Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy lehet egy lányt megtalálni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet egy lányt megtalálni?

Figyelt kérdés
Keresek egy fiatal lányt, akivel ma (07.28.) délután szemeztünk és mosolyogtunk egymásra a szentendrei héven. (További részleteket nem akarok elárulni, hogy hol szálltunk le, meg ilyesmi, mert azok az azonosításhoz kellenek majd :D) Melyik az a hely a neten, ahol így szokták keresik egymást az emberek? Van tippetek, hol próbálkozzak?
2010. júl. 28. 21:46
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/90 anonim ***** válasza:
Szió! Én vagyok a "tanáros" 17/L. Nagyon kíváncsi vagyok, előkerült már? :)
2010. aug. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/90 A kérdező kommentje:

Nem. Semmi életjel. Sebaj, nyilván így kell lennie.


Annak meg, aki újabb gondolatot adott a fejembe és tulajdonított a sajátomnak kéretlenül (mert ő jobban tudja, hogy én mit gondolok), üzenem, hogy egy szóval sem írtam sehol, hogy egy 19-23 év közti lány nekem öreg. És nem is gondolom így.


Esetleg talán ragaszkodni kéne ahhoz, amit én leírok, és nem a saját képzelőerővel kreálni nekem tulajdonítandó gondolatokat, mert így semmi értelme semmilyen kommunikációnak.

2010. aug. 15. 22:07
 73/90 anonim válasza:

Szia!


Most regisztráltam erre az oldalra, érdekes ez a vita, elolvastam az összes a hozzászólást! Szerintem amúgy neked van igazad, korrekt vagy. Viszont megdöbbentő volt látni, hogy egyik pillanatról a másikra, hogy neked estek a nők/lányok.


Na, de nem ezért írtam, szeretnék kérdezni tőled pár dolgot, mert kíváncsi vagyok arra, hogy mi áll a háttérben.


Hány éves volt a legfiatalabb lány, akivel szexuális kacsolatot létesítettél?


Fiatal korod óta a fiatal lányokhoz vonzódsz?


Mi tetszik a legjobban a tizenéves lányokban?


Ennyi lenne, tudom, hogy pofátlanság lenne elvárni, hogy válaszolj is rájuk, épp ezért nem is várom el, de tényleg NAGYON KÍVÁNCSI vagyok. Ha úgy válaszolnál, akkor elküldheted privátba is.


Előre is köszönöm, ha válaszolsz. Nem akarok turkálni a gondolataidban, ez tényleg csak puszta kíváncsiság.


Kérlek :)

18/L

2010. aug. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/90 anonim válasza:
Légyszíves! Utána én is válaszolok a Te kérdéseidre :D
2010. aug. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/90 anonim válasza:
Kérlek szépen! (aranyos nézéssel egybekötve:)
2010. aug. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/90 anonim válasza:
:(
2010. aug. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/90 anonim válasza:
L
2010. aug. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/90 anonim válasza:
É
2010. aug. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/90 anonim válasza:
C
2010. aug. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/90 anonim válasza:
I
2010. aug. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!