Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Eltérő kommunikációs igényt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eltérő kommunikációs igényt hogy kezelitek egy kezdeti kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Ismerkedtek, de az egyik fél többet szeretne beszélni, ez alatt értsd hogy minden nap minimum pár szót. A másik fél viszont napokig nem akar beszélgetni. Ha ezt felhozzák neki, hogy örömöt okozna azzal ha minden nap ha csak kevés beszélgetés volna, akkor a másik ezt kapásból elutasítja. Így hogy tud kialakulni a kötődés, az érzelmek? Ez így veszett fejsze nyele?
2021. máj. 23. 16:41
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
Utolsó szerintem te nagyon félreértettél valamit.
2021. máj. 23. 18:26
 22/30 anonim ***** válasza:
28%

Ugy vettem ki nincs kedve veled beszélgetni. Annak oka van..ennyi csak.

Vagy unalmas vagy, vagy a témak nem tetszenek veled neki, vagy nem lat benned egy logikus intelligens nőt akinek jo meglatásai lehetnek, ezeregy oka lehet.


Kommunikácios igeny akkor áll fenn ha a masik mondanivaloja erdekli az embert. Ez annyira alap..

2021. máj. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:

"Nem arról van szó hogy bármit is remélnék tőle nőként, az dőreség volna."


Azzal kezdted a kérdés alatti kifejtést, hogy "Ismerkedtek ...."

2021. máj. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:
22-es nem! Pont hogy színes, vidám, támogató személyiség vagyok, aki mellett nem lehet unatkozni! Ő inkább egyrészt hangulatember, másrészt önző. 23-as: így van hiszen ismerkedünk. Ettől függetlenül én megmondtam hogy nekem ez így nem jó.
2021. máj. 23. 18:43
 25/30 anonim ***** válasza:

"Nem arról van szó hogy bármit is remélnék tőle nőként, az dőreség volna."


"Eltérő kommunikációs igényt hogy kezelitek egy kezdeti kapcsolatban?"


Ez csak nekem tűnik ellentmondásnak?

2021. máj. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
Miért feltételezed, miből gondolod, hogy ő ismerkedni szeretne veled?
2021. máj. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:
Abból hogy ő kezdett velem kapcsolatot. Nem én vele, hanem ő velem. En meguntam a játszmáit, mondtam fejezzük be. Nem akarta. Ebből. Neki ez így kényelmes.
2021. máj. 23. 18:56
 28/30 anonim ***** válasza:
100%

"En meguntam a játszmáit, mondtam fejezzük be. Nem akarta."


És befejeztétek az ismerkedést?

2021. máj. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 A kérdező kommentje:
Részemről be, csak zargat.
2021. máj. 23. 20:14
 30/30 anonim ***** válasza:
100%
Az első kommenteddel kiegészítve a kérdést kedves kérdező, világossá válik a helyzet. Nem akar beléd több energiát fektetni. Oka sok lehet, pl talomban vagy, eleve van más stb
2021. máj. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!