Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Eltérő kommunikációs igényt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eltérő kommunikációs igényt hogy kezelitek egy kezdeti kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Ismerkedtek, de az egyik fél többet szeretne beszélni, ez alatt értsd hogy minden nap minimum pár szót. A másik fél viszont napokig nem akar beszélgetni. Ha ezt felhozzák neki, hogy örömöt okozna azzal ha minden nap ha csak kevés beszélgetés volna, akkor a másik ezt kapásból elutasítja. Így hogy tud kialakulni a kötődés, az érzelmek? Ez így veszett fejsze nyele?
2021. máj. 23. 16:41
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%
Ne eroltesd. Nem ő lesz életed szerelme.
2021. máj. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:
Pont azért mert becsülöm magam, kiálltam magamért, közöltem a jogos igényem ami nem nagy igény szerintem. Nem az önsteretettel van gond, hanem azzal hogy emberileg hogy lehet valaki olyan önző, hogy szándékosan nem tesz meg valamit, és ő várja el hogy ajnározva legyen? Én kiallok magamért abban biztos lehetsz.
2021. máj. 23. 17:23
 13/30 anonim ***** válasza:
Mit remélsz ettől a sráctól / férfitól (ha jól feltételezem, hogy ezek a nemek a szereposztásban)?
2021. máj. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:
Nem arról van szó hogy bármit is remélnék tőle nőként, az dőreség volna. Az dühít hogy hogy lehet valaki ennyire pofátlan? Emberileg dühít.
2021. máj. 23. 17:30
 15/30 anonim ***** válasza:
100%
Hol eltel eddig, hogy meg sosem talalkoztal ilyennel? A nok nagy resze mar ennel kevesebbert is tovabb lapoz, te miert nem? Ezeket nem megerteni kell, hanem elfelejteni.
2021. máj. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:
Én ilyennel még közel 40-hez, túl jópár hosszútávú kapcsolaton, sosem találkoztam. Nem is értem hogy lehet vki ennyire vastag bőrű?
2021. máj. 23. 17:42
 17/30 anonim ***** válasza:
100%

Én meg azt nem értem, hogy te hogy tudod ezen felhúzni magadat, ha tényleg remélsz semmit tőle.


Egyáltalán minek foglalkozol vele, ha kb. tojik a fejedre?

2021. máj. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
63%

"Én kiallok magamért abban biztos lehetsz."


Hogy állsz ki magadért ebben a helyzetben?

2021. máj. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:
Mondjuk úgy hogy megmondtam neki ez finoman szólva nem kölcsönös, en ezt nem akarom így. Akkor meg elkezdett vádaskodni, otthagytam. De ettől még emberileg neem normális ahogy másokhoz áll hozzá. Siman tönkretesznek az ilyenek egy manipulálható embert. Na ez akaszt ki.
2021. máj. 23. 18:11
 20/30 anonim ***** válasza:
50%

Egy beszelgetésre nem akkor válik nyitottá az ember ha csesztetik vele meg koveteloznek, hanem erdekfeszito a téma vagy motiválo vagy pont bele vág az életébe, éinti őt, leköti, elgondolkodtatja, megnyit benne kérdéseket kiváncsiságot, vagy epp izgatja szexuálisan stb.



Amolyan idojaras/hogy vagy/milyen a napod szintu üres fecsegésekre es stb senki nem vágyik, akkor se, ha hisztiznek rajta.

2021. máj. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!