Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ha egy fiú jól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha egy fiú jól néz ki, de nincs jó dumája, meg jó kommunikációs képessége, akkor lehet esélye lányoknál?

Figyelt kérdés
2021. jún. 25. 09:38
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Én jóképűbb és jómódúbb srác is vagyok, külsőre egész sok lánynak szoktam tetszeni. De ott bukik nagyon sokszor a dolog, hogy nem tudok olyan tökéletesen kommunikálni, mint pl pár barátomon is látom, vagy általában sok emberen. Akik jól tudnak, gond nélkül, azok sikeresebbek a nőknél. Ha az eddigi válaszolók nem értették mire gondolhat a kérdező vagy én, akkor írok példákat: Velem pl van hogy beszélgetéskor hirtelen nem tudok 2-3 másodpercen belül válaszolni és szó nélkül maradok, mert annyira pörgök azon, hogy mit mondjak, mit válaszoljak, több minden is eszembe jut és nem tudom melyiket mondjam, vagy elgondolkozom azon vajon jót mondanék-e. Ez már kizökkenti a kommunikációt, hogy nem tudok mindig egyből válaszolni természetesen, amikor a másik épp a válaszom várja. Vagy kicsit felmegy a pulzusom, gyorsabban veszem a levegőt (mert izgulok, csinos lánnyal beszélgetek) és olyankor hadarok, kevésbé jól artikulálok, stb. Szerintem ez sok nőnek nem tetszik, lelombozó sajnos. Nem vagyok teljesen full szűz lúzer, de bizony nagyon hátráltat ez szerintem az ismerkedésben rengetegszer. Kamu, hogy pl kizárólag a külső vagy a pénz számít, mert akkor mindig olyan barátnőm lett volna, amilyet szerettem volna, ha ez így lenne. A legtöbb nő olyan férfit szeretne, aki lazán és felszabadultan tud dumálgatni.


26/F

2021. jún. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
#11: ez tisztára olyan, mintha színpadon éreznéd magadat, és lámpalázad lenne. Teljesítménykényszert érzel? Vagy nincs elég szókincsed? Mert így írásban elég jól és összeszedetten fogalmaztál. A hadarásról meg önmegfigyeléssel le lehet szoktatni magad. Ja, és tanulj meg soha nem ítélkezni magad felett. Legyél magaddal szemben semleges megfigyelő, és emellett, ha éppen szükség van rá, önmagad jóindulatú, bátorító segítője. Ennyi.
2021. jún. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
#11: de ez természetes. Neked sem tetszene, ha másodpercekig csöndben lenne, hadarna, dadogna félelemtől. Ezért kéne társaságba járni, ahol sokat tudsz kommunikálni élőben. Igen, ezt gyakorolni kell, nincs más megoldás.
2021. jún. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Igen, pont az, amit a 11es írt. Neked oldódik alkohol hatására?
2021. jún. 25. 10:36
 15/21 anonim ***** válasza:
#14: komolyan nem látsz más megoldást mint az alkohol? Például a figyelmed tudatosabb irányításának megtanulását?
2021. jún. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Én jól nézek ki. Nem vagyok az a hű de jóképű, de az átlagnál jobb.

Néha szoktak is lányok leszólítani. Mivel én se tudok normálisan kommunikálni idegenekkel (nemtől függetlenül), ezért általában abban is marad a dolog.

Szóval az a kevés párkapcsolatom is úgy volt, hogy a csaj szedett fel... és nem menekült el rögtön, ha látta hogy zavarban vagyok :D

Ja és csak 170 cm magas vagyok! Szóval ennyit erről, hogy az alacsonyak nem kellenek nekik. Tény, hogy 170 vagy az alatti lányok érdeklődtek csak, de bőven elég.


Tapasztalataim szerint van esélyed, de nagyon nagy hátrány, ha semmi magabiztosság nincs. Kell a viszonylag normális beszélőke.

23/f

2021. jún. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
15-ös, de, dolgozom az ügyön. Csak írtam, h alkohol hatására a probléma megszűnik. Havonta egyszer iszok kb.
2021. jún. 25. 11:47
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

12. Az értelmi szintemmel, szókincsemmel, olvasottságommal nincsenek gondok. Csak élőben nehezebben tudom kifejezni magam néha általában is és pláne helyes csajok előtt. Igen, érzek teljesítménykényszert néha. Köszönöm, amiket írtál! Igen, a hadarásról le lehet szokni. Vagy például elkezdtem futni, mert az növeli a nyugalmi helyzetben lévő pulzusszámot és kevésbé kapkodom a levegőt már, ha csinos csajjal beszélek, mint régebben. (De azért régebben se kell valami szélsőséges filmbe illő dolgot elképzelni, hogy milyen voltam levegő kapkodáskor.)


13. Nem, ugyanez a férfiakat nem érdekli annyira a nőkben, mint a nőket a férfiakban. Rengeteg extrovertált férfi van együtt introvertált nővel is, mert ez nekünk kevésbé szempont. Viszont ezt nem panaszkodásból írtam, hogy erőltessétek meg magatokat és tetsszek nektek így is vagy ilyesmi. Próbálok, próbáltam változtatni ezen az állapotomon, hogy ilyen vagyok, ilyen lettem, de nehezen megy. Látok fejlődést mondjuk 5 éves távlatban. Szóval dolgozom rajta.

Van egy szűk baráti köröm, évtizedes jó barátaim. Nem vagyok forever alone, az egyetemen és a munkahelyemen is haverkodtam emberekkel, akikkel aztán eljártunk közös programokra. Velük tudok kommunikálni nagy gondok nélkül.


14. Oldódik, de az édesapám alkoholista volt, szóval én nem kísérletezem piával vagy mással, mert nem akarnék én is alkoholista lenni, pláne nem egy ilyen hülyeség miatt. Természetes módon, szerek használata nélkül akarok ezen változtatni.


16. Na örülök, hogy összegyűltek a más dolgokban rendben levő, de nehezen kommunikáló srácok ide :D Csak azért írom, mert más kérdésekben általában az a jajgatás megy más férfiak részéről, hogy neki azért nincs barátnője, mert csúnya/csóró/alacsony/stb. Közben ugye itt is kiderül, hogy bőven nem csak ezek a dolgok számítanak.

2021. jún. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Egy személyes kérdés. bár úgyis anonim oldal: a farkatok rendben van? vagy kicsi? adódhat ebből az önbizalomhiány?
2021. jún. 25. 12:04
 20/21 anonim ***** válasza:
72%
🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
2021. jún. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!