Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randiznátok egyedülálló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randiznátok egyedülálló anyukával?

Figyelt kérdés

Előre tisztázzuk hogy férfi vagyok,úgyhogy nyugi fiúk :)

Én olyan társat keresek, akivel komolyan lehetne tervezni a jövőt, összeköltözés, családalapítás.

Viszont akinek már van gyereke és elvált sose volt téma nálam.Persze megszeretheti az ember azt a gyereket is, aki nem a sajátja.És jó esetben sajátom is lehet abban a kapcsolatban.De mégse nyitottam sose ilyen nők felé.Mert azért valahol mégse az én gyerekem, ráadásul a gyerek miatt az ex örökre az életük része.És van hogy feszültséggel teli a kapcsolatuk az ex-el válás után is.Mindig úgy voltam vele hogy ilyesmi nem hiányzik az életemből.

Helytelenül gondolkodok ebben?



2021. júl. 14. 13:31
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
93%

Randizni olyan módon, hogy pl. Tinderen találok rá, nem. Mindig problémás eset az ilyen nő, ha van lehetőség függetlent találni, miért vállalnám ezt be?

Viszont ismerettségi körből, ha megkedvelem őt, akkor igen, randiznék vele. De ilyenkor már meglenne egy érzelmi kapocs előtte.

2021. júl. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 A kérdező kommentje:

Én nem azért nem szeretnék nyitni egyedülálló anyukák felé mert elítélem őket:) Érdekes hogy egyesek azonnal lek.rváznak mindenkit.Én is ismerek több egyedülálló nőt,aki szerető kapcsolatban vállalt gyereket a párjával,aztán egyszer csak a semmiből véget ért különféle okok miatt.Legtöbbször amúgy is a férfiak a ludasak.Úgyhogy tapasztalatom szerint nincs gond az ilyen nőkkel sem,csak így jártak.Bár nyilván van olyan is,kisebb százalékban hogy a nő a hibás.Nem azért mert megcsalta a párját,hanem mert pl. elviselhetetlen természete van.

Nyilván sokkal problémásabb egy gyermekes nő,mint egy gyermektelen.Ezért is kerestem mindig az utóbbiaknál kapcsolatot.De mivel a korosztályomban jellemzően nagyon sok nőnek van gyereke,ezért velük kiegészítve nagyobb eséllyel találhatnám meg a párom. És nyilván sok ellenérv van rá,hogy miért ne kezdjen az ember olyan nővel akinek már van gyereke...viszont van egy olyan oldala,amiben józanabbul képesek gondolkodni.És mondjuk sokkal jobban értékelik azt,ha valaki józan,normális életet él,és problémamentesnek,biztonságosnak tűnik vele az élet.A gyermektelen nők sokszor elrugaszkodnak a valóságtól,és a tökéletesre vágynak minden téren.

Nem megalkuvás,hanem inkább hogy kicsit már másképp látják a dolgokat azok a nők,akik már megjárták egy házassággal.Jobban értékelik azokat a tulajdonságokat,amelyeknek alapból nem tulajdonítanak az emberek túl nagy jelentőséget.Pl. a harmónia,békesség,a nyugalom ,kiegyensúlyozottság szerepe.

A másik pedig hogy sok korombeli,akinek már nagyon ketyeg a biológiai órája,egyszerűen nem is akar gyereket.Úgyhogy könnyű mondani hogy keressek olyat akinek nincs gyereke.De ez nem olyan egyszerű.Főleg egyszer nekem valaki azt mondta hogy ha találok egy lányt komoly dolgokra fogjam meg,és vegyem el,mert később elfogynak,elkelnek.Aki nem,annak pedig oka van.

Mondom ezt úgy,hogy fordítva is igaz,tehát a férfiakra is,rám is :)

2021. júl. 14. 17:48
 33/42 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem senki se randizzon olyan nővel, akinek van gyereke, ha ilyen marhaságokban hisz.


