Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek van jelentősége a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van jelentősége a párkeresésben a horoszkópnak?

Figyelt kérdés
Nekem Nyilas a csillagjegyem, én sosem vettem ezt komolyan, de már annyi lánnyal megismerkedtem és akik úgy igazán érdekeltek és összhangban voltam velük, az mind vagy Vízöntő vagy Mérleg volt. Illetve még Ikrek és Skorpió jegyű lányoknál figyeltem meg, hogy nagyon vonzottak, de a személyiségük mindig kiábrándított. Más csillagjegyű lánnyal sosem volt dolgom, pedig jó sokkal volt már valamilyen kapcsolatom. Én úgy gondolom, hogy ez szimplán csak véletlenül alakult így, tesóm szerint viszont, ennek jelentősége van:D. Bár nem vágom, mert ha úgymond tényleg a horoszkóp számítana, akkor a Nyilashoz a Kos, Oroszlán meg a másik Nyilas illik, ilyen nők viszont sosem vonzottak,max barátság alakult ki.
2018. dec. 8. 11:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem. Én skorpió vagyok, amiről azt hallom, hogy elvileg mennyire vad, szenvedélyes, kiszámíthatatlan és hasonlók. A többsége, amiket "magamról" olvasok, rohadtul nem igazak rám.
2018. dec. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
45%

Jósoltatni szerintem haszontalan, de mint jellemrazj, aránylag jó képet ad. Persze vannak eltérések, de nagyjából lehet tudni, hogy a másik milyen vérmérsékletű. Én pl rák vagyok, amit írnak a jegyről, az többé-kevésbé rám húzható.

32/f

2018. dec. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
31%

A hulyek koreben biztosan.

Erre parom az elo pelda, aki skorpio asszem, ehhez kepest egy igazi nyugimalac.

En bak vagyok, es minden igaz ram, de az csak a neveltetes es az eszem miatt.

2018. dec. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs, én bika vagyok, de sok dolog nem igaz rám a horoszkópos leírásból, ami meg passzol elég semmitmondó pl. a bikák szeretik a jó ételeket és a szép dolgokat (ki nem??). Van 2 exem akiknek ugyanaz a csillagjegyük, mégis nagyon másmilyen a személyiségük. Az egyikkel kb 1 évig bírtam, de néhány hónap után már minden vackon ment a vita, a másikkal meg 4 évig voltam együtt, de a végére mégis valahogy meguntuk egymást. Mindketten skorpiók voltak, ha jól emlékszem horoszkóp alapján pont velük kéne a legjobban kijönnöm, ehhez képest a férjem meg mérleg.
2018. dec. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Max. annak van jelentősége, hogy ki hisz az ilyesmiben és ki nem.
2018. dec. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Alapvetően nem nagyon hiszek benne és sosem befolyásolt a párkeresésben. Attól függetlenül, hogy rám is meg páromra is 100%-ban igaz, amit a csillagjegyünkről írnak (én mérleg, ő skorpió). De szerintem a személyiség ennél sokkal fontosabb. Életünk során annyi minden meg tud minket változtatni, hogy szerintem csak a horoszkóp alapján lehetetlen megítélni egy embert. Soha nem utasítanék el valakit csak mert egy bizonyos csillagjegyhez tartozik.
2018. dec. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!