Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A csajok szeretik ha a pasinak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csajok szeretik ha a pasinak rendetlenség van a szobájában?

Figyelt kérdés

Mert nekem nagyon nagy rendetlenség van a szobámba. Az asztal televan csokispapirral, chipses zacskóval, pepsis dobozzal, chipssel és ha kitartóak vagyunk akkor pizzát is találhatunk. A föld tele van pepsisüvegekkel, ruhákkal és papirokkal. A TVasztal is televan gumióvszeres dobozzal, telefontöltőkkel, sprayyel és még egy csomó mindennel. Szóval nagy rendetlenség van.

Ismerkedésbe is bennevagyok 15F


2010. aug. 10. 21:47
1 2 3 4 5 6 7
 61/64 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen,de végülis nem zavarna.Mondjuk attol is függ, hogy szeretem-e az illetöt akinek ilyen kupi van a szobájában.
2010. aug. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/64 anonim ***** válasza:
Így várnál egy csajt a szobádban?? Szégyen...pakolj már egyszer össze gépezés helyett! N/17
2010. aug. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/64 A kérdező kommentje:

21:21. Igen szerintem is a strébetek tartanak rendet.

És ne irjátok már hogy igénytelen vagyok, mert nem vagyok az egyáltalán, nincs velem semmi gond azon kivül, hogy nincs kedvem takaritani.

21:21 megismernélek :). Irj privit.

2010. aug. 14. 23:00
 64/64 anonim ***** válasza:
Én egy szobában lakok öcsémmel és hugommal. Amit te leirtál, az nálunk álom lenne. Nálunk inkább káóosz van, mert mindet tudok hogy mi merre, de külső szemlélőnek a kupi az gyenge fogalom. Hufom barátja szokott néha "takarítani" hogy leülhessen. Barátnőm csak megáll az ajtóban és röhög, öcsémé meg mindig azzal jön, hogy hogy egyszer kifolyunk a szeméttel együtt. Maradjunk annyiban. anyumék azt mondák mi szobánk, aki elviseli oké, aki nem annak ott az ajtó. Sokan azt mondják a lányok igényesebbek mint afiuk, de ha valakinek 2 bátyja van arra szeintem más szabályok vonatkoznak.
2010. aug. 15. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!