Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi az ideális kommunikáció...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az ideális kommunikáció mennyiség randizás alatt?

Figyelt kérdés

Kb. 1 hónapja ismerjük egymást, és heti egyszer találkoztunk eddig. Mindkettőnk elég elfoglalt. Mikor összefutunk, mindig nagyon kedves és odaadó a srác, viszont online elég kevésszer kezdeményez már beszélgetést, de ha én írok, mindig sokat kérdez. Amikor erről beszéltünk, azt mondta, őt nem zavarja a találkák közti kevés kommunikáció, de nem tudom, hogy a alig beszélünk a neten, akkor mennyire lehetne "magasabb" szintre vinni a kettőnk közti dolgot.


Ő 28/F én 24/N



2021. máj. 20. 17:43
 1/6 anonim ***** válasza:
47%
Napi 8 mondat.
2021. máj. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nincs rá törvényrendelet, bár a teljes aphátiát és a hiperaktivitást érdemes lehet az elején kerülni.
2021. máj. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha írásban ilyen gyenge, akkor a személyes találkozókat kéne megpróbálnotok emelni legalább heti kettőre...
2021. máj. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen, ezen én is gondolkodtam, csak az nem túl kiegyensúlyozott, ha ő szóban ha találkozunk, elkezdi tervezni a következő programot, de aztán ha neten utána nem írok rá, akkor nem tudom, felhozná-e. Füllentésre vagy mögöttes szándékra pedig nem igazán lenne oka.
2021. máj. 20. 18:04
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
mi 1 hónapja randizunk, mindketten felelősségteljes pozícióban dolgozunk, naponta 1-1,5 órát beszélünk esténként telefonon, napközben semmit. Még reggel sincs egy jó reggelt, meg semmi, amit én egy kicsit hiányolok nőként.
2021. máj. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Vannak, akik egyszerűen nem szeretnek online kommunikálni. Vagy tudják hogy nem figyelnének rá annyira az elfoglaltság miatt mint amennyire szeretnének. Viazont ha ezt vallja és elmondja hogy a személyes találkozót preferálja a netes helyett, akkor többet kéne találkozni
2021. máj. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!