Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Észre veszik a férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Észre veszik a férfiak, amikor egy nő ad magára?

Figyelt kérdés

Felmerült bennem, hogy túlzásba viszem a piperézést. Tudom, az ember csinálja magáért, ez így is van, de azért valahogy mégis piszkál, hogy lát ebből bármit egy férfi? Nem az alapvető higiéniára (pl. tisztálkodás, epilálás, fogmosás) gondolok. 5-6 lépéses rutinnal ápolom a bőröm, fodrászhoz járok, sminkelek, ékszerekre, órákra, csinosabb ruhákra is kiegészítőkre áldozok. Számít ez? Látják? Ne nevessetek ki, belenéztem a sminkes fiókomba, van legalább 8-10 pirosítóm, még több parfümöm és rájuk pillantva merült fel mennem a kérdés.


37 éves vagyok, nem kamasz.



2020. dec. 22. 20:26
1 2 3 4 5 6
 11/53 anonim ***** válasza:
26%
Ha egy nő ad magára és van stílusa, akkor azt értékelem. Ha sminkben érzi jól magát akkor magabiztos, akkor használja, ez nem probléma. Ha tetszik a látvány,akkor mindketten jól járunk vele. Személy szerint engem sokkal jobban idegesít az, amikor egy nő randi előtt úgy kisminkeli magát hogy az anyja sem ismerné meg, majd a következő reggel pattanásosan, igénytelen hajjal és öltözékben leugrik a boltba tejért. Egy nő adjon magára, keljen fel időben ha tudja hogy 1 óra kell az elkészüléshez és ne várassa meg a partnerét, ha ez működik, akkor részemről minden rendben. Még valami, ha egy nő többet foglalkozik magával mint a partnerével vagy a gyerekeivel/szeretteivel az nem szerencsés, meg kell találni az arany középutat. :)
2020. dec. 23. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/53 A kérdező kommentje:

Egy szót sem írtam arról, hogy erős sminket használok. 8-10 pirosító nekem simán összejött, pedig nekem még mindig nincs akkora kollekcióm, mint egyes barátnőimnek. Jó, elismerem parfümöm az tényleg rengeteg van, de az több év alatt jött össze.


Hol írtam arról, hogy erősen sminkelek?

2020. dec. 23. 09:34
 13/53 BeefEater ***** válasza:
100%

Nálam semmi összefüggés nincs aközött, hogy adsz-e magadra és sminkelsz-e.

Az, hogy egy ember ad valamennyire magára az teljesen alap, azt veszem észre, ha valaki nem.

2020. dec. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/53 anonim ***** válasza:
94%

Sok nő is elismeri, hogy a rengeteg smink, kozmetikum, hajcsinálás, ruha válogatás 99%-a a többi nőnek szól. Azok rögtön észreveszik, ha más a frizurád, ha nem voltál 2 hétig fodrásznál, ha megint ugyanaz a szett van rajtad, mint a múlt héten.


Hidd el, a férfiak 99%-a ezeket nem szúrja ki, és főleg nem ezek keltik fel egy férfi figyelmét.


Volt párom, aki egy esemény előtt tejes generálra ment, aztán mikor nem vettem észre, akkor nekem esett, hogy ő mennyit szenvedett miattam... Egy idő után megegyeztünk, mikor lecsillapodott megegyeztünk, hogy nem, nem miattam csinálta.


Nem mondom, hogy férfiként nincsenek dolgok, amik zavarnak egy nőn (pl mikor borostás), de egy gyors szőrtelenítés és egy 128 órás komplex szépségkezelés között nem igazán veszem észre a különbséget.

2020. dec. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/53 anonim ***** válasza:
48%

Lepontoztatok ugyan, de tapasztalatom szerint a jó alak a legfontosabb. Így, 40 évesen látom, hogy nem hiába köpöm ki a tüdőm heti 5-ször: 20-tól 60-ig megfordulnak utánam a férfiak.


Mert lehet, hogy az edzés miatt nincs műkörmöm, nincs frizurám, és a sminkem is a szemcerka-spirál vonalon mozog, ellenben bármit (igen, bármit) felvehetek, az jól áll, a hajam mindig frissen mosott, és a szemem is mosolyog cicatusvonal nélkül is.


Inkább a sportba kellene feccölni, kedves smink-és öltözködésmániás huszonéves lányok. Megtérül.

2020. dec. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/53 anonim ***** válasza:
96%

15: én már az előző körben is azt mondtam, hogy mindennél jobban igazad van. De ezzel a véleménnyel sem férfiként, sem nőként nem lehetsz népszerű, főleg abban az orszában nem, ahol a felnőtt lakosság massziv része elhízott.


A barátnőim jellemzően mind sportos nők voltak (mi főleg futottunk hosszú távokat).


Volt, hogy a társasábban megkapta az egyik exem, hogy könnyű neki, mert ő vékony... Azt senki nem látta, hogy ezért heti 30+ km-et kellett futnunk.


Volt, hogy megkaptam én, hogy mit eszek azon a csajon, egy normális ruhája nincs (igen, több túrabakancsa volt, mint magassarkúja)


Volt, hogy nagyon tip-top csajtól hallottam, hogy a férfiak nem értékelik, hogy ő mennyire igényes, mert smink-ruha-fodrász... Igen, valóban vagyonokat és napokat töltött ezzel a stílussal. De bocs, majdnem olyan nehéz volt, mint én, pedig a 85 kilómmal nem vagyok kábabelű...


És ez az a pillanat, amikor a csajok tényleg nem értik, hogy miért robbant bankot egy farmer-pólós, egyszerű sportos csaj, és miért nem számít, hogy 23421234 különböző pirosítója van, mert más kell reggel, más este, más nyáron, más ősszel.


Cserébe nagyon tudják utálni az ilyen nőt a többiek, és persze az ilyen vélemény mindig 0%-on végzi ,)

2020. dec. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/53 anonim ***** válasza:
71%
Ah, köszi, 16-os, örülök, hogy nem vagyok egyedül a véleményemmel - és ami külön jó, hogy egy férfi látja hasonlóan a dolgot:)
2020. dec. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/53 anonim ***** válasza:
73%
15, és a sport mellet is tud növeszteni a lapos mellkasra? Eddig nem tudtam. Vagy a ronda arcvonásokat gyökeresen megváltoztatja? Megszünteti az átkozott rosaceát is? Extra vékony szálú, gubancolódó, fél nap alatt bezsírosodó tövű, 2 hétig is jól érezné magát mosatlanul mértékben száraz végű hajat megfelelő minőségűvé varázsol?
2020. dec. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/53 anonim ***** válasza:
66%
Nem, de az összkép lényegesen javul.
2020. dec. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/53 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy a 18-as válaszoló szépen leírta, miért NEM érdemes sportolni:)
2020. dec. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!