Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lnyok! Titeket az zavarna ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lnyok! Titeket az zavarna ha a barátotok többszáz madárpókot tart a szobájában?

Figyelt kérdés
Mernétek így nála aludni?
2010. nov. 17. 19:58
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
16%

Hidd el nem rosszabb a pók mint 1 kutya.

Ha meg hisztis vagy minek jártok? A srác majd talál olyat aki tolerálja a hobbiját.

Te lennél velem úgy h benyugtatózva fekszem az ágyban a parnám alatt 1 pisztollyal?

18/F

2010. nov. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
94%
aki több száz madárpókot tart a szobályában az alapból nem 100as :D
2010. nov. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem mernék, mert félnék, hogy a nem a barátomnak adnám oda a szüzességem, nem tudnék uralkodni magamonxD
2010. nov. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Mekkora szobája van, b.asszameg? :-O
2010. nov. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

több száz? azhogy?

egyébként ha rendesen tart pókot és nem akkora s*ggfej mitn az exem akkor nem... exem is tartott pókot ugyanis, amivel nekem nem votl problémám, de nekem elég súlyos pókfóbiám van... ami nem hiszti, hanem kajak fóbia. na mindegy, a lényeg hogy ő ezt tudta, nekem azzal nem volt bajom hogy a sanyi ( ígyhivták a pokot) ott csücsül a terráriumba, még nézegettem is, barátkoztam vele, amíg egyszer a drága úrnak eszébe nem jutott egy óvatlan reggel azzal ébresztenie vicceskedve hogy a hasamra tette... az egy dolog hogy én majdnem sokkot kaptam, de a pok is majdnem meghalt.

2010. nov. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
77%

Én imádom az ilyeneket.:D Szerintem halál boldogan ellennék mellettük.

Én kígyót akartam tartani, csak sajnos nem lehet.:)

18L

2010. nov. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim válasza:

amúgy több 100 pókot tartani legális?:DDD

amúgy én nem mernéék ott aludni,mert rettenetes kígyó és pók fóbiáám van, de mondjuk megoldanám úgy hogy mindig ő aludna nállunk.. :) amugy meg szerintem nem azon múlik h járnak-e ,hogy tolerálja- e pókokat.. hanem hogyszeretik egymást.. kedves első..

2010. nov. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
:)
2010. nov. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
és imádnám!
2010. nov. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Egy normál madárpók tudtommal úgy 4*10*13 centis. Legalábbis én igy tudom. Többszáz alatt 4-500-at szoktak érteni. Vegyünk most négyszázat. Tehát ha jól számolok, a madárpókoknak eleve 16 x 40 x 52 tehát 33280 m3 hely kellene, a terráriumot nem számolva. Komolyan, mekkora szobád van? Még ha kisebb madárpókokat is tartasz, rengeteg helyet foglalhatnak, már ha rendesen törődsz velük.
2010. nov. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!