010. szept. 19. 17:29
1 2 3 4 5 6 7
 31/62 A kérdező kommentje:

De most miért?

Komolyan mondom, hogy nem hiszem el.

NEM én kezdtem az egész sértegetős dolgot. Az meg egy dolog, hogy őszinte vagyok és kimondom, amit gondolok. Sőt el is várom, hogy velem szemben is ezt tegyék.

Ettől hadd ne legyek már paraszt. Alapjáratok senki sem ilyen. Én sem.

2010. szept. 19. 18:41
 32/62 anonim ***** válasza:
@18:24 én nem vagyok bunkó lány de itt most az voltam. reméltem is hogy leesik és hogy talán kitalálod azt is mivel idézed elő. tehát perszehogy nem haragszom. ellenben úgy tűnik nem sikerült kitalálnod. jólvanakkor elég időt pazaroltam rád értelmetlenül. lezártuk.
2010. szept. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/62 A kérdező kommentje:
Ettől még mindig nem oldódott meg a problémám.
2010. szept. 19. 18:46
 34/62 anonim ***** válasza:

Itt csak válaszokat kaphatsz a kérdéseidre, a problémádat magadnak kell megoldanod. Vagy gondoltad, hogy valaki majd felajánlja neked szolgálatait? Milyen problémamegoldást tudsz elképzelni azon kívül, hogy te magadtól becsajozol?

Keress valami uniszex hobbit, tánc vagy bármi és ismerj meg ott lányokat. Megvan a közös érdeklődési kör és beszédtéma indításnak.

2010. szept. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/62 A kérdező kommentje:

Arra gondoltam, hogy valami építő jellegű választ ad valaki.

A tánchoz falábú vagyok.

2010. szept. 19. 18:54
 36/62 anonim ***** válasza:
Az csak egy példa az uniszex hobbik közül, ennyire ne legyél már értetlen és fantáziátlan. Asszem elég szépen kimutattad itt a fogad fehérjét. Olyan szuper tökéletes fickó vagy, hogy nincs a világon senki, aki felérne hozzád, az a baj. De azért majdcsak megtalálod a párod egy hasonlóan nárcisztikus, homofób, öntelt hárpia személyében.
2010. szept. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/62 A kérdező kommentje:

Nem vagyok sem nárcisztikus, főleg nem homofób, de még öntelt sem.

Valószínűleg mindenki magából indul ki, kedves válaszíró. :)

2010. szept. 19. 19:27
 38/62 anonim ***** válasza:

Figy én nem bántani akartalak. De még mindig fenntartom, hogy erre így építő jellegű választ nem lehet adni. Annyit írtál le, hogy jó humorú, széles látókörű, stb. srác vagy, mi a baj? Hát bocs, de ha ennyit írsz le, honnan tudjuk? :) Érted.


1. Lusta vagy. De azért én megkérdezném: tényleg lustaságból nem kezdeményezel, vagy azért, mert nem mersz? Nagyon nem mindegy.

2. Ami itt lejött, egy nárcisztikus paraszt vagy :D Ez beismerem, lehet nem igaz, de itt ez jött le. Ezért kérdeztem, hogy hibáid is vannak? Egyébként pedig könnyebb lenne értelmes választ adni a kérdésedre is, ha nem az előnyeidet, hanem a hibáidat írnád le. Legalább azt, amiről te is tudsz. Mert a lustaság kevés ahhoz, hogy valaki 21 éves koráig ne csajozzon be.


Illetve még mindig nem kaptam választ arra sem, hogy mi benned az egyedi? Mit nyújtasz magadból, amit úgy gondolsz, hogy arra fel kellene, hogy figyeljenek a csajok? Miért pont veled kellene összejönniük, nem pedig az 1000 másik humoros, széles látókörű, okos sráccal?

2010. szept. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/62 anonim ***** válasza:
Ja egyébként 17:58, 18:36 vagyok, a másik 80%os az nem én vagyok :):)
2010. szept. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/62 A kérdező kommentje:

Az a hibám, hogy nincs hibám...

Na jó nem. :D

Fogalmam sincs milyen hibára gondolsz egyébként. Nyilván belsőleg. Ezt inkább mástól kellene kérdeznem.

Még nyáron direkt emiatt kitaláltam egy olyat játékot társaságban, hogy mindenki mondja meg a másiknak, hogy mi a baja vele. Nekem azt mondták, hogy néha bunkó vagyok. De annyiban igazuk volt, hogy talán egyszer-kétszer az voltam. De az csak direkt poénból. Ha valaki nem érti a viccet, akkor ez van.


Egyedi? Fogalmam sincs, hogy mi bennem az egyedi. Tök átlagos vagyok. Nem tudnék semmi kiemelkedőt mondani. Talán az, hogy szinte mindenhez értek kicsit. De semmihez sem nagyon. :D

2010. szept. 19. 19:36
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!