Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Bunkóság volt azt megkérdeznem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bunkóság volt azt megkérdeznem a pasastól, hogy ugye Te nem az a típus vagy, aki megbecsül más embereket ?

Figyelt kérdés
Nem hiszem, hogy elfog gondolkodni, de már zavart a viselkedése...

2021. júl. 15. 13:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Kontextus segítene.
2021. júl. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez így alapból eléggé bunkón hangzik. Mi a kontextus?
2021. júl. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%
En nem szoktam bunko emberekkel beszelgetni. Te miert teszed?
2021. júl. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ez nem megbecsülés ha nem egy tipik arogán fsz..
2021. júl. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én sem becsülöm meg a többi embert, csak aki megérdemli. Azt meg először bizonyítani kell.
2021. júl. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ez olyan kontextusban hangzott el, hogy mindig előadja mennyire érdeklem, de valahogy a tettei meg sokszor mást mutatnak. Tudja, hogy nem szeretem, ha egy szó nélkül eltűnik vagy legalábbis várom, hogy annyit írjon, hogy most sok a dolgom, nem fogunk tudni beszélni. Mindig megszakad a beszélgetésünk egy ponton és van, hogy napokig várom a választ. Már többször beszéltünk erről, hogy ez mennyire rossz, de mindig csak azt hajtja, hogy neki milyen kevés ideje van és bárcsak ne így lenne.... Na most megint eltűnt így, szóval ezért tettem fel a kérdést....
2021. júl. 15. 16:49
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem egy ilyen helyzetben sokkal célravezetőbb, ha nem a másik ember személyét vagy a viselkedését minősítem, hanem őszintén, normális hangnemben elmondom vagy leírom neki, hogy az, amit tett / nem tett / mondott stb. belőlem milyen érzést váltott ki, rám hogy hatott.


Az szerintem az én dolgom, hogy tisztázzam, hogy nekem mi fér bele ismerkedésnél, egy kapcsolatban, az pedig már az ő döntése, hogy figyel-e erre, figyelembe veszi-e és változtat-e, vagy nem.


Ha a visszajelzéseim ellenére a másik újra meg újra olyat tesz, amiről tudja, hogy én nem jól élem meg (pl. a konkrét esetedben szó nélkül "eltűnik" napokra, akkor levonom a megfelelő következtetés, és szépen tovasiklok az életéből anélkül, hogy kritizálnám, minősíteném, panaszkodnék, vagy meg akarnám nevelni.


A tetteit nézem, nem azt, hogy milyen szépeket tud mondani vagy ígérni, stb.

2021. júl. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ezt szerintem érdemes lenne végighallgatnod:


https://www.youtube.com/watch?v=T_2OQfQ2Als

2021. júl. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan elvarhatod, hogy napi 1 oraja legyen rad az ismerkedes fazisaban. Ha nincs ennyi ideje, akkor nagy sajnalkozas kozepette, de inkabb keress mast. Mar rogton az elejen szogezd ezt le, hogy nem mesz bele olyan kapcsolatba, ahol a masik elfoglalt es nem er rad napi szinten. Az az ember vagy rohadt nagyot hazudik, vagy olyan szintu time managment problemai vannak, amik mar eleve lehetetlenne tesznek egy kapcsolatot.
2021. júl. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!