Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért vannak oda a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vannak oda a férfiak ennyire a "bugris" nőkért (ezo/horoszkóp mánia, vegánság, művész vagy aktivista)?

Figyelt kérdés
Tudjátok, milyen típusra gondolok. Szóval miért jó az, ha valaki nonszensz dolgokban hisz és mindenbe belemagyarázza az ideológiáit meg amit belelát? Miért jók ezek a spiri elvont nők?
2021. aug. 26. 12:11
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
96%
Kérdező, erős fogalomzavarban szenvedsz. Sok mindent rá lehet mondani ezekre a nőkre, de azt nem, hogy bunkók. Azon kívül vicces, hogy azzal jössz, hogy nem értettük a kérdést, mert te nem kiragadottan egy-egy tulajdonságra gondoltál. Ugyanis ha magában egyik tulajdonsággal sincs baj, akkor ezekkel halmozottan miért van baj? Te nem hiszel ezo dolgokban, ők igen. Mivel rosszabbak egy vallásosnál? A vegánok legalább tesznek valamit a környezetért, ahogyan az aktivisták is. Lehet utálni azt, aki vegán, nem eszik húst és felszólal az állatok megölése ellen, de szerintem emberileg, erkölcsileg magasabb szinten van annál, mint aki ezen puffog és magasról tesz a környezetvédelemre. Számomra egy Greta Thunberg bármikor követendőbb példa, mint egy bayerzsóti vagy Puzsér féle figura, akik csak fhikázni tudnak, értéket nem közvetítenek.
2021. aug. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
{Engem múltkor itt teljesen ellehetlenítettek, mert megkérdeztem, hogy vkit érdekel-e még rajtam kívül az, hogy a japánok ölik a delfineket. Nem is azt kérdeztem, hogy valaki nem írja-e alá a delfinek megmentésére irányuló peticiót. Egyébként egész életemben összesen két peticiót írtam alá, egy cápásat meg egy delfineset, 1-1 perc volt.}
2021. aug. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
{De én már biztos aktivistának számítok.}
2021. aug. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
95%
33: a kérdező féle pasik szemében az is aktivistának számít lassan, aki szerint nem oké az, ha zaklatják a nőket munkahelyen...
2021. aug. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 A kérdező kommentje:

1: Senki sem mondta, hogy pasi vagyok. De még azt sem, hogy hetero nő.


2: Elég szánalmas kommenteken keresztül olvasni a mártírkodást, önsajnáltatást azért, mert valaki meg merte említeni a művészetet egy lapon az ezotériával. Vagy akár az állatvédelmet. Ha nem tudtok különbséget tenni az elborultság, megszállottság, feminácizmus, szélsőséges liberalizmus és egy egészséges liberalista, feminista, művész/humán beállítottság között, akkor nem gondolom, hogy velem van a probléma, hanem azzal, aki minden rohadt mondatból a saját áldozatszerepét próbálja kihozni és azt is magára veszi, amihez semmi köze. 😘

2021. aug. 26. 14:47
 36/42 A kérdező kommentje:
Márpedig a kérdésem az ilyen már-már szektásokra irányult, akik azért nem jönnének mással össze akár, mert nem érti a festményük jelentését vagy mert skorpió az aszcendense. Mind tudjuk, mire gondolok, csak vannak, akik szándékosan nem akarják érteni, hogy tovább hisztizhessenek és harcolhassanak nem létező dolgokon
2021. aug. 26. 14:49
 37/42 anonim ***** válasza:
79%
#33 azok a femináci leszbikák, főleg ha még fogdosni se engedik magukat 😆 Ha nem mennek fel valakihez akkor meg szexista férfigyűlölő előítéletes femináci leszbikák. Elképesztően aljas és undorító lények az ilyen mocskokat toló akármik, nem férfiak.
2021. aug. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
96%
#36 És neked tényleg az fáj, ha egy nő azért nem jön össze veled, mert skorpió az aszcendensed? Elárulom neked, hogy nem egy mérnök(!) pasival randiztam, aki rögtön a horoszkópomat kérdezte és hisz az ezotériában, miközben amúgy nagyon értelmes és művelt is. Nekem nem nagyobb baj, mint egy vallásos ember. Elutasítani meg bármiért van joga. Azért gondolom én is, hogy férfi vagy, mert tipikusan a férfiakra jellemző azon keseregni, hogy egy nő szerinte értelmetlen okból nem jön össze vele. Amúgy vicces, hogy mi csak cáfolunk, de neked ez egyértelműen "hiszti". Holott az egyetlen, aki hisztizik itt, az te vagy. (Mondjuk végül is lehetsz te egy hisztis leszbikus csaj is, miért is ne. De valamiért kétlem). Mindenesetre akinek annyira nincs fogalma alap dolgokról, hogy a bugris egy alpári viselkedést jelent és nem azokat amiket felsoroltál, nem értem, miért pampogsz még mindig itt. Ha valaki bugris itt, az te vagy.
2021. aug. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
96%

Itt egy kérdés arról amiről beszélek a 37-ben. Aki nem megy fel 4-5 idegen pasival egy lakásra, az szexista férfigyűlölő femináci. És az ilyenek szívják el előlünk a levegőt 😒


https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__tarsasagi-elet__1116..

2021. aug. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:

38

Nekem is kérdezte meg férfi a csillagjegyem társkeresős ismerkedésnél és kiderült, hogy egy másik csillagjeggyel együtt pont megfelelő lennék. Az ő esetében 12-ből 2-re szűkíteni a lehetőségeket azért nem vall nagy észre sajnos.

2021. aug. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!