Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok mennyire befolyásol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mennyire befolyásol az, ha egy pasinak nem volt még szerencséje párkeresésben?

Figyelt kérdés
Ez mennyire hátrány? Vagy lehet előny is, ha csak az igazit kereste?
2018. nov. 20. 14:28
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
#10 Több lánynak kellettem volna, de ők nem voltak az eseteim. Semmi baj nincs velem, teljesen rendbe vagyok.
2018. nov. 21. 18:27
 12/17 anonim ***** válasza:
Nem minden nő várja el, hogy a farkad más lyukak által fel legyen avatva, úgyhogy csak semmi pánik. Valakik örülnek a tiszta férfiaknak. Nyilván más, ha azért szűz valaki, mert egy penészvirág aki nem mozdul ki a gép mögül, de egy egészséges férfi, aki még történetesen nem dugott, ugyanúgy kelendő egy értelmes, hosszú kapcsolatot kereső nőnél.
2018. nov. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
34 éves vagyok, egy korombelinél furcsállnám, de igazából sem nem pozitív sem nem negatív, nem ez a döntő nálam, 18-20 évesen meg nem érdekelt, nekem főiskolás koromban volt először párkapcsolatom (ráadásul nem is annak indult, csak le akartam koptatni valakit, aki nem értett a nemből, aztán valahogy több lett).
2018. nov. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Ha abból a több lányból egy sem tetszett, akkor valszeg autisztikus igényekkel állunk szemben.
2018. nov. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
#14 Nincs autisztikus igényem, ha valakihez nem vonzódom, akkor nem tudok mit csinálni. Rosszul éreznem magam, hogyha nem vonzódnék a másikhoz, ezt elképzelni is rossz.
2018. nov. 23. 15:51
 16/17 anonim ***** válasza:

Ha valamiért több lányból egyhez se tudsz vonzódni, ott pedig valami van.


Kb. milyen csajok közeledtek feléd, akik nem vonzottak?-lehet híresség nem éppen agyonfilterezett fotóját is kirakni- Csak a tisztán látás miatt.

2018. nov. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Jó, azért olyannal nem kell kezdeni, akihez nem vonzódsz. Én sem vonzódok sokakhoz, akik hozzám igen, ez van. Ez nem jelenti azt, hogy senkihez nem vonzódik valaki, csak azt, hogy a kölcsönös vonzódás kevesekkel van meg, és azokra nehéz ráakadni. Gondolom, ismerős az a felállás is, hogy te vonzódsz valakihez, csak ő hozzád nem, vagy nem lehet köztetek semmi, mert valami akadály van, ami jelenleg nem áthidalható.
2018. nov. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!