Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért vannak oda a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vannak oda a férfiak ennyire a "bugris" nőkért (ezo/horoszkóp mánia, vegánság, művész vagy aktivista)?

Figyelt kérdés
Tudjátok, milyen típusra gondolok. Szóval miért jó az, ha valaki nonszensz dolgokban hisz és mindenbe belemagyarázza az ideológiáit meg amit belelát? Miért jók ezek a spiri elvont nők?
2021. aug. 26. 12:11
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:
4%
Rossz hírem van, nem szeretjük az ilyeneket, max, amit korábban írtak, ők a legjobbak az ágyban.
2021. aug. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim ***** válasza:
51%
Hát, én művész vagyok, de nem hiszek smemilyen ezoterikus baromságban, és több szkeptikus csoportban is benne vagyok. Szerintme te inkább azokra gondolsz, akik magukat művésznek gondolják, mert lefotózták a macskájukat szépia árnyalatban.
2022. aug. 31. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!