Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randiznátok egyedülálló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randiznátok egyedülálló anyukával?

Figyelt kérdés

Előre tisztázzuk hogy férfi vagyok,úgyhogy nyugi fiúk :)

Én olyan társat keresek, akivel komolyan lehetne tervezni a jövőt, összeköltözés, családalapítás.

Viszont akinek már van gyereke és elvált sose volt téma nálam.Persze megszeretheti az ember azt a gyereket is, aki nem a sajátja.És jó esetben sajátom is lehet abban a kapcsolatban.De mégse nyitottam sose ilyen nők felé.Mert azért valahol mégse az én gyerekem, ráadásul a gyerek miatt az ex örökre az életük része.És van hogy feszültséggel teli a kapcsolatuk az ex-el válás után is.Mindig úgy voltam vele hogy ilyesmi nem hiányzik az életemből.

Helytelenül gondolkodok ebben?



2021. júl. 14. 13:31
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
91%
Mi ebben a kérdés? Neked ez nem pálya, el is magyaráztad miért. Másnak meg pálya.
2021. júl. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
89%
Igen randiznék. Ezzel mindent el is mondtam.
2021. júl. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
67%
A fenébe! Az Istenit! Amíg el nem olvastam, hogy férfi vagy, addig komoly érzelmeket kezdtem táplálni irántad. Mondjuk én mindenki iránt komoly érzelmeket táplálok, akinek van puncija. De sajnos 30 éves férfiként még szűz vagyok. Megvert az Isten engem is, mint szódás a lovát. De azért még úgy 50 éves koromig bizakodok, hogy ahogyan Hando mondja Davie-nek a Romper Stomper-ben: Jobb is, hogy elmész haver, így legalább még is sikerül b.a.s.z.n.o.d egyet. Szóval még van 20 évem, hogy elveszítsem a szüzességemet, mint nácik a világháborút.
2021. júl. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
81%

:) Egyedülálló anyukával.. Miért, párkapcsolatban élővel randiznál, vagy milyen más lehetőség van még?


Másrészt ha anyukának látod a másikat, ne is randizz velük, ők olyan nők, akiknek van gyerekük. Sokan randiznának, sokan nem, nem is értem a kérdést.. nem is mindenkinél van ex, mert a "gerinces" férfiak jórésze nem is látogatja a gyerekét, plusz vannak özvegyek is bőven, pláne most a covid miatt a 40 körüli/feletti férfiak közül rengetegen haltak meg.


Na meg 30 felett szinte mindenkinek van gyereke..

2021. júl. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
71%

Hàt figyelj èn voltam egyszer egy egyedül àlló anyàval. Az elejèn nagyon óckodtam tőle, meg az ismerőseim is nagyon elleneztèk, de èn hülye fejjel belementem.


A story vège az volt, hogy megcsalt az exèvel, miközben èn vigyàztam az ő kölykükre. Ezzel asszem mindent elmondtam 😅😅

2021. júl. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
52%

csak akkor, ha már nekem is van gyerekem, és kb. hasonló cipőben járunk.

egyébként viszont egészen más hétköznapok, egészen más problémák, a kapcsolat és a közös élmények pedig nagyon lassan, nagyon ímmel-ámmal alakulnának. ez akkora különbségeket jelent, mintha egy dolgozó felnőtt egy középiskolással lenne együtt.


#4 mit nem lehet ezen a kérdésen érteni? összejönnél-e olyan nővel, akinek már van gyereke.

2021. júl. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
62%

37 vagyok, nő, nincs gyerekem, és szeretnék családot.

Szóval nincs mindenkinek 30 felett.

2021. júl. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
94%
Csak abban az esetben, ha az ex nagyon-nagyon távol van tőle.
2021. júl. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 A kérdező kommentje:

Hát igen.Én úgy értettem ezt a kérdést hogy én kicsit tartózkodok olyannal kezdeni,aki elvált és van már gyereke.Csak olyanok társaságát kerestem akik egyedülállók gyerek nélkül.

Azért tettem fel a kérdést mert lehet egy gyermekét egyedül nevelő nőben találnám meg az Igazit.Ahol mondjuk kölcsönösen jó kapcsolat alakulhat ki a meglévő gyermekével is,és vállalna egy másodikat velem.

Ha nyitnék ilyesmi felé nagyobb eséllyel találnám meg azt a személyt,akivel tervezhetem az életem.Csak ugye sok a problémás tényező egy ilyen kapcsolatban,tartottam mindig is tőle.Pontosan azért,amiket páran említettek is.Viszont kíváncsi voltam más mennyire nyitott ilyesmire.Hátha rossz ez a meglátásom,és helytelenül gondolkodok a témában.

2021. júl. 14. 14:10
 10/42 anonim ***** válasza:
92%

El is váltam, gyerekem is van, és újra van párom is. Ennek tükrében: ha te így érzel, akkor ne randizz velük! Nem lesz jó senkinek, ha pár hónap után előjönnek a problémák, de már vannak érzelmek, és kilépni se olyan egyszerű.

Az a tapasztalatom, hogy nem az ex okozza a problémát, a többség azért tudja rendezni emberi módon ezeket a dolgokat. Maga a gyerek a gond. A rózsaszín ködben érezheted azt, hogy annyira nem is zavar, majd megoldódik. Valójában viszont egyre jobban fog zavarni.

A gyerek egy remek szűrő, az a tapasztalatom. Van valami hatodik érzékük. Akivel elsőre nincs meg a kölcsönös szimpátia, azzal a mi kapcsolatunk se működött egy idő után. A párommal egy délután után a legjobb haverok lettek, és keresték egymás társaságát, tőlem függetlenül is.

Ezt egyébként te is tesztelheted, ha bizonytalan vagy egy nővel kapcsolatban. De addig nem érdemes bemutatni titeket egymásnak, amíg a nővel nem érzed azt, hogy ez komoly (lehet).

2021. júl. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!