Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randiznátok egyedülálló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randiznátok egyedülálló anyukával?

Figyelt kérdés

Előre tisztázzuk hogy férfi vagyok,úgyhogy nyugi fiúk :)

Én olyan társat keresek, akivel komolyan lehetne tervezni a jövőt, összeköltözés, családalapítás.

Viszont akinek már van gyereke és elvált sose volt téma nálam.Persze megszeretheti az ember azt a gyereket is, aki nem a sajátja.És jó esetben sajátom is lehet abban a kapcsolatban.De mégse nyitottam sose ilyen nők felé.Mert azért valahol mégse az én gyerekem, ráadásul a gyerek miatt az ex örökre az életük része.És van hogy feszültséggel teli a kapcsolatuk az ex-el válás után is.Mindig úgy voltam vele hogy ilyesmi nem hiányzik az életemből.

Helytelenül gondolkodok ebben?



2021. júl. 14. 13:31
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
70%

Igen, én szívesen összejönnék egy szingli anyával.

21/F

2021. júl. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
93%

Ez totál ember függő.

Kifoghatsz egy olyat, akinek az exe ott hisztizik a nyakatokban és olyat is, ahol a gyerek felé sem néz.

Olyat, akivel szinte lehetetlen kettesben bármit szervezni és olyat, ahol a nagyi szívesen vigyáz a gyerekre és tudtok minőségi időt kettesben is tölteni(persze attól még a gyerekkel is kell majd hármasban, főleg ha komolyra fordul).

Azt mondom az ismerkedéstől ne zárkózz el, de mérd fel a körülményeket minél hamarabb és döntsd el, belefér e az adott élethelyzet.

2021. júl. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
77%
Nem gondolom, hogy helytelen lenne a gondolkodásod. Mindenkinek másfajta kapcsolat, élet ad boldogságot - ha neked nem fér ebbe bele az, hogy valaki más gyerekével jópofizz, súlyosabb esetben neveld őt, ne te legyél a nőnek az első, alkalmazkodni hozzá... akkor teljesen jogos, hogy nem akarsz egyedülálló anyával kezdeni.
2021. júl. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
84%
#9 Szerintem túlkombinálod. Nincs Az Igazi. Vannak emberek, akivel passzoltok egymáshoz, és ha megismerkedtek és kibontakozik a kapcsolat, akkor szép életetek lehet együtt. Ilyeneket jó eséllyel találhatsz a gyermektelenek között is (vagy inkább úgy mondanám: ha a gyermektelenek közt egy ilyet sem sikerül találni, akkor valószínűleg nem lesz más a helyzet akkor sem, ha az egyedülálló anyukákra is kibővíted a potenciális jelöltek körét)
2021. júl. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
100%
Ha választhatok olyat is, aki nem egyedülálló anyuka, akkor vele randiznék inkább.
2021. júl. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
100%
Én egyértelműen nem ismerkednék olyannal akinek gyereke van. Pontosan azért amit írtál. Nem csak a gyerek nem az enyém hanem még exapuci is képben van egész végig. Ez kényszerhelyzet lehetne ha már végleg nem kellesz senkinek. Semmi jogod nem lenne még rászólni sem a gyerekre de anyucival azért közös kassza van... Érdekes...
2021. júl. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az egyik munkatársam 15 évig nevelte a két nem saját gyerekét az asszonnyal, minden pénzét leadta a kasszába. Vagyis felnevelte egyetemen kitanítatta egy idegen ember két gyerekét. Nem egy felemelő történet... Szex nem tudom volt-e, de inkább gyereknevelés meló, csak azt hallottam tőle bent, hogy ide vagy oda kellett rohangálni a gyerekek miatt, saját élete nem volt.
2021. júl. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
78%

25 vagyok, nálam fiatalabb lányt keresek nyilván. Na már most ha egy 18-23 éves lánynak gyerek van és szingli az nálam instant kizárás. Nem kezdem el részletezni, de egy ilyen nőt nem tudnék komolyan venni.


De biztos van akinek ez nem gond.

2021. júl. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
86%
Soha nem tudhatod, miért maradt egyedül. Egy ismerősömet megerőszakolták 17 évesen, megszülte és neveli a gyereket. Kapcsolata nincs, meg is értem.
2021. júl. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
80%
Vagy az is lehet, hogy szerető kapcsolatba szült egy gyereket 20-21 éves korában, apukát meg elütötte egy autó. De persze minden nőről azt kell feltételezni, akármilyen helyzetben van, hogy mocskos kúúúúúrva.
2021. júl. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!