Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Észre veszik a férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Észre veszik a férfiak, amikor egy nő ad magára?

Figyelt kérdés

Felmerült bennem, hogy túlzásba viszem a piperézést. Tudom, az ember csinálja magáért, ez így is van, de azért valahogy mégis piszkál, hogy lát ebből bármit egy férfi? Nem az alapvető higiéniára (pl. tisztálkodás, epilálás, fogmosás) gondolok. 5-6 lépéses rutinnal ápolom a bőröm, fodrászhoz járok, sminkelek, ékszerekre, órákra, csinosabb ruhákra is kiegészítőkre áldozok. Számít ez? Látják? Ne nevessetek ki, belenéztem a sminkes fiókomba, van legalább 8-10 pirosítóm, még több parfümöm és rájuk pillantva merült fel mennem a kérdés.


37 éves vagyok, nem kamasz.



2020. dec. 22. 20:26
A kérdező szavazást indított:
Nem számít, csak az alapvető higiénia.
Tetszik-tetszik, de nem alapvető fontosságú.
Számít, elvárom, értékelem.
Az alapvető higiénia sem számít.
22 szavazat
1 2 3 4 5 6
 1/53 Noren1989 ***** válasza:
24%

Én észre szoktam venni, de nem igazàn szàmít a nők szemében. Ellenben baromi jókat rejszolok.


#kézfétis

2020. dec. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem ezt is férfija válogatja. Férfiak közt dolgozom, az egyik szerintem azt sem venné észre, ha két napig ugyanabban a ruhában mennék, a másik meg mindig hozzászól bármilyen apró változást lát😄 én azt gondolom, hogy nem konkrétan ezeket veszik észre, hanem azt, ha neked ettől több az önbizalmad, és jól érzed magad a bőrödben.
2020. dec. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
71%

Éb lattam egy sràcot ahogy megnézett egy ronda nöt de aki ugy volt felöltözve mint az utszéliek.

Szinte ki lehetett olvasni a srác tekintetéböl hogy egyböl arra asszociàl hogy nah annak is hiánya van.


Valamint egyszer en vettem egy parfümöt nem birtam ki hazáig igy uton fujtam be magam vele egy üzlet elött es mentem ügyintézni, azaz totàl erösre sikeredett.., a csaj ügyintézö nagy fwltünöen tüsszögött meg zsepit kért es ki akart "gunyolni", a sràc ügyintézö pedig kivàncsian kezdett fürkészni és ugy "felfigyelt ràm", azaz mint nöre es nem mint ügyfélre.


Szoval észreveszik az biztos.

2020. dec. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim ***** válasza:
97%

1. Az, hogy észreveszi-e, nem egyenlő azzal, hogy értékeli-e. Van, aki nem feltétlen veszi azt észre, hogy hú, ez a nő ad magára, és azt hiszi, hogy neki nem fontos, hogy a nője kifejezetten igényes legyen, de azért előbb odamegy bókolni egy csinibb, tip-topabb hölgyhöz.

2. Sokszor nem lehet megállapítani, melyik nőn mennyi "munka" van, mert van olyan nő, aki annyira mázlista, hogy azzal már topmodellnek néz ki, hogy megfürdik, fogat mos, dezodort tesz és megfésüli a haját, más meg annyira szerencsétlen, hogy 10x annyit dolgozik magán, hogy tűrhetően nézzen ki.

3. Azt meg, hogy ki mit vesz észre, az pasifüggő.

Mondok példát: van olyan férfi munkatársam, aki azt is kiszűri, ha egy olyan fülbevaló van rajtam, amit még nem látott (nem meleg). Az exem meg olyan volt, hogy nagyon kevés dolgot vett észre. Első randin full arcos smink volt rajtam zöld szemhéjpúderrel (alapozó, púder, korrektor, rúzs, pirosító, highlighter, spirál...), a második csont ugyanaz a smink pezsgőszínű szemhéjpúderrel, és elkezdte nekem magyarázni, mennyivel jobban tetszem neki aznap, smink nélkül :D. Máskor az nem tűnt fel neki napokig, hogy hátig érőből vállig érőre vágattam a hajam. Egyszerűen ezek a dolgok annyira nem érdekelték, nem vette őket észre annyira.

2020. dec. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 anonim ***** válasza:
71%
Egy idő után egy kapcsolat megszokottá válik, így nem veszik észre a változásokat.
2020. dec. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 anonim ***** válasza:
74%

Egy sportos, feszes test fontosabb.


40/N

2020. dec. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim ***** válasza:
88%

Ahogy #6 mondja.


Egyébként férfiként 2 dolgot mondhatok:

- ha egy nőn látom a sminket, akkor az áltlában már túl sok (értsd, egy finom szempillaspirált, egy kis pirosítót, egy elegáns rúzst észre sem veszek, a csaj akkor is tetszik, ha nincs rajta, akkor is ha igen). Mikor ha észreveszem ezeket, akkor 100%, hogy túl sok van rajta.


- ha a sminkkel akar bármit kompenzálni, akkor az előző pont miatt veszett fejsze nyele. Volt nő, aki mondta, hogy nem érti miért a másik nőre bunak a férfiak, miközben rajta minden este egy smink-költemény van. Hát, mert a másik csaj laza volt, humoros, és jó alakú, és fogalmam sincs, hogy volt e rajta smink, de az biztos, hogy nem olyasmivel akarta felhívni magára a figyelmet, amit a férfiak 99%-a észre sem vesz.



ps: egyébként ugyanez igaz a ruha költeményekre. Elhiszem, hogy 3 órát töltött a boltban azzal, hogy a harisnyája tökéletes komplementer akármicsodában legyen a sáljával, de ha ránézek és vonzó, akkor farmerben és pólóban is az, az "értem csinálja" ruházat meg fel sem tűnik.

2020. dec. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:
95%

Több lépéses bőrápolási rutin nem azért van, hogy másoknak feltűnjön, mennyire sokat foglalkozol magaddal, hanem mert olyan bőrtípusod van, aminek szüksége van erre, hogy ne legyen tele gyulladásokkal, ne ráncosodjon, ne pirosodjon... etc. Legalábbis én ezért csinálom. A hiánya nagyobb eséllyel tűnne fel, mint a jelenléte.

A túl sok smink, ha rendben van az arcod szerintem alapvetően felesleges, és a férfiaknak sem hiszem, hogy annyira tetszene. Pláne nem 8-10 féle pirosító... Néhány szemhéjpúder paletta, egy bevált alapozó, kontúr,és hasonlók rendben vannak, főleg, ha gyakran mész olyan eseményre, ahova érdemes kicsípned magad.

De ha te szereted, jó érzéssel tölt el, akkor miért ne tehetnéd? Abban viszont biztos lehetsz, hogy a férfiak nagy részének nem fog feltűnni, vagy ha igen, nem lesz pozitív (pár kivételt leszámítva). Egy csinos stílus, csinos test, ápolt haj, bőr, fogak, körmök bőven elegendőek. Ettől függetlenül továbbra is azt csinálsz, amit akarsz. Én a tusvonalról nem akarok lemondani, mert szeretem, kényelmes.

2020. dec. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim ***** válasza:
95%
Egyrészt életemben nem jutott eszembe, hogy a bőrápolási rutinomhoz másoknak mi köze, másrészt minek 8 pír?
2020. dec. 23. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem a kontur, highlight, pirosito, szemoldokbaszkuralot eszreveszik, es megijednek tole.
2020. dec. 23. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!