Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A csajok szeretik ha a pasinak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csajok szeretik ha a pasinak rendetlenség van a szobájában?

Figyelt kérdés

Mert nekem nagyon nagy rendetlenség van a szobámba. Az asztal televan csokispapirral, chipses zacskóval, pepsis dobozzal, chipssel és ha kitartóak vagyunk akkor pizzát is találhatunk. A föld tele van pepsisüvegekkel, ruhákkal és papirokkal. A TVasztal is televan gumióvszeres dobozzal, telefontöltőkkel, sprayyel és még egy csomó mindennel. Szóval nagy rendetlenség van.

Ismerkedésbe is bennevagyok 15F


2010. aug. 10. 21:47
1 2 3 4 5 6 7
 51/64 anonim ***** válasza:
az is az igényességhez tartozik, hogy rendben tartod a környezetedet is te szerencsétlen majom.
2010. aug. 12. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/64 anonim válasza:
Ha arra van időd, hogy ezt a kérdést leírt akkor arra is lenne, hogy feltakaríts a szobádban.
2010. aug. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/64 anonim ***** válasza:

Én is baromi kupis vagyok lány létemre..földön ruhák,újságok,asztalon minden más,de 1 hete tartom a rendet,mert marhára igénytelennek éreztem magam,hogy egy szemétdomb kellős közepén élek.Nem zavart hogy már szinte közlekedni se lehet a szobában meg semmi.Akárki elmegy hozzád,főleg csak,meglesz a véleménye rólad és nem pozitív.Egy kis kupi nem vészes,de azért a csokipapírokat meg a pepsis dobozokat meg pizza darabokat legalább dobd ki.Az óvszeres sztori meg gáz..felállítod,felhúzod utána azt mondod hogy baromi jó és eladod,anélkül,hogy valaha is használtad volna értelmesen.Ráadásul így a minőségét se tudod,hisz más ha csajban használja valaki vagy levegőben.Vagy megdugsz egy pitét,mint az Amerikai pitében? :D Na mindegy,15 éves korodhoz képest gáz vagy,csak a csavargás,haverok,számítógépezés..szép kis élet.

18/L

2010. aug. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/64 anonim ***** válasza:
engem zavar! 15/L
2010. aug. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/64 anonim ***** válasza:
jah és mit is mondtál??? gumióvszer??? akkor ezek szerint már nemvagy szűz????? durvaaa!!!!! 15/L
2010. aug. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/64 anonim ***** válasza:
nállam is kupi van csak nem ennyire...a ruha kupacok üres flakonok ilyesmik eg ykupacban vanak^^xD 13/L
2010. aug. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/64 anonim ***** válasza:
Hallod,hanyatt bas*tam magam a nevetéstől ezen a kérdésen,de tuti cigány vagy.Nem lényeg,de ba*d meg ha nem tudnád az sokkal több időt vesz igénybe hogy játszod a semmirekellőt mint hogy kitakaríts abban a szó szerint ROHADT szobádban!És nem ku*vára nem jön ez be semelyik csajnak,és igen vannak ismerőseim akiknél kupi van,de max 1-2 napig,mert utána veszi rá a fáradtságot hogy rendet rakjon,de a kupi alatt se az előző évezredi kaját/piát értem!
2010. aug. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/64 A kérdező kommentje:
Nem vagyok cigány, csak egy kicsit lusta. Sajnos még szűz vagyok, de egyébként jófej vagyok és a külsőm is rendben van szóval, ne valami wowos cigónak képzeljetek el.
2010. aug. 14. 18:24
 59/64 anonim ***** válasza:

Engem nem zavarna.Sött jobban zavarna , ha nagy rend lenne.Mert csak a stéberek szoktak mindent rendbe tartani:)De most nem?

Amm ha jók és márkásat a ruháid az csak jó:D

Ismerkedés....Hmmm:P

L/15

2010. aug. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/64 anonim ***** válasza:

"A válasz írója 71%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 21:21"


Szóval szerinted az a normális, ha mindenki olyan igénytelen és akkora mocsokban él mint a kérdező?

2010. aug. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!