Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Zéró kommunikáció már az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zéró kommunikáció már az elején mit kezdenétek vele?

Figyelt kérdés

Friss kapcsolat, még most kezdjük jobban megismerni egymást.

Elég fura volt egyik este s emiatt többször szóltam neki erre megsértődött. Ilyenkor úgy tesz mintha nem léteznék vagy legalábbis nem szól hozzám.

Ez tart nála jó pár órát vagy egész nap s másnap mintha mi sem történt volna szia hogy vagy...

Közben szóltam hozzá tagadott, hogy nem is...majd folytatódik a csend...amikoe azt mondtam akkor én most elmegyek akkor kér ne, bocsánat valami béna kifogás...majd folytatja, hogy nem szól hozzám...

Megbeszélni bármit is így ami kicsit is kényelmetlen volna neki azt nem lehet s eléggé berágtam negyedszer teszi ezt velem az se számított mikor elsirtam már magam mérgemben.

Nekem nem az kell bocsánatot kérjen hanem ne így reagáljon, próbáljon kommunikálni mert én meg nem birok úgy ülni mint egy kuka, a hangulat hazavágva teljesen, s utána együtt aludni vagy bármi... Majd csináljak úgy másnap mintha nem fájna...

Most úgy gondoltam oké, ha ennyire nem akart velem beszélni amíg ott voltam s tudta másfél hétig nem fog látni személyesen... én se beszélek vele mert nem látom érdekelné.

Erre a reakció: reggel köszön, ha nem irok egy sort se ő se akkor.

Annyit se kérdez amúgy jól vagy? Mi a gond? Nem próbál többet kommunikálni amíg nem válaszolok... utána is csak a séma amit mindig megkérdez...

Ez megy 4 napja... újra s újra csak jó reggelt majd semmi...

Pont nem érdekli kb úgy érzem mert fel se hív mi a baj.. így nem lehet megoldani tudom de nem fogok jópofizni....

Voltatok ilyen helyzetben?

Van amivel észhez tudnám téríteni egy 30 éves férfit?


2021. okt. 6. 01:55
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
92%
Kuka. Ne te mássz már ezután az ignoráns, csönddel zsarolós manipulatív szarkupac után!
2021. okt. 6. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
91%

Ez aljasság. Lelki terror. Játszadozik veled. Te meg hagyod.

Sosem fog megváltozni. Nem szeret.

2021. okt. 6. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
88%

Így akar lekoptatni. Nem érdekled. Ha ott vagy, jó. Legfeljebb használ. Ha nem vagy ott, az is jó. Majd jössz magadtól. Semmibe vesz. Folyamatosan megaláz.

Kell ez neked?

2021. okt. 6. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Kuka
2021. okt. 6. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Kuka!
2021. okt. 6. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Egyik ismimmel csinálja ezt egy srác már kb fél éve!

Nem is értem miért van vele. Fél év alatt 3 találkára volt hajlandó elmenni a pasi. Reggel van egy jó reggelt, hogy aludtál, aztán egész nap semmi.hétvégén 0 kommunikáció. Ha rákérdez miért ilyen ő is eltünik csak ő napokra hetekre. Majd utána mikor már újra kirángattam az ismim a depiből előbukkan a srác hezek múlva is akár mintha mi se történt volna😒 hiába magyarázom a csajnak hogy csak szívatja játszik vele, annyira bele van zúgva hogy akármit is mondhatok.

2021. okt. 6. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem léteznek üres agyú emberek.

Párom is hasonlo. Képes lenne egesznap kommunikacio nelkul is tv zni.

Holott vannak barátai szulei, azokkal neha elereszt egy telefont vagy pár ora időtöltést.

Hozzam az összes kommunikacioja kimerul abban hogy vagy az egeszségérol munkarol beszel(rengeteg kozhely pl az időjárás), vagy szexrol, vagy lecsesz hol ezért hol azert.

Ezen kivul zero. Semmi.


Próbáltam ezt vele megbeszélni(pl szeretném tudni az erzelmeit, vagy ha bántja valami,nvagy ha tervez vmit, vagy mi az, ami jo volt,vicces a napjában, vagy velem, és még ő néz engem hulyének hogy nekem miért jár az agyam, minek kombinálok gondolkozom, nem kell "kattogni"semmin, ő nem ez. Hanem pl talalkozni akar azt lebeszeljuk talalkozunk. Pont. Nincs mögöttes gondolkodas.semmi.


Kezdek megvilágosodni arrol, hogy ez nem az én ignorálásom, meg csenddel verés",hanem ő egy üres tartalmatlan ember es nincsenek gondolatai.


Pl kialszik a villanykorte. Kicsereled. Es pont.

Kb ez a szint. Mint akinek nincs agya.

2021. okt. 6. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

*szoval azt akartam írni hogy mielőtt magadra veszed meg sírsz, ismerd meg őt, mi az oka ennek.

Barátomnak lehet autisztikus tunetei vannak es nem tiszta mentálisan. En ezen a vonalon haladok éppen.

2021. okt. 6. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Megnyugodtam most kicsit más szerint se normális ez.

Utolsó nálam nincs eltűnés minden reggel köszön majd várja a választ...ha nincs akkor ennyi. Fura mert a randik felét ő akarta s mindig lelkesnek tűnt.

De nem is értem mire jó ez... Így soha nem lehet semmit megbeszélni.

2021. okt. 6. 07:57
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

A kommunikáció hiánya mindig ellehetetleníti a kapcsolatot.

Viszont csak kérdezem, ez mit jelent: "Elég fura volt egyik este s emiatt többször szóltam neki erre megsértődött." Mit értettél az alatt,hogy fura volt?És ezt hogy jegyezted meg Neki?


Az,hogy nem tudjátok ezt a helyzetet megbeszélni már magában gond, de én azt látom,hogy olyan nagyon érzelmek sem alakulnak közöttetek.

Nem kell ezt a kapcsolatot erőltetni.

2021. okt. 6. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!