Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első találkozó előtt 1 órával...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első találkozó előtt 1 órával lemondta a nő a randit, mert "Összejött mással." Gyanús volt, így másik képpel, névvel regisztráltam, elhívtam, eljött... erősen meglepődött, majd elkezdett cirkuszolni, hogy hogy tehettem ezt. Tényleg hiba volt?

Figyelt kérdés

Csendes, félénk, introvertált lány, minden szempontból bejött, fura volt, hogy lemondja a randit (főleg 1 órával előtte, főleg arra hivatkozva, hogy mással összejött).

Tudtam, hogy hazudik, de nem zavart, gondoltam ha ő így akar játszani, hát miért ne :) Kamu profillal regisztráltam, ráírtam, lebeszéltük a randit, eljött. Aztán erősen meglepődött amikor meglátott, mert másra számított (konkrétan el kellett neki mondani, hogy nem véletlenül vagyok itt), na ekkor kiakadt, hogy én ezt hogy tehettem?! Ekkor mosolyogva megkérdeztem: "Hát, Te hazudtál először, gondoltam így játszol, nekem bejön. Mégis mi a baj, hogy jobban csinálom?" :)

Aztán elkezdett cirkuszolni, hogy én milyen beteg vagyok, és ne zaklassam!


Én meg értetlenül mosolygok, hogy mégis mi van :) Tényleg hiba volt?

Én 30, ő 26


2022. jan. 4. 13:50
1 2 3 4 5 6 7
 41/70 A kérdező kommentje:

"de nem akart veled találkozni!" - Tényleg? Még a helyez, és időt is ő választotta :) Inkább az érdekelt volna, hogy miért gondolta meg.


"Miért nem lehet ezt tiszteletben tartani?" - Mert ez olyan abszolút esélyt sem adok hozzáállás... és én hiszek az esélyekben :)

2022. jan. 4. 19:03
 42/70 anonim ***** válasza:
95%

Ha lemondta a randit, akkor nem akart veled találkozni.

NEM JÁR ESÉLY ALANYI JOGON A KÉT SZÉP SZEMEDÉRT! Ezt fogjátok már fel!

2022. jan. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/70 anonim ***** válasza:
100%

A kamu profillal akart találkozni, nem veled. Hogy veled miért nem azt csak ő tudja de nem is lényeg.


És nem tartozik neked semmivel, fogd már fel. Nincs olyan hogy neked jár egy esély.

2022. jan. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/70 anonim ***** válasza:
100%
Megérezte hogy valami nem stimmel veled. És tényleg. 💁🏻‍♀️
2022. jan. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/70 anonim ***** válasza:
100%
Nem az a szomorú hogy van egy ilyen beteg ember mint a kérdező. Hanem az hogy mennyien támogatják és biztatjak meg helyeslik.
2022. jan. 5. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/70 anonim ***** válasza:
100%
45 Igen, tényleg ez az, ami igazán borzasztó.
2022. jan. 5. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/70 anonim ***** válasza:
18%
45-46 Szerintem meg az a szomoru, hogy mennyien tartjak etikusnak/elfogadhatonak a no viselkedeset. Abban igazatok van, hogy a csaj nem tartozik magyarazattal miert gondolta meg magat, de ez nem jelenti azt, hogy nyilvanvalot hazudni rendben lenne. Az meg kulon szep, hogy utana hazhoz is megy a pofonert amikor a kamuprofilra meg ugrik.
2022. jan. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/70 anonim ***** válasza:
100%

47


Nem etikus, de messze nem annyira gáz mint amit a kérdező művelt. Ne csináljunk úgy mintha mi soha nem hazudnánk vagy füllentenénk mert épp úgy a kényelmesebb.

2022. jan. 5. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/70 anonim ***** válasza:
10%
48 Pedig en nem hazudok, es nem ebresztek hamis varakozasokat a masik felben. Ez ugyanis irto gerinctelen cselekedet. Meg szetencse, hogy ez a nok nagy tobbsegenek mindennapos elfogadhato cselekedet.
2022. jan. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/70 anonim ***** válasza:
100%

Ne legyünk álszentek sokan mondjak a van barátom kifogást…

Mert még mindig jobb mint magyarázkodni ha azt mondom nem…hádde mijér nem adsz egy esélyt ? Stb…

2022. jan. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!