Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A csajok szeretik ha a pasinak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csajok szeretik ha a pasinak rendetlenség van a szobájában?

Figyelt kérdés

Mert nekem nagyon nagy rendetlenség van a szobámba. Az asztal televan csokispapirral, chipses zacskóval, pepsis dobozzal, chipssel és ha kitartóak vagyunk akkor pizzát is találhatunk. A föld tele van pepsisüvegekkel, ruhákkal és papirokkal. A TVasztal is televan gumióvszeres dobozzal, telefontöltőkkel, sprayyel és még egy csomó mindennel. Szóval nagy rendetlenség van.

Ismerkedésbe is bennevagyok 15F


2010. aug. 10. 21:47
1 2 3 4 5 6 7
 11/64 anonim ***** válasza:
100%

Hát felőlem járhatsz márkás cuccokban, ha annyira képtelen vagy, hogy a szemetet kihajítsd a kukába, ahova való, a ruháidat egy székre rakd és beágyazz. Undorító, trehányság. Légy otthon is igényesebb:S

24N

2010. aug. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/64 anonim ***** válasza:
100%

ne itt akarj csajt találni. vagy olyanokkal akarsz ismerkedni akik kitakarítanak nálad?

muter néha bejön kitakarítani. vigyázz jobban a rendre és ügyelj jobban a tisztaságra. becsüld meg ennyire hogy takarítanak nálad.

nálam mindíg én takarítok, és ez szerintem így van jól... van amikor én takarítok az egész lakásba, de ennyit igazán megtehetek.

15/L

2010. aug. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/64 A kérdező kommentje:
A pizzat általában kidobom az ablakon és jön a kutya megenni asszem egyszer már gyomorrontást kapott. Pepsit pedig nagy mennyiségben iszok ezért felgyülnek a dobozok. Ám örülök, hogy van rendetlen csaj is :D.
2010. aug. 10. 21:56
 14/64 anonim ***** válasza:
100%

hát figyelj, sose kéne olyan pasi aki egy szemétdomb közepén képes élni.

meddig tartana ha a szemetet egy szemetesbe dobnád, cuccokat a helyére ha már nem használod... sose lenne rendetlenség, nem kéne hogy anyád pakoljon utánad, mi vagy te óvodás? elég egyszerű rendet tartani. ha neked ez nem megy akkor téged minősít. undorító.

2010. aug. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/64 anonim ***** válasza:
hat en sem vagyok a rend nagy dicsoitoje, de azert amit te irtal, tolem legyen rendetlenseg csak buz ne legyen :P
2010. aug. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/64 anonim ***** válasza:
xD hátte hülye vagy
2010. aug. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/64 A kérdező kommentje:
De nincs időm rendet rakni! Vagy kint vagyok a haverokkal vagy gépezek vagy iskolában vagyok. Egyszer én is elkezdtem porszivózni, de felszivtam minden hülyeséget, szóval jobb ha a muter csinálja.
2010. aug. 10. 21:59
 18/64 anonim ***** válasza:

hát megmondom a jövődet hülegyerek.

van egy ismim ugyanolyan rumliban él mint te, 43 éves és egyedül poshad.

Úgyhogy járj ki egy takarítóképzőt hidd el jó lesz!

2010. aug. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/64 anonim ***** válasza:
woooow, nincs időd valamire ami fontos, inkább gyomorrontást okozol a kutyádnak, de a haverok nem várhatnak meg a gépezés. gépezés helyett néha takaríthatnál. és mit szívtál föl? egy kutyát? vagy mit?
2010. aug. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/64 anonim ***** válasza:
ja meg kihasználod a mutert. jó nagy lúzer-tróger vagy.
2010. aug. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!