Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az hogy elterveztem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy elterveztem elhívom ma a lányt, aztán megnéztem a horoszkópom azt írja hogy nagy dolgokat hajthatok végre ma, és most félek hogy elrontom?

Figyelt kérdés
2016. aug. 1. 01:29
 1/10 anonim ***** válasza:
Mit kíváncsiskodsz (?) nézd meg a horoszkópot a nap végén, hogy igaz e amit írtak arra a napra vagy sem . Probléma így megoldva . Ne görcsölj rá erre, akkor nem fogod elrontani .
2016. aug. 1. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Elrontod mit?

Azon hogy elhívod nincs mit elrontani.

Maximum nemet mond, de az nem a te hibád!

Akkor rontod el ha nem hívod el.

2016. aug. 1. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Őt fogom először személyesen elhívni ha megteszem, eddig 2/0 a mérlegem, de őket facebookon kérdeztem meg.
2016. aug. 1. 01:39
 4/10 A kérdező kommentje:
Az a helyzet hogy hülyíteni én nem akarok senkit, ha egyáltalán eljönne én meg fogom kérdezni hogy neki mi a célja, miért mondott igent.
2016. aug. 1. 01:41
 5/10 anonim ***** válasza:
Mi veszíteni valód van? Semmi. Kérdezd csak meg.
2016. aug. 1. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Remélem csak viccelsz,hogy a horoszkópod szerint szervezed az életed.
2016. aug. 1. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ne légy primitív hülye.
2016. aug. 1. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Horoszkópra hallgatsz, talán ne hívd el. Úgysem irányítasz semmit. A horoszkópod intéz mindent.

Neked elég a gép előtt ülni és olvasgatni a horoszkópot.

2016. aug. 1. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz a lánnyal ma meg kell váltanod a világot, majd hívd el máskor a világ fontosabb.

Remélem érted az iróniát. Ne foglalkozz azzal a hülye horoszkóppal. Nekem már nem egyszer írta, hogy olyan emberrel találkozok akivel nem csak barátok leszünk hanem komolyabb is kialakul és még mindig nincs senkim, mert érdekes módon aznap senkivel se találkoztam akire ez igaz lett volna, szóval a horoszkóp egy nagy marhaság. Hívd el randira és érezzétek jól magatokat.

2016. aug. 1. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Indulj ki abból, hogy ha természetesen viselkedsz, bármi is történik, az nem azért lesz, mert te elronthatod.


Ha a lány a személyes meghívásra úgy reagál, hogy sajnos most nincs ideje, de nem is próbál egy későbbi időpontot kérni tőled, csak egy "majd máskor" a válasza, akkor ne is foglalkozz vele többet! Ne kezdj el könyörögni másik időpontért! Bármi egyéb reakció, mint a "sokat dolgozok", "nincs időm", "még nem állok készen", stb. is azt jelzi, hogy nem érdekled. Ne felejtsd, aki igazán akar valakit, az megpróbál szánni rá időt és nem a kifogásokat keresi.


Várjuk a fejleményeket!

2016. aug. 1. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!