Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randiznátok egyedülálló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randiznátok egyedülálló anyukával?

Figyelt kérdés

Előre tisztázzuk hogy férfi vagyok,úgyhogy nyugi fiúk :)

Én olyan társat keresek, akivel komolyan lehetne tervezni a jövőt, összeköltözés, családalapítás.

Viszont akinek már van gyereke és elvált sose volt téma nálam.Persze megszeretheti az ember azt a gyereket is, aki nem a sajátja.És jó esetben sajátom is lehet abban a kapcsolatban.De mégse nyitottam sose ilyen nők felé.Mert azért valahol mégse az én gyerekem, ráadásul a gyerek miatt az ex örökre az életük része.És van hogy feszültséggel teli a kapcsolatuk az ex-el válás után is.Mindig úgy voltam vele hogy ilyesmi nem hiányzik az életemből.

Helytelenül gondolkodok ebben?



2021. júl. 14. 13:31
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:
100%

Kerdező, nekem az jön le a legutóbbi hsz -edből, hogy téged nem vesznek észre a csajok, így a gyerekes nőknél akarsz ló helyett lenni a szamár.


Egeszsegedre, de attól mèg normális ferfi nem ezt keresi.

2021. júl. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim ***** válasza:
100%
Igen, helytelenül gondolkodsz. Nem ismered az emberi értékeket és a probléma megoldást.
2021. júl. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!