Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Eltérő kommunikációs igényt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eltérő kommunikációs igényt hogy kezelitek egy kezdeti kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Ismerkedtek, de az egyik fél többet szeretne beszélni, ez alatt értsd hogy minden nap minimum pár szót. A másik fél viszont napokig nem akar beszélgetni. Ha ezt felhozzák neki, hogy örömöt okozna azzal ha minden nap ha csak kevés beszélgetés volna, akkor a másik ezt kapásból elutasítja. Így hogy tud kialakulni a kötődés, az érzelmek? Ez így veszett fejsze nyele?
2021. máj. 23. 16:41
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
0%
Attól függ, ki van a vezetői pozícióban. Mindig annak kell alkalmazkodni a másikhoz. Ha majd egyenrangú felek kesznek, akkor hoznak közös szabályokat
2021. máj. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem eltérő kommunikációs igény, hanem sz.rik a fejedre
2021. máj. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Bizony kettes én is így érzem. Kategórikusan kijelentette hogy tudna többször is keresni, tudnánk többet beszélni de nem akarja megoldani. Nem is értem mit vár így? Ja de tudom. Amikor szóba áll velem akkor mondogassam hogy hiányzott stb. 😩
2021. máj. 23. 16:49
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
az nem ismerkedes ha napokig nem kivancsi rad...
2021. máj. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Igen, utána úgy tesz hogy még nekem kellene hálásnak lennem hogy na most rám ér. Amúgy mindig ő határoz meg mindent. Mikor beszélünk mennyit. Amikor meg megmondtam ez így finoman szólva egyenlőtlen, akkor elkezdte sajnáltatni magát hogy ő megmondta mennyit tud nyújtani! He? Ő azt közölte mit nem akar nyújtani. Akkor sem ha nekem az örömöt okozna. És akkor még ő sajnáltatja magát, és rám támad hogy én nem értem meg őt, játszmázom vele, drámázom. De az úgy klassz hogy napok után még aléljak is el tőle. Bocs de dühös vagyok kicsit.
2021. máj. 23. 16:55
 6/30 anonim ***** válasza:
100%

"Bocs de dühös vagyok kicsit"


Rá vagy dühös, vagy saját magadra, amiért olyannal próbálod tovább erőltetni az ismerkedést, akinek ez szemmel láthatóan nem olyan fontos, mint neked?


Miért csinálod ez magaddal?

2021. máj. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
Jó a kérdésed. Rá vagyok dühös, mert én normálisan közöltem hogy minek örülnék, és szerintem nem nagy dolgot szerettem volna, ő pedig kijelenti hogy megtehetné de nem akarja! Na erre vagyok dühös.
2021. máj. 23. 17:04
 8/30 anonim ***** válasza:
100%

"ő pedig kijelenti hogy megtehetné de nem akarja!"


És szerinted ebből milyen következtetést lehet levonni?

2021. máj. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
8-as egyértelműt, de ez a válasz a pofátlanság netovábbja. Ráadásul érezteti hogy elvárja hogy mindent fogadjak el, és durván visszaél azzal hogy én pedig jót akarok neki. Ahhoz sztem nagy arc kell, hogy vkit napokig le sem.. nak, aztán a másik elvárná az ajnározást. Ez emberként ránt fel engem.
2021. máj. 23. 17:09
 10/30 anonim ***** válasza:
52%

"visszaél azzal hogy én pedig jót akarok neki"


"Ahhoz sztem nagy arc kell, hogy vkit napokig le sem.. nak, aztán a másik elvárná az ajnározást."


Hogy állsz önmagad szeretetével?

2021. máj. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!