Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Zéró kommunikáció már az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zéró kommunikáció már az elején mit kezdenétek vele?

Figyelt kérdés

Friss kapcsolat, még most kezdjük jobban megismerni egymást.

Elég fura volt egyik este s emiatt többször szóltam neki erre megsértődött. Ilyenkor úgy tesz mintha nem léteznék vagy legalábbis nem szól hozzám.

Ez tart nála jó pár órát vagy egész nap s másnap mintha mi sem történt volna szia hogy vagy...

Közben szóltam hozzá tagadott, hogy nem is...majd folytatódik a csend...amikoe azt mondtam akkor én most elmegyek akkor kér ne, bocsánat valami béna kifogás...majd folytatja, hogy nem szól hozzám...

Megbeszélni bármit is így ami kicsit is kényelmetlen volna neki azt nem lehet s eléggé berágtam negyedszer teszi ezt velem az se számított mikor elsirtam már magam mérgemben.

Nekem nem az kell bocsánatot kérjen hanem ne így reagáljon, próbáljon kommunikálni mert én meg nem birok úgy ülni mint egy kuka, a hangulat hazavágva teljesen, s utána együtt aludni vagy bármi... Majd csináljak úgy másnap mintha nem fájna...

Most úgy gondoltam oké, ha ennyire nem akart velem beszélni amíg ott voltam s tudta másfél hétig nem fog látni személyesen... én se beszélek vele mert nem látom érdekelné.

Erre a reakció: reggel köszön, ha nem irok egy sort se ő se akkor.

Annyit se kérdez amúgy jól vagy? Mi a gond? Nem próbál többet kommunikálni amíg nem válaszolok... utána is csak a séma amit mindig megkérdez...

Ez megy 4 napja... újra s újra csak jó reggelt majd semmi...

Pont nem érdekli kb úgy érzem mert fel se hív mi a baj.. így nem lehet megoldani tudom de nem fogok jópofizni....

Voltatok ilyen helyzetben?

Van amivel észhez tudnám téríteni egy 30 éves férfit?


2021. okt. 6. 01:55
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Két dolog lehet:


Vagy ő van veled úgy , hogy màr együtt vagytok akkor minek tegyen bàrmilyen erőfeszítést


Vagy a másik, hogy te vagy rossz emberismerő, mert már az elején voltak jelek


Nem ismerünk sem téged sem a párod

2021. okt. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Jó sok évvel a hátam mögött írom: megfelelő kommunikáció nélkül nem fogműködni egy kapcsolat sem.
2021. okt. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!