Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért vannak oda a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vannak oda a férfiak ennyire a "bugris" nőkért (ezo/horoszkóp mánia, vegánság, művész vagy aktivista)?

Figyelt kérdés
Tudjátok, milyen típusra gondolok. Szóval miért jó az, ha valaki nonszensz dolgokban hisz és mindenbe belemagyarázza az ideológiáit meg amit belelát? Miért jók ezek a spiri elvont nők?
2021. aug. 26. 12:11
1 2 3 4 5
 11/42 A kérdező kommentje:
#10 Nem, mondjuk nem teljesen értem, hogy tudsz írni, ha olvasni nem megy.
2021. aug. 26. 12:37
 12/42 anonim ***** válasza:
88%
#8 író vagyok, annyi hogy érzékenyebb az átlagnál. Nem vagyok se perverz, se zakkant, se bugris. Normális kapcsolatban élek, a feltűnést pedig utálom.
2021. aug. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 A kérdező kommentje:
#12 Eljut végre az agyadig, hogy nem egy-egy tulajdonságot kellene kiragadni a leírásból, hanem azt az embertípust felismerni, amit leírtam? Rohadtul leszarom a művészeket, mondjuk ez a folyamatos kukacoskodás és hiszti elég bugris... NEM a művészekről volt szó, hanem AZOKRÓL a művészekről, akik emellett hisznek mindenféle spiri dologban és van bennük valami megszállottság. Ezt nevezem bugrisnak. Fogyatékosok vagytok, hogy nem fogjátok fel vagy mi van?
2021. aug. 26. 12:49
 14/42 A kérdező kommentje:
Jó, mondjuk művésznek magyarázni halmazelméletet... Mit is vártam
2021. aug. 26. 12:49
 15/42 hollófernyiges ***** válasza:
98%
Kedves kérdező, miért használsz olyan szavakat, amiknek nem ismered a jelentését?
2021. aug. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
95%

- mert a férfiak között is van, aki unalmában, jó dolgában nem tudja, mit csináljon, és az átlagost unalmasnak tartja, keresi az életében a pezsgést, de magának nem tudja / akarja megadni

- mert az ilyen nők között nagyobb eséllyel talál olyat, aki szexben szabadosabb


Amúgy meg nem értem, miért kell a művészi érzéket összevonni a spiritualista baromságokkal...

2021. aug. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
94%
Ja, most jön ez a jaj, nem, külön értettem... de sztem akikre gondolsz, művészi érzék nélkül is ugyanolyan elszálltak, nem értem, miért kellett belekeverni.
2021. aug. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 A kérdező kommentje:
#17 mert nagyon gyakran nincs normális munkájuk, csak ügyeskednek, amiből általában nem élnek meg egyáltalán, mert ahhoz tehetség is kellene.
2021. aug. 26. 13:02
 19/42 anonim ***** válasza:
97%

Az összes művészkedő ismerősömnek normális munkája van. Ez ezo-spiri nők többsége meg nem művészkedésből próbál megélni, hanem spirituális coachingból, "önfejlesztő" foglalkozásokból... ezeknek még távolról sincs köze a művészethez.

Amúgy meg sok nem spirituális embernek sincs munkája, nemhogy értelmes munkája, amiből lehetne pénzt keresni.

2021. aug. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
97%
Kicsit agresszív vagy kérdező. Te kérdeztél rosszul, és most itt hisztizel.
2021. aug. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!