Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Észre veszik a férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Észre veszik a férfiak, amikor egy nő ad magára?

Figyelt kérdés

Felmerült bennem, hogy túlzásba viszem a piperézést. Tudom, az ember csinálja magáért, ez így is van, de azért valahogy mégis piszkál, hogy lát ebből bármit egy férfi? Nem az alapvető higiéniára (pl. tisztálkodás, epilálás, fogmosás) gondolok. 5-6 lépéses rutinnal ápolom a bőröm, fodrászhoz járok, sminkelek, ékszerekre, órákra, csinosabb ruhákra is kiegészítőkre áldozok. Számít ez? Látják? Ne nevessetek ki, belenéztem a sminkes fiókomba, van legalább 8-10 pirosítóm, még több parfümöm és rájuk pillantva merült fel mennem a kérdés.


37 éves vagyok, nem kamasz.



2020. dec. 22. 20:26
1 2 3 4 5 6
 41/53 anonim ***** válasza:
79%
Mindegy, tényeg távozok, további kellemes dagonyázást az önsajnálatban. Hidd el, nekem nem lesz se rosszabb, se jobb attól, ha rájössz, hogy nincs igazad. Itt egyedül a te életed változhat.
2020. dec. 24. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/53 anonim ***** válasza:
29%

De a mémeknél az a lényeg, milyen célból készültek, és ki osztja meg, ki röhög rajta, könyörgöm. A táncoló lányos mémet azok készítik, akik szerint ez vicces meg ciki, hogyha kiderül a bombatestű nőről, hogy fejre nem szép természetesen. A BMW-s képet meg nem azok a nők, nyilván, akik erre buknak.


És nem önsajnáltatásból ezeket, mert nekem is sikerült már párt találnom magamnak, hanem hogy azért beszéljünk a realitásokról is... hogy nem elég az, ha egy nő edz és jó az alakja, akármennyire el akarja sok pasi vagy szerencsés nő hitetni másokkal.

2020. dec. 24. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/53 anonim ***** válasza:
21%
Nem vagyok vékony, de én is úgy tapasztalom, hogy a férfiaknak az alak a lényeg. Olyan madárijesztő arcú nőknek van sokkal helyesebb pasija, hogy nem igaz. Mind soványak, kerek a seggük, kinéznek férfinak, ogrénak, Kiszel Tündének, nem számít az arc, ha jó az alak.
2020. dec. 24. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/53 anonim ***** válasza:
8%

43: így van! A vékony alak, meg a stílus sokat számít.


Például az egy fontos stílusjegy, hogy mi kapós vékony csajok sosem hívnánk téged dagadtnak, disznónak, Melissa Mccarthynak (ahogy azokat a pasikat akiknek tetszel sem nevezzük aberrátnak, betegesnek, mint a pedofilező társaid).


És a féfiak értékelik a kisugárzást, a stílust, az intelligenciát is, valójában ezekkel lehet felcsípni jó pasikat. Ez az, ami miatt tényeg felesleges sportolnod, mert ez nem fog megváltozni a kilók csökkenésévél, hiába kerülöd el a madárijesztő arcot.

2020. dec. 24. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/53 anonim ***** válasza:
91%
A vékony alkat csak akkor jó, ha kerek és formás, ahol kell (mell, fenék, comb). Én 47-48 kg vagyok 170 cm-hez, szerintem elég vékony... Pont az a baj, hogy vékonyabb is, mint kellene! Mellek, fenék és combok nélkül pedig sugározhatnék akár úgy is, mint Csernobil, csontokkal tényleg csak a kutyák szeretnek játszani, meg hát igen, a beteg, aberrált fazonok.
2020. dec. 24. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/53 anonim ***** válasza:
69%
utolsó: neked pszichológus kellene, mert komoly baj van fent a toronyban.
2020. dec. 24. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/53 anonim ***** válasza:
0%
jah, és a sporttól nem csak fogyni lehet, de izmosodni is. Nem ilyen kigyúrt testépítő szinten, hanem egy kis tónusos izomzatot növesztve, akkor nem 47-48 kiló lennél, hanem 52-54, de a "csontok" helyett egy figyelemfelkeltő gazella alkattal.
2020. dec. 24. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/53 anonim ***** válasza:
100%
Aki rendben van genetikailag és egészségügyileg, az biztos tud izmosodni. Az én szervezetem alkalmatlan izomépítésre és zsírraktározásra is, úgyhogy erről ennyit. A pszichológusok pedig felőlem elmehetnek anyukájukba, egyik sem fog előnyös külsőt és ez által pasit "adni" nekem, a szájjártatásukra, a hangzatos okosságaikra meg pont nem vagyok kíváncsi.
2020. dec. 24. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/53 anonim ***** válasza:
0%

Nálad a gond továbbra sem a kinézeteddel van.


Ezt a hisztit, önutálatot, agressziót, és proli stílust valóban csak olyan férfi viseli el, aki problémás. Nem csoda, hogy ilyennek látod az összeset.

2020. dec. 24. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/53 anonim ***** válasza:
0%
és? a Nőknek meg csakis és kizárülag csak az arc számít? Van egy rakat sportos, deltás 45 ös karú ismerősöm, évekig gyúrtak, nem is alcsonyak, jól is öltöznek, egyetemen tanultak, mégsem néztek rájuk soha a nők, mert a nők 99%-a arcimádó, csak a helyes parcot hajlandó észrevenni. Az sem számít, ha ha gilisztatestű a pasi, csak legyen szép arca. Vicc. Szóval a nők nézzenek először magukba.
2020. dec. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!