Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Zéró kommunikáció már az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zéró kommunikáció már az elején mit kezdenétek vele?

Figyelt kérdés

Friss kapcsolat, még most kezdjük jobban megismerni egymást.

Elég fura volt egyik este s emiatt többször szóltam neki erre megsértődött. Ilyenkor úgy tesz mintha nem léteznék vagy legalábbis nem szól hozzám.

Ez tart nála jó pár órát vagy egész nap s másnap mintha mi sem történt volna szia hogy vagy...

Közben szóltam hozzá tagadott, hogy nem is...majd folytatódik a csend...amikoe azt mondtam akkor én most elmegyek akkor kér ne, bocsánat valami béna kifogás...majd folytatja, hogy nem szól hozzám...

Megbeszélni bármit is így ami kicsit is kényelmetlen volna neki azt nem lehet s eléggé berágtam negyedszer teszi ezt velem az se számított mikor elsirtam már magam mérgemben.

Nekem nem az kell bocsánatot kérjen hanem ne így reagáljon, próbáljon kommunikálni mert én meg nem birok úgy ülni mint egy kuka, a hangulat hazavágva teljesen, s utána együtt aludni vagy bármi... Majd csináljak úgy másnap mintha nem fájna...

Most úgy gondoltam oké, ha ennyire nem akart velem beszélni amíg ott voltam s tudta másfél hétig nem fog látni személyesen... én se beszélek vele mert nem látom érdekelné.

Erre a reakció: reggel köszön, ha nem irok egy sort se ő se akkor.

Annyit se kérdez amúgy jól vagy? Mi a gond? Nem próbál többet kommunikálni amíg nem válaszolok... utána is csak a séma amit mindig megkérdez...

Ez megy 4 napja... újra s újra csak jó reggelt majd semmi...

Pont nem érdekli kb úgy érzem mert fel se hív mi a baj.. így nem lehet megoldani tudom de nem fogok jópofizni....

Voltatok ilyen helyzetben?

Van amivel észhez tudnám téríteni egy 30 éves férfit?


2021. okt. 6. 01:55
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

Közben írtál, hát nem tudom neki mi van a fejében... Elvoltunk szépen egész nap, jókat beszélgettünk sok a közös pont amiről órákig tudunk.

De úgy látom rajtam kívűl nincs nagyon emberi kapcsolata... Facet se használja. Azt is véletlen mondta el az unokatesójával dolgozik. Arra múltkor említettem majd ha úgy alakul egyszer szivesen megismerném. Erre elkezd egy Pesten elő rokonáról beszélni Gondoltam nekem mindegy nem erőltetem.


Amiért rászóltam az is ilyen fura volt, vagy inkább azt mondanám ijesztő volt már nekem. Visszatértünk hozzá s elkezdtünk nézni egy filmet erre azt vettem észre mintha rángatózna s ilyen nyösszögő hangokat adna ki, szeme félig lehunyva...


Nekem egy betegségem miatt néha előfordul idegrángás ami nem a legkellemesebb s hát egy héttel azelőtt mielőtt aludtam volna sajnos tapasztalta de elmondtam mi ez, látszólag megértette.


Ahogy ott rangott azt hittem nem kap levegőt vagy más baj van, kérdezgettem mi történt erre pár perc után...ja csak elfogyott egy ásítást... Ezt kétszer csinálta s olyan volt mintha engem figurázna ki vagy nem is tudom...annyira rossz, kellemetlen volt minden ott kérdezgettem biztos jól van e, nem e fáradt stb. Kértem ha tényleg nincs rosszul ne csinálja ezt mert nagyon para nekem... Oké jó...majd mikor újra s már tudtam szivat akkor mondtam na én inkább elmegyek... Nem tudom néha eldönteni a vérem szívja s ilyen barom humora van vagy simán kretén..

2021. okt. 6. 08:25
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy leírod szerintem simán csak ilyen. Te viszont szimpatikus vagy az őszinteségeddel, és örülhetne annak,hogy érdeklődő vagy. Én kérdeztem rá hogy mi volt amit említettél.

Nem hiszem,hogy téged figuráz, ha így lenne akkor szégyelje magát, hiszen Te őszintén elmondtad ezt a problémádat.


Szerintem hagyd,oka van annak ha senki nincs körülötte.

2021. okt. 6. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Lapát.

Hagyd, soha nem fogjátok megérteni egymást. Tapasztalat, volt ilyen pasim.

2021. okt. 6. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

Köszi. Igazából nem tudom mi legyen, mert ha nem ír normálisan, hogy beszéljük meg a dolgokat akkor hagyom. Jó lenne vele de az ilyen játszmázások engem teljesen lelomboznak s kiábrándítóan hatnak rám. Felnőtt vagyok, nincs erre energiám.


Kértem ha úgy gondolja jelöljük be egymást, hogy kapcsolatba vagyunk mert így viszont folyamatosan utasítok el másokat akik írnak s fárasztó hetente udvariassági elutasításokat írni amire az a válasz...de hát egyedülálló vagy... De ez úgy nem érdekelte...

Családja, barátai nem léte is nem azért zavar mert na én most berobbannék az életébe de néha arra gondolok könyebb lenne talán jobban megismernem ha látnám milyen emberekkel veszi körül magát. De ilyen látszólag nincs.

2021. okt. 6. 09:04
 15/22 anonim ***** válasza:

Mi fogott meg benne?

Mer' kommunikàlni nem tud

2021. okt. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Tovabbra is tartom, lehet nem játszámázás ez, hanem valoban nem tud mit írni beszelgetest kezdemenyezni, nem is erti a bajod h minek kene egyaltalán.


Tenyleg vannak ilyenek.

2021. okt. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
De amúgy pont azt kedveltem meg benne, hogy sok témában képes jól beszélgetni, van közös pont több, hobbint is az. Vannak elképzelései, életcélja, bókol, sokat mosolyog. Az érzéseiről is képes beszélni, kedveskedik. Ezért volt teljesen más szélsőség ez s nem tudom hova tenni s ez nagyon fura.
2021. okt. 6. 13:25
 18/22 anonim ***** válasza:
Az elején a "fűzőszakaszban"párom ia nagydumás volt. Az nem az igazi arcuk/énjük.
2021. okt. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
*is
2021. okt. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

De még a fűzőkorszak van vagy nemtudom.

Te hogy kezeled ezt? Hogy kommunikálod le vele?

Én őszintén próbáltam s nem szájbarágós lenni de már nem tudom mit kellene.

2021. okt. 6. 15:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!