Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok mennyire befolyásol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mennyire befolyásol az, ha egy pasinak nem volt még szerencséje párkeresésben?

Figyelt kérdés
Ez mennyire hátrány? Vagy lehet előny is, ha csak az igazit kereste?
2018. nov. 20. 14:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
59%
Attól függ, milyen a személyisége.
2018. nov. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
86%
Ha belenézek a szemébe és látom azt amit én keresek akkor pont nem érdekel, hogy mi volt eddig, csak az, hogy mi lesz ezután:)
2018. nov. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem előny, hogy nem feküdt össze fűvel - fával. Nem biztos, hogy mindenki így gondolja, de én igen.
2018. nov. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
76%
Egy nő sem fogja tudni megmondani rá nézésre neked mennyire volt szerencséd vagy sem , ha csak nem ezzel kezded a beszélgetést amivel teljesen alá is ásnád talán a masszív férfi álarcát. Ismerkedésnél ne más nőkről meg csalódásokról beszélj , mert ezzel nagyon - nagyon el lehet rontani a kezdést.
2018. nov. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Ez a nőtől függ, valakinél előny (végre egy férfi, aki nem ment keresztül 4-5 vagy több [valószínűleg fájdalmas szakításokkal tarkított] nőn), valakinél hátrány ("ne nekem kelljen betanítanom, hogyan kell párkapcsolatban élni")


Mind az előbbire, mind az utóbbira van példa az ismeretségi körömben.

Engem anno nem gátolt, kérdező, szóval ne keseredj el. Az én véleményem az, hogy ha szeretsz egy nőt és igyekszel vele minőségi időt tölteni, figyelmes vagy, szexben tanulékony stb., akkor egyáltalán nem baj, ha akár még 1 barátnőd sem volt.


Természetesen ehhez kell a megfelelő nő is, de előbb-utóbb megtalálod.

2018. nov. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Páromnak előttem összesen 1 barátnője volt (30 elmúlt), pedig egyáltalán nem egy élettelen lúzer. Egy kicsit furcsálltam, de összességében nem érdekel. Mi ketten jól kiegészítjük egymást.
2018. nov. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Attól függ, mit takar az, hogy "az igazit kereste".


Ha azt, hogy ő maga nemigen fektet energiát magába-nem sportol, nem vágatja a haját normálisan, nem öltözik fel előnyösen, stb.-, de a semmiért cserébe kb. a fitnessmodelles Kiss Virágot várja el, akkor egy percig nem sajnálom.


Ha amúgy igényes magára, nem is csúnya, csak az jött le, hogy valahogy nem vette eddig a jeleket, akkor nem hátráltató tényező, ha amúgy kávézni eljön velem.

2018. nov. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%

Ha van egy kis józan eszed, sosem mondod el, hogy még szűz vagy.


18 év feletti szűz srácokkal a csajok egy jelentős százaléka elutasító. Én is úgy veszítettem el a szüzességem 21 évesen, hogy a csaj nem tudta rólam, hogy szűz vagyok. (Nem, nem jött rá később sem.)

2018. nov. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Miért kell az álszentkedés, csajok?


Olyan iskolába járok, ahol a többség lányokból áll. Múltkor egy összejövetelen, ahol tucatnyian voltunk, pont erről volt szó, hogy egy csaj mondta nem jönne össze még szűz sráccal és szinte minden lány helyeselt erre. 20-21 éves lányokról van szó.

2018. nov. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%

Őszintén szólva, engem negatívan. Azt veti fel bennem, hogy mi baj lehet vele, amiért nem jött össze az ismerkedés, biztos van valami oka, hogy nem kell a nőknek.


26n

2018. nov. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!