Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 21 éves vagyok, és elterveztem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

21 éves vagyok, és elterveztem hogy nekem soha többé nem kell semmi féle társ, barátnő. Szerintetek jól van ez így?

Figyelt kérdés
amióta ez van a fejemben, úgy nagyjából már megbékéltem a dologgal hogy nem kell gyermek, nem kell feleség, egyedül leszek, egyedül fogok élni. fiú vagyok... és nem vállalnék ebbe a mai világba semmi áron gyermeket.. édesanyám állandóan csesztet vele hogy szerezzek barátnőt mert szeretne boldognak látni.. de nem érti meg hogy elég volt az előző pár barátnő... már tudom milyen, egyszerűen nincsen szükségem társra egyedül sokkal jobb.. mi a véleményetek erről???

2013. szept. 10. 18:01
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
ja, és a félre értések elkerülése végett, nem vagyok homokas...
2013. szept. 10. 18:02
 2/14 anonim ***** válasza:

Szerintem ez csak átmeneti.


Egy napon Marcsi is unalmas lesz..

2013. szept. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Jó ez így... ha neked jó, nekünk is.
2013. szept. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

ha lesz munkád és kereseted,lesz nőd is :) csak nem add fel

21F és még nekem sem volt barátnőm :)

2013. szept. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
van munkám és keresetem, és nem marcsizok...
2013. szept. 10. 18:13
 6/14 anonim ***** válasza:

Ez a hosszú, nyugodt élet titka! Én is csak most jöttem rá.


35/F

2013. szept. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
néha elmegyek egy prostihoz és kész de nem kell semmilyen vérszívó meg pénz kunyeráló nő.. menjenek ahhoz aki hülye...
2013. szept. 10. 18:19
 8/14 anonim ***** válasza:

Én felkötném magam, ha egyedül maradnék...szóval szerintem nem jó ez így.

De ha neked igen, és tényleg komolyan is gondolod, akkor ki vagyok én, hogy elítéljelek...

2013. szept. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

ez komoly, hogy prostituálthoz járkálsz?

amúgy meg ne hazudjál, legalább magadnak ne, más a te bajod, nem az, hogy 'nem akarsz' barátnőt. gondold ezt mégegyszer végig

2013. szept. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Zakathol ***** válasza:
Nekem az a véleményem, hogy azt csinálsz amit akarsz.
2013. szept. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!