Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A csajok szeretik ha a pasinak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csajok szeretik ha a pasinak rendetlenség van a szobájában?

Figyelt kérdés

Mert nekem nagyon nagy rendetlenség van a szobámba. Az asztal televan csokispapirral, chipses zacskóval, pepsis dobozzal, chipssel és ha kitartóak vagyunk akkor pizzát is találhatunk. A föld tele van pepsisüvegekkel, ruhákkal és papirokkal. A TVasztal is televan gumióvszeres dobozzal, telefontöltőkkel, sprayyel és még egy csomó mindennel. Szóval nagy rendetlenség van.

Ismerkedésbe is bennevagyok 15F


2010. aug. 10. 21:47
1 2 3 4 5 6 7
 31/64 A kérdező kommentje:
Ha lenne barátnőm lehet, hogy rendetraknák, de egyébként sem kedvem sem időm nincs rá.
2010. aug. 10. 22:15
 32/64 anonim ***** válasza:
100%

" A gumióvszereket meg szeretem letesztelni és eladni a gyerekeknek. De jófej vagyok szóval ha ismernétek nem utálnátok ennyire."


Szerintem meg inkább egy agyproblémával rendelkező idióta vagy...

2010. aug. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/64 A kérdező kommentje:
Ne mond hogy te nem árultál soha gumióvszert. Számomra ez természetes mint a becsengetés elszaladás.
2010. aug. 10. 22:17
 34/64 anonim ***** válasza:

rendetraknák---- najóóóó xD

tegyél rendet és vedd elő a nyelvtan könyvedet!!

2010. aug. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/64 anonim ***** válasza:
100%

Igen ez egy új fétis,ha ezt a disznóólat még fokozod,akkor naponta 3 csajt biztos be fogsz tudni fűzni.De rendezd úgy ,hogy ha csaj van nálad akkor anyukád kezdjen el takarítani ,mert így látják ,hogy mekkora "cool arc" vagy ,egyenesen a lányos anyák álma.De persze ne csak a környezetedre figyelj,hanem saját magadra is,így igazi szoknyapecér lehetsz.Egyed azt a sok mars csokit és igyad nagy mértékben a pepsit,ez zsenge szervezetednek nagyon jót tesz,ezek után nyugodtan várhatod ,hogy a napi csaj adagod a kidolgozott felsőtestedről egye a földön talált pár napos/hetes pizzát...



Ne értsetek félre,itt nem a szobádban lévő rendetlenség a gáz ,hanem az a hihetetlen ,hogy a trehányságoddal és a "menő" cuccaiddal dicsekszel és próbálod népszerűsíteni magad a lányok előtt,s ebben az a tragédia ,hogy a korodbeli csajok egyrésze még vevő is erre...remélem kinövöd vagy találsz egy hasonló iq huszár nőt magad mellé.

2010. aug. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/64 anonim ***** válasza:

"Ne mond hogy te nem árultál soha gumióvszert. Számomra ez természetes mint a becsengetés elszaladás.

"


Ááá,tényleg ennyire idióta vagy? Talán kötelező lett volna, hogy áruljak? Meg mi az, hogy leteszteled? Felhúzod, majd le, és ha kell valakinek, akkor azt mondod hogy nesze?

2010. aug. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/64 anonim ***** válasza:
100%
Azért az odab*sz, hogy senkinek sem tűnik fel, hogy csak egy unatkozó gyökér röhögni akart egyet :P
2010. aug. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/64 anonim ***** válasza:

Legalább a szemetet kivihetnéd.

Az én asztalom is tele van telefontöltőkkel meg fülesekkel, de szemét azért nincs bent.

A földön se hever semmi.

2010. aug. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/64 anonim ***** válasza:
a hadseregnél is rend van..;)
2010. aug. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/64 A kérdező kommentje:
Nem fake a kérdés és tényleg benne lennék ismerkedésben. A válaszok viccesek, de nem ezért irtam a kérdést. Nem vagyok dagadt, csak szeretek kajálni. Ja úgy teszteltem le de nem a használtat adtam el, hanem az újat és dicsértem hogy milyen jó. A jó cuccokkal nem dicsekedtem csak irtam, hogy ne valami nyomi cigónak nézzetek. És szerintem a rendetlenség férfias.
2010. aug. 10. 23:05
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!