Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első találkozó előtt 1 órával...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első találkozó előtt 1 órával lemondta a nő a randit, mert "Összejött mással." Gyanús volt, így másik képpel, névvel regisztráltam, elhívtam, eljött... erősen meglepődött, majd elkezdett cirkuszolni, hogy hogy tehettem ezt. Tényleg hiba volt?

Figyelt kérdés

Csendes, félénk, introvertált lány, minden szempontból bejött, fura volt, hogy lemondja a randit (főleg 1 órával előtte, főleg arra hivatkozva, hogy mással összejött).

Tudtam, hogy hazudik, de nem zavart, gondoltam ha ő így akar játszani, hát miért ne :) Kamu profillal regisztráltam, ráírtam, lebeszéltük a randit, eljött. Aztán erősen meglepődött amikor meglátott, mert másra számított (konkrétan el kellett neki mondani, hogy nem véletlenül vagyok itt), na ekkor kiakadt, hogy én ezt hogy tehettem?! Ekkor mosolyogva megkérdeztem: "Hát, Te hazudtál először, gondoltam így játszol, nekem bejön. Mégis mi a baj, hogy jobban csinálom?" :)

Aztán elkezdett cirkuszolni, hogy én milyen beteg vagyok, és ne zaklassam!


Én meg értetlenül mosolygok, hogy mégis mi van :) Tényleg hiba volt?

Én 30, ő 26


2022. jan. 4. 13:50
1 2 3 4 5 6 7
 11/70 anonim ***** válasza:
4%

Az nyilvánvaló, hogy ennek a kapcsolatnak úgyse lesz folytatása, de annyit megért, hogy a hazudozó kellemetlenül érezte magát.

:-)))

2022. jan. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/70 anonim ***** válasza:
96%

"a hazudozó kellemetlenül érezte magát."


Így, hogy egyszer sem találkoztak még amúgy, semmilyen kötelezettsége nem volt a pali irányában. Annyit sem kellett volna mondania, hogy összejött valakivel, hanem szimplán, hogy meggondolta magát, minden jót.

2022. jan. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/70 anonim ***** válasza:
0%
szerintem jo hecc volt
2022. jan. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/70 anonim ***** válasza:
96%
Szép volt e, amit a csaj tett? Nem. Bosszantó, bántó, igazságtalan? Igen. Valószínűleg. Én sem bírom a nem egyenes embereket, de azért Kérdező, amit csináltál nagyon creepy. Nem csoda,ha az emberek nem bíznak az internetes felületekben és az amögött ismerkedő másik félben. Talán hazudott, de akkor sem kellettél neki. Erre te csak azért is. Különben ezekből a passzív-agresszív esetekből akár bűnügy is lehet. A csaj lehet azért akadt ki, mert beteges így odacsalni, csakmert a te egódat bántotta.
2022. jan. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/70 anonim ***** válasza:
90%
Felesleges volt a tetted, főleg ha előre tudtad, hogy mennyire egyenes és őszinte ember is ő. Ahogy te sem vagy az, jó kis páros lehetettek volna, emelve a párkapcsolatok, rosszabb esetben a házasság amúgy sem fényesen sziporkázó nimbuszát.
2022. jan. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/70 anonim ***** válasza:
9%

azert aki a csavot allitja be creepynek ott gondok vannak.

a csaj volt creepy, azert ekkora kamut lehozni randi elott 1 oraval hogy osszejott massal? ne mar.

azokkal a csajokkal sosem volt gondom akik az elejen megmondtak, hogy boccs de nem jossz be. sot valamelyikkel azota is joban vagyok, de az ilyen kamuzos ghostingolos noktol a falramaszok, szoval szerintem megerdemelte a tyuk amit kapott.

2022. jan. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/70 A kérdező kommentje:

"lepattintott téged. Akkor mi a fenének kellett erőltetni" - Zárkózott lánynak tűnt, azt hittem önbizalomhiányos, a kudarctól fél, és ezért nem jött el... ami abszolút nem zavart volna :)

Legalábbis másra nem tudtam gondolni, ha már x levelet váltottunk, megbeszéljük a randit, és 1 órával előtte lemondja, hazudik, és letilt! Na most erre mégis mi oka lehetett???

(Alap normális hozzáállás ha levelezési időszakban lepattint, vagy személyes találkozón megbeszéljük.)


Folytatási biztos nem lesz, élőben már nem egy iq bajnok, és cirkuszolós, hát, lehet jobb hogy eleve nem jött el :)

2022. jan. 4. 14:47
 18/70 anonim ***** válasza:
87%
Azt megmernéd tenni, hogy az összes beszélgetéseteket lefotózod és belinkeled?
2022. jan. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/70 anonim ***** válasza:
18%
#18 es akkor mar szemelyes adatokat is tegyen melle, mert ugy lesz teljes a lejaratas :)
2022. jan. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/70 anonim ***** válasza:
10%
Végre egy tökös férfi.A randin szégyenbe kellett volna tenni.Biztos sír a kis egója.
2022. jan. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!