Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A csajok szeretik ha a pasinak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csajok szeretik ha a pasinak rendetlenség van a szobájában?

Figyelt kérdés

Mert nekem nagyon nagy rendetlenség van a szobámba. Az asztal televan csokispapirral, chipses zacskóval, pepsis dobozzal, chipssel és ha kitartóak vagyunk akkor pizzát is találhatunk. A föld tele van pepsisüvegekkel, ruhákkal és papirokkal. A TVasztal is televan gumióvszeres dobozzal, telefontöltőkkel, sprayyel és még egy csomó mindennel. Szóval nagy rendetlenség van.

Ismerkedésbe is bennevagyok 15F


2010. aug. 10. 21:47
1 2 3 4 5 6 7
 21/64 A kérdező kommentje:
Nem mert német juhász kutya van és általában kint tartjuk. Ja és mindig Mars csokit egyszek napi 4 - 5 öt általába szóval azt szivtam fel mindig, de a muter jól csinálja szóval nincs gond. De ahelyett hogy lebaszatok nem ismerkedne semki ?
2010. aug. 10. 22:03
 22/64 anonim ***** válasza:
100%
nem így kellene kezdeni a barátnő megismerését hogy mocskos a szobád és úgy tömöd magad mint egy disznó meg ilyen egészségtelen kajákkal -.-"""
2010. aug. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/64 anonim ***** válasza:
h lehetne már ezt szeretni? miért kérdezel ekkora baromságokat??
2010. aug. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/64 anonim ***** válasza:

A komment megírásának időpontja: ma 22:03


Ba..meg, azt ne mondd, hogy ezek után még elvárod, hogy ismerkedjen bárki is...szánalmas vagy...

2010. aug. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/64 anonim ***** válasza:

ááá ez szerintem kamu. épeszű ember nem zabál mars csokit és pepsit teli pofára. hacsak nem egy kövér disznó agyilag nulla IQ-val, heh.

Mondjuk az érdekelne, hogy (főleg 15 évesen) hogyan lehet tele gumióvszeres dobozokkal az asztalod, ha nincs barátnőd.:P vagy annyira igénytelen vagy, hogy egy éve nem dobtad ki a szemétbe? a harmadik eshetőségre gondolni se merek...

2010. aug. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/64 A kérdező kommentje:
Nem vagyok dagadt egyáltalán, mert gyakran mozgok. Kajálni pedig szeretek. Szerintem ha rend van az nőies. És szoktak jönni hozzám haverok és nem tünik fel a rendetlenség nekik. Ja ésa beágyazás hülyeség mert van amikor délután alszok.
2010. aug. 10. 22:10
 27/64 A kérdező kommentje:
Nem használtgumióvszerre gondolok. Ja és még szűz vagyok. A gumióvszereket meg szeretem letesztelni és eladni a gyerekeknek. De jófej vagyok szóval ha ismernétek nem utálnátok ennyire.
2010. aug. 10. 22:12
 28/64 anonim ***** válasza:

"És szoktak jönni hozzám haverok és nem tünik fel a rendetlenség nekik."


Vagy inkább a haverjaid is ugyanolyan, vagy még nagyobb mocsokban élnek...

2010. aug. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/64 A kérdező kommentje:
MI a harmadik lehetőség???
2010. aug. 10. 22:13
 30/64 anonim ***** válasza:
Ha egyöntetűen azt mondjuk hogy nem szeretik a csajok a rendetlenséget,akkor rendet raksz? : D
2010. aug. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!