Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért vannak oda a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vannak oda a férfiak ennyire a "bugris" nőkért (ezo/horoszkóp mánia, vegánság, művész vagy aktivista)?

Figyelt kérdés
Tudjátok, milyen típusra gondolok. Szóval miért jó az, ha valaki nonszensz dolgokban hisz és mindenbe belemagyarázza az ideológiáit meg amit belelát? Miért jók ezek a spiri elvont nők?
2021. aug. 26. 12:11
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
41%
Mert elég elvontak, és a legtöbb perverz is.
2021. aug. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 kombika ***** válasza:
36%
Általában az ilyen elvont csajok brutálisan jók az ágyban. Vadak, kívánósak, bárhol és bármikor szívesen szexelnek. Míg egy átlag "jólnevelt" nő maximum addig amíg megszerzi a pasit. Utána egyre kevesebb szex, egyre több kifogás, "csak ágyban csukott ajtóval sötétben hagyományos módon".. a kattant csajokkal a legjobb a szex. Ez tény :)
2021. aug. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
32%

Mert torz elvárásaik vannak.

Nálam az ezo ki van zárva - agyamra menne

Vegán? - szóba se állnék vele. Nekem egyen rendesen, ha elviszem egy étterembe. Ha Ő is tud főzni az sem egy utosó dolog. (gyengébbek kedvéért az, hogy "Ő is" annyit tesz, hogy Én speciel tudok)

Művész = hibbant / kizáró ok

Aktivista = elvakult, fanatikus mellette egy dologban elég nem egyetérteni, balhé lenne belőle.

Se spiritualista, se vallásos, se plázacica, se ......

Legyen formás ... csöcs segg rendben, ha husisabb az még előnyös, legyen életvidám, értékeljen apróságokat is, és ne akarja azonnal elkölteni a megtakarításaimat.

2021. aug. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
90%
Művész = bugris és zakkant? Gondolom minden egyes művészt ismersz, és még véletlenül sem sztereotípiákban gondolkodsz :D Komolyan egy kalap alá veszel minket a tényleg becsavarodott ezo-spiri nőkkel? Köszi.
2021. aug. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
2%
A vegánságot kivéve mindez igaz a volt barátnőmre. Áradt belőle a szexualitás. Perverzebb nálam is, ami nagy szó. Mindent is akart. Persze a kapcsolat nem bírta el, hogy mindenféle fiúra, lányra és egyébre rámászott volna. De szexuálisan nekem ő marad a nő. Nem egy jólnevelt konzervatív illedelmes lány, akivel családot alapítunk.
2021. aug. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
83%

Tudod a bugris szó jelentését?


Ezek a nők nem bugrisok, hanem kábé az ellenkezője. Tehát kb. "elit" felfogásúak. Kiemelkedni akarnak a többiek közül, nem lesüllyedni. :)


A legelvakutabb ezo-spiri-öko-bio emberek egyébként férfiak. Érdekes dolgokat láttam én. :)


Vegán: mi baj vele? Nem kell mindenkinek ugyanazt ennie. A vegán ételek finomak. Ha vkinek a párja vegán és elkészíti a saját kajáját, mi a baj vele? Meg lehet azt is enni a hús mellé. (Egyetlen vegetáriánus ismerősöm, aki most eszembe jut férfi, a barátnője nem az.)


Művész: tudod, mi az a művész? Aki magától, önállóan, ellenállhatatlan erővel érzi a zenét, a rajzot, a festést, stb. Nem divatból és ez nem is elitizmus. Elképesztő felfogás, hogy egy művész feketelistára kerüljön...


Aktivista: na velük tényleg baj van.

2021. aug. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
4-es, bocsika, véletlenül pontoztalak le. Felpontozni akartalak. (És van még a félpontozás is, bocsi... ezt nem hagyhattam ki.)
2021. aug. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 A kérdező kommentje:
#4 Senki sem ezt mondta, de ez is a csomag része. Tanulj meg olvasni inkább.
2021. aug. 26. 12:31
 9/42 anonim ***** válasza:
62%
Tényleg szeretjük az elvont, művészlélek, perverz csajokat, mellettük nem lehet unatkozni.
2021. aug. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
97%
Ezek szerint a festés és írás bugrissá tesz? Jaj nekem. Mondjuk akkor a zenész és rajzoló barátom legalább ugyanilyen bugris.
2021. aug. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!