Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ha egy fiú jól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha egy fiú jól néz ki, de nincs jó dumája, meg jó kommunikációs képessége, akkor lehet esélye lányoknál?

Figyelt kérdés
2021. jún. 25. 09:38
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Igen, van. De ha úgy kérdeznéd, hogy egy ilyen fiúnak, vagy egy jól kommunikáló, de kevésbé jóképűnek vannak e jobb esélyei, akkor a tapasztalatok alapján az utóbbinak.
2021. jún. 25. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Igen, én is ezt tapasztalom. Mikor iszok egy kicsit, akkor semmi gond nincs, nagydumás vagyok. De hát nem ihatok folyamatosan. lehet valahogy fejleszteni a kommunikációt?
2021. jún. 25. 09:44
 3/21 anonim ***** válasza:
Azt mondják, gyakorlással. Nekem eddig nem nagyon sikerült gyakorolni, mert ha egyszer elcseszem, akkor abban a társaságban már megbélyegeznek. :/
2021. jún. 25. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
70%

Nem kell "jó duma". Ez maximum egy éjszakás kalandoknál számítana csak.

Tanulj meg normálisan kommunikálni, több nem kell. Ehhez meg járjál társaságba.

2021. jún. 25. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
63%
#3: mégis hogyan tudod elcseszni a kommunikációt? Nehezen tudom elképzelni.
2021. jún. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Nem esik le egy poén, vagy zavaromban hülyeséget mondok és már kész is.
2021. jún. 25. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

"jó duma"

Hát inkább az emberség, pozitív hozzáállás, ezek többet érnek.

2021. jún. 25. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Ha nem tetszel az illetőnek akkor a szián kívül nem is tudsz mást mondani..
2021. jún. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
#6: normális, felnőtt gondolkodású emberek alkotta baráti körben ennyitől még nem szabadna, hogy valaki megbélyegzett, ne adj isten kitaszított pária legyen.
2021. jún. 25. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
#2: ha megtanulod nagyon jól megfigyelni és helyesen értelmezni a beszélgetőpartnered nem verbális reakcióit (de bármi is legyen az, nem görcsölsz rá!!!), azzal "interaktívabbá" teheted, és ezáltal elmélyítheted a vele való kommunikációt.
2021. jún. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!