Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Észre veszik a férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Észre veszik a férfiak, amikor egy nő ad magára?

Figyelt kérdés

Felmerült bennem, hogy túlzásba viszem a piperézést. Tudom, az ember csinálja magáért, ez így is van, de azért valahogy mégis piszkál, hogy lát ebből bármit egy férfi? Nem az alapvető higiéniára (pl. tisztálkodás, epilálás, fogmosás) gondolok. 5-6 lépéses rutinnal ápolom a bőröm, fodrászhoz járok, sminkelek, ékszerekre, órákra, csinosabb ruhákra is kiegészítőkre áldozok. Számít ez? Látják? Ne nevessetek ki, belenéztem a sminkes fiókomba, van legalább 8-10 pirosítóm, még több parfümöm és rájuk pillantva merült fel mennem a kérdés.


37 éves vagyok, nem kamasz.



2020. dec. 22. 20:26
1 2 3 4 5 6
 51/53 anonim ***** válasza:
100%

"Az én szervezetem alkalmatlan izomépítésre és zsírraktározásra is"


Cica, akkor te már nem élsz?

2020. dec. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/53 anonim ***** válasza:
100%

"Például az egy fontos stílusjegy, hogy mi kapós vékony csajok sosem hívnánk téged dagadtnak, disznónak, Melissa Mccarthynak"


Engem vékony lányok, valamit mindenféle férfiak (de főleg dagadtak) hívtak cifrábbnak is.


Mondjuk Melissa McCarthy-nak nem, de azt dicséretnek venném.


Csak azt mondom, a tapasztalatom, hogy lehet egy lány arca olyan, mint egy férfié, a stílusa meg olyan, mint egy ótvar cigányé, ha a segge kerek, a férfiak olvadnak. Ez engem nem bánt, csak ne áltassuk magunkat, hogy más is, vagy jobban számít. Veled értek egyet, minden az alak. Ami végülis jó dolog, mert az arcon nehezebb változtatni.

2020. dec. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/53 anonim ***** válasza:
100%
50: itt senki nem mondta, hogy a nők máshogy viselkednek. Csak épp a kérdés arról szólt, mennyire veszik észre a férfiak, ha a nő ad magára, és mennyire fontos nekik.
2020. dec. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!