Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randiznátok egyedülálló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randiznátok egyedülálló anyukával?

Figyelt kérdés

Előre tisztázzuk hogy férfi vagyok,úgyhogy nyugi fiúk :)

Én olyan társat keresek, akivel komolyan lehetne tervezni a jövőt, összeköltözés, családalapítás.

Viszont akinek már van gyereke és elvált sose volt téma nálam.Persze megszeretheti az ember azt a gyereket is, aki nem a sajátja.És jó esetben sajátom is lehet abban a kapcsolatban.De mégse nyitottam sose ilyen nők felé.Mert azért valahol mégse az én gyerekem, ráadásul a gyerek miatt az ex örökre az életük része.És van hogy feszültséggel teli a kapcsolatuk az ex-el válás után is.Mindig úgy voltam vele hogy ilyesmi nem hiányzik az életemből.

Helytelenül gondolkodok ebben?



2021. júl. 14. 13:31
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
87%
Igen, nyilván mindenkit megerőszakoltak és meghalt a férje. Valószínű. Csak egy példa, tinderen felmész, 100 csajból 20-30nak gyereke van ebben a korosztályban..
2021. júl. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
85%
De attól még nem tudhatod pontosan, hogy az adott nővel mi történt. Az, hogy te nem akarsz más gyerekével foglalkozni, oké. De hogy ennyit tudsz róla, és már rásütöd, hogy igénytelen p...a meg ágyrajáró k...a, az gáz.
2021. júl. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
75%
Ezt már te képzelted bele, direkt nem indokoltam. Nyugodtan olvasd vissza.
2021. júl. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
100%
Tök mindegy, a további hátralévő életetek a gyerekre megy rá, én idő nem nagyon lesz. Feltéve, ha a gyereket nem lököd ki az erkélyen vagy az anyuka nem igazán van oda a kölyökért, inkább a szexet szereti, van ilyen is, de elenyésző.
2021. júl. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
64%
Ja, persze, mert tök mást gondoltál róla. Tudod, kit nézz hülyének...
2021. júl. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
100%
Úgy látom újabb gondolatolvasónk akadt. De azért ne magadból indulj ki. Az meg nem a te gondod legyen hogy én kiről mit gondolok.
2021. júl. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
100%
Randi előtt azért egy őszinte beszámoló h miért lett vége az sokat segit a döntésben
2021. júl. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
46%

#21


1. Nem nézegetek lányokat

2. Hol ismerkedsz? Kisebbségiek között?

3. Nem kötelező senkivel sem együtt lenni, az általánosítás pedig rohadt unalmas.

2021. júl. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
46%
#28 Látom nagyon frusztrált vagy, nyugi jön a lehűlés.
2021. júl. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
86%
Heló, itt egy egyedülálló anyuka. Nem vagyok k@rva. A férjem lelépett egy nála 10, nálam 13 évvel idősebb nővel, amikor fél éves volt a gyerekünk (én 27 éves voltam akkor). Döntését azzal indokolta, hogy megunta hogy éjszakázni kell a gyerek miatt, nem tudja kipihenni magát és ez kioltotta benne a szerelmet meg a vágyat irántam. Azóta szerencsére lett más.
2021. júl. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!