Mi, egyedülálló anyák, nők vagyunk!, ugyanúgy, mint a többi, akinek nincs gyereke. Engem zavarna, ha valaki azért akarna velem megismerkedni, mert én biztos ilyen meg olyan vagyok egyetlen egy tulajdonságom alapján. Nem. Nincsenek csoportok, a nők nem egyformák, azok sem, akik szültek egy gyereket! Nem lesz senki hirtelen más ember, mert gyermeket szült, ugyanazok a nők vagyunk, mint előtte voltunk, csak más dolgunk is lett naponta és plusz egy embert szeretünk, plusz egy valakiről gondoskodunk. Nem mind szerzünk egyforma tapasztalatokat, én pl rohadtul nem értékelem, ha valaki "stabil", mert nem tényező abban, hogy szeretem e, vagy sem.


És nem, nem problémásabb egy gyerekes nő "nyilván", hanem több az elfoglaltsága, mint korábban volt, de akinek nem a jóga, a kondi, a fazekaskodás, a nyelvtanfolyam meg a mittudomén mi mellé csöppen egy gyerek, az lehet sokkal kevésbé elfoglalt, mint egy gyermektelen nő, aki 5 tanfolyamra jár egy héten és hercegnőként kezeli a kutyáját és nagy jelentőséget tulajdonít a hobbijának.


Emberek.. Attól, hogy gyerekünk lett, nem változtunk, ugyan olyanok vagyunk, mint a többi nő! Ahogy apaként sem lesz mindenkiből szent, úgy anyaként sem lesz mindenki szent. Nem vagyunk egyformák! Ez olyan butaság, mint a horoszkóp, meg a barna haj, meg jajj az ügyvédek ilyenek, meg jajj az összes körmös ostoba, meg mittudomén. Aki így gondolkozik, azzal nem csak mi, hanem más nők sem nagyon akarnak kapcsolatba kerülni.

2021. júl. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
73%

Utolsó, azért leírnád a napi programodat?

Gondolom kelés után gyerek suliba, nyári szünetben mit kezdjek vele, stb. Hogy tanul a suliban, milyen foglalkozásra kellene járnia suli után, barátnővel/baráttal hogy találkozik, gyerekzsúr szervezés... Hova fér be egy férfi?

2021. júl. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
100%

Amikor egyedül neveltem a gyerekemet a huszas éveim elején, utánam sem kapkodtak, viszont előtte sem, tehát nem is vártam mást. A szép, csinos, jó családból való, lakással rendelkező kortársaimért viszont ugyanebben a helyzetben igen. Szóval a férfiak szándékai sem mindig fenköltek és nemesek.

Másrészt mára már felnőtt a gyerekem és nem szeretném ha egy idegen család gondjait is a nyakába venné (ami nem csak az egy vagy több hozott gyerekből áll ugye), de ki tudja mit hoz az élet.

A megoldás végül az volt, hogy gyerekes férfinak gyerekes nőt, és együtt megküzdeni a helyzettel, eddig úgy néz ki sikerült.

2021. júl. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
100%

30 vagyok, pár hónapja egyedülálló férfi. Eddig úgy voltam vele, hogy nem randiznék szingli anyukákkal, aztán belegondoltam, hogy miért is ne? Nem az apja leszek a gyereknek, nem az én felelősségem a gyerek, és ha valami nem tetszik, leléphetek. És az egyik előző komment ezt meg is erősítette bennem,

a 33-as: "Mi, egyedülálló anyák, nők vagyunk!, ugyanúgy, mint a többi, akinek nincs gyereke. "

Na ha a gyerekmentes nőket is otthagyom, mert valami nem klappol, akkor az anyukákat is otthagyhatom nyugodtan, bűntudat nélkül.

2021. júl. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
100%

Perszehogy, sőt kérlek, ha nem működik a kapcsolat, nem vagyunk szimpik szóljon mindenki! Én aztán nem akarok úgy élni, hogy valami pótlék vagyok..


