Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Észre veszik a férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Észre veszik a férfiak, amikor egy nő ad magára?

Figyelt kérdés

Felmerült bennem, hogy túlzásba viszem a piperézést. Tudom, az ember csinálja magáért, ez így is van, de azért valahogy mégis piszkál, hogy lát ebből bármit egy férfi? Nem az alapvető higiéniára (pl. tisztálkodás, epilálás, fogmosás) gondolok. 5-6 lépéses rutinnal ápolom a bőröm, fodrászhoz járok, sminkelek, ékszerekre, órákra, csinosabb ruhákra is kiegészítőkre áldozok. Számít ez? Látják? Ne nevessetek ki, belenéztem a sminkes fiókomba, van legalább 8-10 pirosítóm, még több parfümöm és rájuk pillantva merült fel mennem a kérdés.


37 éves vagyok, nem kamasz.



2020. dec. 22. 20:26
1 2 3 4 5 6
 21/53 anonim ***** válasza:
36%
Dehogy javul LÉNYEGESEN az összkép a sporttól. Épp ez az, hogy csak elhanyagolható mértékben. Komolyabb mértékű javuláshoz plasztika kell (mell), 0-24 tökéletes, professzionális szintű makeup (arc), ami pedig a hajat illeti... nos, az ilyen szinten sz*ron kb. csak az segítene, ha le lenne túrva 0-ssal, majd parókával helyettesítve.
2020. dec. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/53 anonim ***** válasza:
65%

Oké, ahogy gondolod.


Én azért sportolok tovább, ezek szerint velem nincs olyan nagy gáz:)

2020. dec. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/53 anonim ***** válasza:
21%
Ja, hát úgy könnyű... Nyilván ezért is bomlanak utánad a pasik, nem pedig elsősorban a sportnak és annak hatásainak köszönhetően. Aki nem nyert a genetikai lottón, kitörölheti a fenekét a sportocskával. Bár nem, az még arra sem jó.
2020. dec. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/53 anonim ***** válasza:
13%
15-ös, tényleg könnyű úgy beszélni, hogy alapvrtően nem nézel ki rosszul. És azt hiszed, attól te jobb vagy, mint más, hogy mennek rád a pasik meg izmos a tested, és hogy te mennyivel jobb vagy annál, akinek nem jó a teste, de szeret mondjuk sminkelni. Nos, ha vkinek több kell egy férfitól, mint hogy párszor megdugják, akkor azért többet kell virítania, mint egy jó testet. Mintha csak az lehetne a gond, hogy vki hájas / nem kisportolt. Ha kifejezetten ronda a haja (pl. ritkás, mikrofonosan szálló), az arcbőre problémás, az arca nagyon durván aszimmetrikus, akkor ugyanúgy nem fognak rá szállni rá úgy szállni a normálisabb, párkapcsolatot kereső férfiak, mint a legyek.
2020. dec. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/53 anonim ***** válasza:
83%

Nekem egy tanárnőm, akit max 55-nek néztem, és kiderült, hogy 72, azt mondta 40 felett választani kell a test és az arc felett. Mert a nagyon intenzív sport meglátszik az arcon. Az erőlködéstől az arcon is feszülnek az izmok, és ezek megmaradnak. Pl. Madonna. Vagy testépítőket is fejről beazonosítod, mert meg van feszülve az arcuk.


Szerinte olyanokat kell csinálni, mint pl. jóga, semmi olyat, ami nyomott hagy. Amúgy csodaszép arcbőre volt, és normál testalkata.


Én meg személy szerint azért nem akarom, hogy a seggem után forogjanak, mert alacsony a libidóm, és nem akarom a szexualitást közvetíteni mások felé. Inkább cukinak lássanak, akivel bújni lehet, ne szexinek, akivel dugni.L

2020. dec. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/53 anonim ***** válasza:
76%

Á, nem értitek a lényeget.


Sminkeljetek, viszont az csak szükséges, de nem elégséges a pasifogáshoz.


Mint írtam, 40 vagyok, van férjem és gyerekem is, a férfiakért folytatott harcból kiszálltam. Csupán a tapasztalatomat írtam le: átlagos arccal, átlag ruhatárral, ám jó testtel tetszem a férfiaknak.

2020. dec. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/53 anonim ***** válasza:
94%

"Nos, ha vkinek több kell egy férfitól, mint hogy párszor megdugják, akkor azért többet kell virítania, mint egy jó testet."


Mit? Több festéket, mint amennyi Mona Lisa-n van?


Az a baj, hogy a könnyebb végét (a sminkecsetet) fogjátok meg a dolgoknak, és ezt a férfiak is látják. Nem hülyék.


Amúgy kisportolt testtel is lehet komoly beszélgetéseket folytatni, ez nem a sminkkirálynők kiváltsága.

2020. dec. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/53 A kérdező kommentje:

Hölgyek, urak. Nem vagyok sminkkirálynő, nem Insta-sminkeket készítek. Kb. ilyeneket:


[link]


Attól még sok cuccom van, de nem egyszerre rakom fel őket!!!!

2020. dec. 23. 22:11
 29/53 anonim ***** válasza:
79%

18: miért a smink tud melleket növeszteni? Vagy a ronda arcot megszépíti?



Btw, nekem általában kismellű barátnőim voltak mindig (igen, a sportos alkat nem jár hatalmas keblekkel), és vicces volt, amikor az egyik közös ismerős csajszi elmagyarázta az akkori páromnak, hogy valójában minden férfi (engem is beleértve) az olyan nőkre bukunk, mint ő, mert neki nagyok a mellei (jah, nagyok voltak a mellei, meg a combjai, a hasa, a feneke... kell a fenének a D-s mell, ha mellé 80 kilós a csaj)

2020. dec. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/53 anonim ***** válasza:
94%

Egyébként az arc is érdekes kérdés.


Például engem nem zavar, ha kicsit khm... karakteresebb arcú egy nő, ha jó az alakja. Nem mondom, hogy minden férfi ilyen, van akinek elvárás a baba arc. Viszont a smink önmagában nem csinál baba arcot, akinek meg nincsenek jó vonásai az jobban jár egy jó alakkal, mint a kísérlettel, hogy bevakolja a hiányosságot.


Mi férfiak nem vakok vagyunk, csak nem érdekel minket 1-2 dolog.

2020. dec. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!