Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első találkozó előtt 1 órával...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első találkozó előtt 1 órával lemondta a nő a randit, mert "Összejött mással." Gyanús volt, így másik képpel, névvel regisztráltam, elhívtam, eljött... erősen meglepődött, majd elkezdett cirkuszolni, hogy hogy tehettem ezt. Tényleg hiba volt?

Figyelt kérdés

Csendes, félénk, introvertált lány, minden szempontból bejött, fura volt, hogy lemondja a randit (főleg 1 órával előtte, főleg arra hivatkozva, hogy mással összejött).

Tudtam, hogy hazudik, de nem zavart, gondoltam ha ő így akar játszani, hát miért ne :) Kamu profillal regisztráltam, ráírtam, lebeszéltük a randit, eljött. Aztán erősen meglepődött amikor meglátott, mert másra számított (konkrétan el kellett neki mondani, hogy nem véletlenül vagyok itt), na ekkor kiakadt, hogy én ezt hogy tehettem?! Ekkor mosolyogva megkérdeztem: "Hát, Te hazudtál először, gondoltam így játszol, nekem bejön. Mégis mi a baj, hogy jobban csinálom?" :)

Aztán elkezdett cirkuszolni, hogy én milyen beteg vagyok, és ne zaklassam!


Én meg értetlenül mosolygok, hogy mégis mi van :) Tényleg hiba volt?

Én 30, ő 26


2022. jan. 4. 13:50
1 2 3 4 5 6 7
 51/70 anonim ***** válasza:
96%

Nem feltétlen ebben a témában. Pl megkérdezi valaki, hogy jó e haja és te azt mondod igen, holott nem csak nem akarod megbántani.


És az se biztos, hogy a csajszi hitetgette a kérdezőt, ismerkedtek de rájött hogy nem passzolnak és ezért bekamuzta, hogy van barátja, valszeg azért mert úgy gondolta nem fogja így a kérdező tovább zaklatni. Szegény, tévedett.

2022. jan. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/70 anonim ***** válasza:
100%

"nem ebresztek hamis varakozasokat a masik felben"


Az hogy azt mondta osszejott mással nem jelenti azt hogy hamis varakozasokat ébreszt benne. Ez kategórikussan azt jelenti hogy a kerdezonek elszallt az esélye ha igazat mond ha nem.

2022. jan. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/70 anonim ***** válasza:
15%
Nem is azzal ebresztett, hanem az elotte levo uzenetvaltasokkal ahol epp a csajszi javasolt randihelyszint
2022. jan. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/70 anonim ***** válasza:
100%
#53 veled nem történt még olyan hogy külsőre megtetszett, eleinte szimpatikus volt, aztán mondott valami olyat amitől elment a kedved?
2022. jan. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/70 anonim ***** válasza:
100%
Mert mondjuk ha nekem eloadta volna ezt tinderen mint itt a 32es kommentjeben én se randiztam volna vele, akármit is beszéltünk előtte.
2022. jan. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/70 anonim ***** válasza:
100%
53-as. Elmondanad milyen remenyt ebresztett, amikor azt irta, hogy massal jott ossze? Ez az egyik legerthetobb elutasitas, hogy nem fog veled osszejonni, fuggetlenul annak igazsagtartalmatol. Aztan megy a csodalkozas, amikor ghostingolnak meg tiltanak. Pont az ilyen kretenek miatt, senki nem akar egy ilyet atelni. Ferfi letemre en azt mondom a lany korrekt volt, mert nem bemondta, hogy latni sem akarlak es letiltotta, hanem bemondott egy olyan dolgot, amirol azt hitte erteni fogod, hogy itt a vege. Tulbecsulte mind az ertelmi, mind az empatia szintjet a kerdezonek. Sajnos beleakadt egy igazi hulladek mentalitasu, zaklato tipusu, beteg emberbe. Az ilyeneket kezelni kene, nem szabadon hagyni es hirdetni a csodasan beteg tevkepzetet. Te se vagy szazas, ha nem latod ez mekkora baj.
2022. jan. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/70 anonim ***** válasza:
11%

azert lassuk be, hogy 1 csaj se jon ossze 1 oraval a randi elott 1 masik kannal. nem hiheto...

vagy elotte hazudott amikor hitegette a kerdezot, vagy amikor elojott ezzel a bena hazugsaggal.

sztem a leckeztetes korrekt volt a kerdezo reszerol, az pedig h utana is remenykedett az viszont telleg beteg

2022. jan. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/70 anonim ***** válasza:
100%
Senkit nem kell “leckéztetni”, főleg nem azért mert ismerkedés közben meggondolta magát. Szánalom.
2022. jan. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/70 A kérdező kommentje:

Először e-mailben váltottunk 5 levelet, majd facen folytattuk, 17 nap után beszéltük meg a találkozót (ami az én ötletem volt), a helyet, időpontot viszont ő választotta, a 19. napon lett volna a találkozó, amit 1 órával előtte lemondott, és le is tiltott.

Nem írtam semmi beteg dolgot, végig full normális voltam (zárkózott csaj, lassan lehetett vele haladni), az utolsó 2 napban nem leveleztünk... na most vagy ez volt a baj (és megsértődött, vagy nemtudom, női logika), vagy valami történt ebben a 2 napban.

2022. jan. 5. 14:42
 60/70 anonim ***** válasza:
100%

#57

Már miért ne lehetne? Lehet hogy egy másik pasival már korábban randizott, a kerdezovel meg csak elkezdett beszélgetni.

Persze szerintetek így is szemet de ha alapból nem ír vissza mert mással ismerkedik akkor meg azért szemét.


De még ha átlátszó kamu akkor is egyértelmű jele hogy nem akar a kérdezővel randizni.

2022. jan. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!