Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A csajok szeretik ha a pasinak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csajok szeretik ha a pasinak rendetlenség van a szobájában?

Figyelt kérdés

Mert nekem nagyon nagy rendetlenség van a szobámba. Az asztal televan csokispapirral, chipses zacskóval, pepsis dobozzal, chipssel és ha kitartóak vagyunk akkor pizzát is találhatunk. A föld tele van pepsisüvegekkel, ruhákkal és papirokkal. A TVasztal is televan gumióvszeres dobozzal, telefontöltőkkel, sprayyel és még egy csomó mindennel. Szóval nagy rendetlenség van.

Ismerkedésbe is bennevagyok 15F


2010. aug. 10. 21:47
1 2 3 4 5 6 7
 41/64 anonim ***** válasza:
100%
szerintem meg gyerekes :)
2010. aug. 10. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/64 A kérdező kommentje:
Nem gyerekes. Nem is vagyok büszke rá. Csak nem tudom miért nem lehet felfogni, hogy a takaritás női munka és nem nekem való.
2010. aug. 10. 23:54
 43/64 anonim ***** válasza:
100%

Először is: nincs olyan épeszű nő, akinek tetszik a rendetlenség. Az lehet, hogy vannak olyan nők, akik maguk is rendetlenek és esetleg nem riadnak vissza a te disznóólodtól sem, de az teljesen biztos, hogy olyan egy sincs, aki téged férfiasabbnak találna attól, hogy az első pillanatban, ahogy belép a szobádba orra esik egy halom üres kólásüvegben, aztán meg beletenyerel a félig összecsámcsogott Mars csokidba, végül pedig a hajából kell kiszedegetnie az óvszereket, amit szanaszét hagytál a szobádban. Ha tényleg azt hiszed, hogy van olyan nő, aki a rendetlenségre gerjed, akkor szerintem éppen ideje, hogy kigyógyulj ebből a tévképzetedből, mert különben soha az életben nem lesz egy normális párkapcsolatod sem.


Másodszor: régen hallottam már nagyobb baromságot annál, hogy egy 15 éves fiú nem ér rá takarítani. Mégis milyen eget rengetően fontos dolgod lehet 15 évesen, hogy nincs egy-két órád arra, hogy rendbe rakd a szobádat? Az internet böngészése meg a haverokkal lógás nem fontosabb tevékenységek, mint a lakhelyed tisztán tartása. Ráadásul nem is kéne folyamatosan takarítanod, elég lenne egyszer rendbe rakni a szobádat, és utána csak meg kell tartani a rendet. Ehhez bőven elég annyi, hogy amit egyszer előveszel, azt aztán visszarakod a helyére. Az üres üdítős üvegeket, a csokipapírokat meg minden egyéb szemetet pedig nem az asztalra kell dobni, hanem egy szemeteskukába. Ehhez még csak fel sem kell állnod a számítógép mellől, egyszerűen csak az íróasztalod mellé kell rakni a szemetest. Amikor tele van, akkor meg kiviszed. Ennyi! Persze porszívózni, port törölni sem ártana néha, de mivel azt írtad, azt megcsinálja az anyukád, kezdetnek az is nagy segítség lenne számára, ha legalább a cuccaidat nem hajigálnád szét.


Végezetül pedig: ha neked derogál a rendrakás, akkor gépezés meg haverozás helyett inkább tanulnod kéne, hogy aztán egy jól fizető állást tudj szerezni, aminek köszönhetően fel tudsz majd bérelni egy takarítónőt, mert az anyukád bizony nem lesz ott egész életedben, hogy helyetted takarítson.

2010. aug. 11. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/64 anonim ***** válasza:
52%
Lehet hülyének néztek, de én bírom a kupit. Főleg mikor akkora szemét van, hogy a szőnyegből állnak ki a szotyi darabkák és a földre lehet hamuzni, és már csak annyi hely van a földön hogy épp hogy közlekedni lehessen. Mondjuk ha nekem ilyen lenne a szobám tuti égnék megmutatni másnak, de ha más van így azt tökre bírom :D Persze, a rend is jó, csak olyan unalmas. xd
2010. aug. 11. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/64 anonim ***** válasza:
52%
Ja és lány vagyok. : D
2010. aug. 11. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/64 A kérdező kommentje:
Szerintem is unalmas a rend. Ám régen volt hogy kidobtam az ablakon a szemetet, de az nem vát be. És minden nap keresem a távkapcsolót :). Utolsó hány éves vagy?
2010. aug. 11. 10:32
 47/64 anonim ***** válasza:
te nem rendetlen vagy hanem igénytelen. az igénytelen pasikat meg nem szeretik a lányok. valóban egy tróger vagy.
2010. aug. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/64 anonim ***** válasza:
lúzer szerencsétlen vagy, legfeljebb haveroddal használhatod majd el az óvszereket, mert épeszű nő szóba nem fog állni veled ha ilyen kis gyerekes majom maradsz aki után az anyja takarít... ne nevettess. szánalmas. egy igazi férfi képes rendet tartani.
2010. aug. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/64 anonim ***** válasza:
komolyan, a putris cigányok igényesebbek nálad.
2010. aug. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/64 A kérdező kommentje:
Attól még hogy van fontosabb dolgom a takaritásnál nem azt jelenti, hogy igénytelen vagyok. Gyakori rendszerességgel zuhanyozok és borotválom az intim testrészemet is. Szóval szó sincsen igénytelenségről. Csak könyörgöm ne legyetek már ilyen kertvárosiak.
2010. aug. 11. 21:01
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!