Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért vannak oda a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vannak oda a férfiak ennyire a "bugris" nőkért (ezo/horoszkóp mánia, vegánság, művész vagy aktivista)?

Figyelt kérdés
Tudjátok, milyen típusra gondolok. Szóval miért jó az, ha valaki nonszensz dolgokban hisz és mindenbe belemagyarázza az ideológiáit meg amit belelát? Miért jók ezek a spiri elvont nők?
2021. aug. 26. 12:11
1 2 3 4 5
 21/42 A kérdező kommentje:
#20 Nem tudok kedves lenni hülyékkel, akik szándékosan nem értenek dolgokat, hogy utána feltűnősködhessenek a hisztijükkel :)
2021. aug. 26. 13:17
 22/42 anonim ***** válasza:
97%
Sokat sértegeted a kommentelőket ahhoz képest, hogy mennyire intelligensnek tartod magad.
2021. aug. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
98%
A megnyilvánulásai alapján a kérdező a bugris. Ostoba, de okoskodó, szűklátókörű, 'ki ha én nem' proli.
2021. aug. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
94%

23

Ennyike 🤣🤣 a lényeg.

2021. aug. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
91%
Segítsünk a K(k)érdezőnek: alternatív, liberális gondolkodású emberekre gondolt. :)))
2021. aug. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
67%
Ja igen, a másik meg az, hogy a bugrisnak messze nem ez a jelentése, akkor se, ha idézőjelben van... az inkább a falusi "a zuram ezt mondta, ezér' ezt csinálom", felvilágosulatlan, tanulatlan típus.
2021. aug. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
94%
A bugris jelentése "paraszt". Bugris bunkó, ilyet szoktak pl. mondani...
2021. aug. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:

István, a király "Abcug Koppány" https://www.youtube.com/watch?v=ABqL5gf59BA

"Bosszantó egy bugris bunkó

abcug Koppány, le vele

Illemkódexről nem hallott

s nem tud még olvasni se”"

2021. aug. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
100%
Ezeknek köze nincsen az igazi "elvontsághoz". Az MKE-n végeztem, tudom miről beszélek, a hobbiból "művészkedő", vagy spiri háziasszonyok nagyon messze vannak a képzőművészettől. De ahogy látom, majd én is kapok egy kioktató, bunkó reakciót tőled...
2021. aug. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:

29

Ezt még árnyalja, hogy Képzőn vagy Iparon végzett emberek sem mindig tehetségesek, de a "művészkedők" között is vannak nagyon jók. Pl. Ethan Hawke ír, nem is rosszul, Jim Carrey meg fest, szerintem nagyon jól.

2021. aug. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!