Az én helyzetem speciális, mert a gyerekem speciális, de leírhatom gyerek előtt hogy nézett ki az életem. Dolgoztam napi 10 órát, és egy órát utaztam oda, egy órát vissza, hazaestem, cseteltem a barátnőimmel miközben filmeztem, beraktam egy mosást és kidőltem!:) Hova fért be egy pasi? Leadtam a munkából és a barátnőkből és az én időből!


Előtte jártam egyetemre, mellette dolgoztam, otthon játszottam gépen és szépítkeztem, hetente két este 1-2 órát buliztam a barátnőkkel. Sehova se fért bele pasi. Ezek mellett segítettem otthon, jártunk ki a telekre, ügyintéztem, és még háziállatom sem volt, nem kellett kutyát séltáltatnom, hazaérnem etetni, kozmetikushoz vinni..


Az embereknek annyi dolguk van, hogy nem fér be a napba, ami fontos, az kiüt egy kevésbé fontosat. Férfiaknál is így van, nem csak nőknél, ha lesz valaki, aki miatt érdemes ritkítani a haverozást, érdemes kevesebb túlórát vállalni, érdemes kevesebbet kondizni vagy kevesebbet gépezni, akkor visszavesznek. :) Vagy szerinted azért járnak egymással az emberek, mert untakoznak és túl sok a szabadidejük? Igényünk van szerelemre, ha épp jön, kiszorítja a kevésbé fontos dolgokat..


Ha belezúgnék valakibe, én is fel tudnék szabadítani több időt, pl nem én tanulnék a gyerekkel, hanem korrepetálná valaki, illetve nem én takarítanék, hanem takarítónő, és főzés helyett rendelnék többet kaját, illetve nem tömegközlekednék, hanem kocsival közlekednék. Több szabad óra, de csak akkor, ha van, akiért megéri.

2021. júl. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
Igen. F 42
2021. júl. 16. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
100%

"Ha belezúgnék valakibe, én is fel tudnék szabadítani több időt, pl nem én tanulnék a gyerekkel, hanem korrepetálná valaki, illetve nem én takarítanék, hanem takarítónő, és főzés helyett rendelnék többet kaját, illetve nem tömegközlekednék, hanem kocsival közlekednék. Több szabad óra, de csak akkor, ha van, akiért megéri."


Magyar pasival kivitelezni ezt jobbára lehetetlen, mert rengeteg pénz kell hozzá. Ezért választanak sokszor külföldi férjet a nők.

2021. júl. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
100%

??? Mikor voltam valakivel is fizettem a bébiszittert estékre, mikor ismerkedtem aktívan, akkor randikra.


Most is nyilván magamnak fizetném, kevesebben menne szórakozásra meg vásárlásra.. És nem, nem ezért keresnek a nők külföldi férjet, hanem mert igényesebb a megjelenésük, tanultabbak és jobban bánnak velünk, jobban értékelnek minket nőket. Próbálnak a kedvünkre tenni, ha találkozó van, akkor megkérdezik, hogy hol legyen, hogy kényelmesen oda tudjak menni, vagy az emberért akarnak menni kocsival, kérdezgetnek rólunk, bókolnak és nem nézik a pincérnő fenekét, hanem ránk figyelnek. Ez azért elég hízelgő. Az csak ráadás, hogy mindig felajánlják, hogy meghívnak, de elfogadják hiszti nélkül, ha mi szeretnénk fizetni, vagy őket meghívni, illetve vidámak és ugyan így leírva hülyén hangzik, hogy optimisták, de mikor élőben sokat hallod, hogy semmi baj, nem vészes, majd alakul, mindenkivel megesik, ne aggódj miatta.. azért klassz, hogy támogatóak akár csak akkor, ha félrenyelsz és kellemetlenül érzed magad miatta, akár valami hülyeséget csinált az ember. Nem leírnak egyből, hogy ez hülye, vagy ostoba, vagy rossz ember, hanem támogatóak és pozitívak, mindig van pár kedves szavuk a legrosszabb, kínosabb helyzetekre is.


Én ezért szeretek külföldiek társaságában lenni, akár nő, akár férfi, ha nyugatról jött mind ilyen.

2021. júl. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!