Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első találkozó előtt 1 órával...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első találkozó előtt 1 órával lemondta a nő a randit, mert "Összejött mással." Gyanús volt, így másik képpel, névvel regisztráltam, elhívtam, eljött... erősen meglepődött, majd elkezdett cirkuszolni, hogy hogy tehettem ezt. Tényleg hiba volt?

Figyelt kérdés

Csendes, félénk, introvertált lány, minden szempontból bejött, fura volt, hogy lemondja a randit (főleg 1 órával előtte, főleg arra hivatkozva, hogy mással összejött).

Tudtam, hogy hazudik, de nem zavart, gondoltam ha ő így akar játszani, hát miért ne :) Kamu profillal regisztráltam, ráírtam, lebeszéltük a randit, eljött. Aztán erősen meglepődött amikor meglátott, mert másra számított (konkrétan el kellett neki mondani, hogy nem véletlenül vagyok itt), na ekkor kiakadt, hogy én ezt hogy tehettem?! Ekkor mosolyogva megkérdeztem: "Hát, Te hazudtál először, gondoltam így játszol, nekem bejön. Mégis mi a baj, hogy jobban csinálom?" :)

Aztán elkezdett cirkuszolni, hogy én milyen beteg vagyok, és ne zaklassam!


Én meg értetlenül mosolygok, hogy mégis mi van :) Tényleg hiba volt?

Én 30, ő 26


2022. jan. 4. 13:50
1 2 3 4 5 6 7
 21/70 anonim ***** válasza:
93%
Biztos sír az egója, igen😂 Szerintem magasról tesz a kérdezőre és max szánja mintsem sírjon rajta.
2022. jan. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/70 anonim ***** válasza:
0%

Ez inkább neki kínos most, az egójának szarul esik, hogy rajta lett kapva, hogy kamuzik. Persze, hogy kiborul, hiszen nem tudja megvédeni az amúgy is áttetsző meséjét és emiatt te vagy most a "zaklató", meg "hülye".

Legalább örülj neki, hogy hamar kiderült, hogy nem neked való. Majd fut egy olyan pasi után, aki pont így fogja lekoptatni.


33N

2022. jan. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/70 anonim ***** válasza:
96%
Nem, most elmeséli a barátnőinek, akik még óvatosabbak lesznek online, még többször fogják azt mondani, hogy van másik pasi, akkor is, ha nincs. A férfiak dolgát nehezítette.
2022. jan. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/70 anonim ***** válasza:
0%
23, nyilván úgy adja majd elő, hogy de ő mennyire korrektül megmondta, hogy nem akar ismerkedni.. :)
2022. jan. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/70 anonim ***** válasza:
86%
Nem nagyon tudok olyan indokot, amire ésszerű viselkedés lenne az, amit a kérdező leművelt.
2022. jan. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/70 anonim ***** válasza:
40%

Nyilván nem ésszerű a Kérdező tette se, egy percig nem mentegetem.


33N

2022. jan. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/70 anonim ***** válasza:
95%

Netes ismerkedés alatt is simán lehet hogy az egyik üzenetben valami olyat írt a kérdező ami miatt meggondolta magát a lány.


Azért mert lebeszeltek egy randit és váltottak pár üzenetet még nem tartozik semmivel neki.


Nem tudjuk hogy mi volt az oka hogy hazudott, de a végeredmény szempontjából nem mindegy?

A lényeg hogy nem akart veled találkozni.

Most jobb lett volna ha azt mondja hogy azért mert egy gyökér vagy?

Akkor békén hagytad volna?

Szóval de, felesleges és creepy volt.

2022. jan. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/70 anonim ***** válasza:
92%

Te kinek képzeled magad, mondjad már? 😂 Egy idegen lány, akivel még egy randin se voltál, nem tartozik neked semmilyen magyarázattal, hogy miért gondolta meg magát. Ennek okán, teljesen fölösleges, hogy hazudott-e vagy sem.

Ugyanaz mint mikor leszólítasz egy lányt, aki azt hazudja, hogy van barátja. Tök mindegy, hogy van-e vagy nincs. Azt jelenti, hogy NEM AKAR TŐLED SEMMIT. Ebben a sztoriban te vagy a sértődékeny, hisztis 3,14csa. 😂😂

Ha nem lennél az, akkor letíltottad volna, és kerestél volna egy másik lányt. De neked nagyon törékeny az egód.

2022. jan. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/70 anonim ***** válasza:
90%
Én ezért mondom, hogy linkelje be az egész sztorit, mert ha a lány úgy érezte, hazudnia kell egy másik pasit, ott valami nagy red flag lobogott be.
2022. jan. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/70 anonim ***** válasza:
27%
Mennyi idő alatt mondott igent neked, és mennyi idő alatt a kamunak?
2022. jan. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!