Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy lehet egy lányt megtalálni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet egy lányt megtalálni?

Figyelt kérdés
Keresek egy fiatal lányt, akivel ma (07.28.) délután szemeztünk és mosolyogtunk egymásra a szentendrei héven. (További részleteket nem akarok elárulni, hogy hol szálltunk le, meg ilyesmi, mert azok az azonosításhoz kellenek majd :D) Melyik az a hely a neten, ahol így szokták keresik egymást az emberek? Van tippetek, hol próbálkozzak?
2010. júl. 28. 21:46
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/90 anonim ***** válasza:

Ajajj. Na látod, erről beszéltem. Nem tudsz rólam semmit, ezért általánosítasz. De most elárulok pár dolgot, hogy megértsd miért írtam: 7 éve vagyok férjnél, és van két gyönyörű édes pici kislányom, akiket mindennél jobban szeretek ezen a világon. Még csak 5 évesek (ikrek:), de ha 10 év múlva megtudnám, hogy az egyik lányomat egy nála 20 évvel idősebb pasi a felesége mellett! (mert azt hiszem egyértelmű ezek után, hogy neked is van) csak arra használja fel, hogy kiélje a vágyait rajta, amiket korábban nem tudott vagy nem akart, tök mindegy, és persze mindezt úgy, hogy nem is szereti a lányomat.. Tudod mit csinálnék azzal a férfival? Kicsinálnám az biztos.


De ha születik egyszer majd egy lányod, akkor nem kell majd ilyenekről mesélnem, Te sem akarsz majd neki ekkora fájdalmakat okozni. Mert egy 16-18 lány hiába érzi magát jól az együttlétek alatt veled, ha utána zokog majd egész éjszaka, hogy Te már foglalt vagy, és soha nem lehetsz az övé. Mert ha hiszed, ha nem, egy idő után minden "kislány" megszeretne.


Nem tűnsz rossz embernek, gondold végig. A veled hasonló férfiak mindig azt mondják a szeretőiknek, hogy nem kell belebonyolódni, akkor nem lesz szerelem. Csakhogy ebbe nem lehet nem belebonyolódni. Legalábbis a kislány részéről nem.

2010. aug. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/90 anonim ***** válasza:
Amúgy igen, csaltak már meg.. Én is megcsaltam 20 évesen a párom. Pont ezért tudom, hogy nincs az a pénz, amiért mégegyszer megtenném. De ez is nagyon hülye általánosítás: Te most azt hiszed, hogy a harmincas nők többsége már begyepesedett a sok csalódástól, meg megcsalásoktól? Túl sok Bridget Jones naplóját néztél :D
2010. aug. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/90 A kérdező kommentje:

1. Egyszer láttam a Bridget Jonest, mert tudni akartam, mi az, de hányok minden ilyen szinglikulturális terméktől.


2. Fel nem foghatom, miért általánosítasz, hogy milyenek a tinik, hogy milyen a lelki világuk. Köztük is van ilyen is, olyan is. Van, aki komoly kapcsolatra vágyik és abban él, de nagyon sok van, aki nem. Azt nem tudom felfogni, az nálad miért esik más elbírálás alá, ha a 15 éves lányod minden hétvégén másik 16-17-18-20 éves fiúval keveredik felszínesebb vagy komolyabb szexuális kapcsolatba, mint az, hogy egy 35 éves férfivel szexel. Még minőségi különbség is van, többet kap és többet is tanul utóbbi esetben. De ez most csak egy elméleti vita.


3. A mai tizenévesek mások. Nem jobbak és rosszabbak, mint a korábbiak, de ne magadból indulj ki, mikor a szexuális életüket, gondolkozásukat meg akarod tervezni, szabni. És nem is szeretem, amikor elítélik őket morálisan.


4. Nincs feleségem, de ez tök részletkérdés.

2010. aug. 2. 17:32
 24/90 anonim ***** válasza:

2. Te azt hiszed, hogy minden 16-18 éves lány hetente mással kever? Persze, hogy vannak ilyenek, meg olyanok, nekem aztán 8. De elhiheted, hogy bármelyiket is d.god meg, igenis nyomot fog benne hagyni. Mert egy 17 éves fiúval úgy szokás összejönni, hogy a fiúnak nincs barátnője, szerelmesek lesznek és járnak. Aztán jön a többi. De mégis mit gondolsz??? Mi lesz akkor, ha akár csak tegyük fel megcsókolsz egy 16 éves lányt??? Szerinted Ő akkor mit fog érezni? Neked Ő csak egy olcsó numera lesz, kihasználod, és hiába fogod neki azt mondani, hogy ne szeress belém, mert beléd fog!!! K.rvára nem kell általánosítani a tinik közt, egyformák, nem kell őket külön ismerni, mert még gyerekek! Ők még nem az életről gondolkodnak, hanem a legújabb tinisztárok dalait bömböltetik a szobájukban. Önállóak, de még csak MAJDNEM felnőttek. És ez a majdem bőveg elég ahhoz, hogy tönkre tedd a még ki nem alakult értékrendjüket, lelkivilágukat. Én egy szóval sem mondtam, hogy nem tanulnának tőled, de azt amit Te nyújtasz majd nekik, azt egy olyan embertől is megkaphatják/tanulhatják majd, aki közben mellettük áll, és szereti is őket! Miért érnék be egy családos emberrel? (telik az idő, egyszer az leszel) Miért elégednének meg egy olyan férfival, akivel a d.ugáson kívűl semmi mást nem lehet csinálni?


3. Elhiszem, de legfőképp megértem, hogy a tinikre gerjedsz. De akkor minek hülyíted a BARÁTNŐD? Vagy 5 év múlva elhagyod majd, mert annyi lesz már, mint most Te, és az neked már öreg? Gondold végig. Remélem egy kicsit azért érzed, hogy az érvelésed elég gyenge.


4. Bocsi, mindenhová barátnődet írtam, minden kilőve, szóval gondolom az van. Hány éves? (gondolom erre már nem válaszolsz)

2010. aug. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/90 A kérdező kommentje:
Figyelj csak ide! Nekem erre se szükségem, se kedvem, se türelmem. És bocs, de nem is ezért hoztam létre ezt a topikot. Légy szíves, menjél máshova észt meg erkölcsöt osztogatni. Ha kíváncsi vagyok rá, majd meghallgatlak ott. Én egy lányt keresek, aki flörtölt velem, és ha nem tudsz segíteni a megtalálásában, akkor ez nem a te helyed. Köszönöm, hogy megértesz!
2010. aug. 2. 23:52
 26/90 anonim ***** válasza:
Szegény jegyesed :( Kár volt az időmet pazarolni rád.
2010. aug. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/90 anonim ***** válasza:

OMG

mint az ovodások xD

2010. aug. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/90 anonim ***** válasza:
a 31 éves nőnek van igaza! én is tini vagyok még, de szerintem teljesen igaza van. ha neked lenne egy lányod, te se szeretnéd, hogy később 15-18 éves korába egy 35 éves pasi dugja...
2010. aug. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/90 anonim ***** válasza:

Sztem is undorító vagy.

Én 16 éves vagyok,és jártam már ugy h egy olyan kiéhezett vén f*sz mint amilyen te is lehetsz,egyszer leszólított h előző héten ÉN flörtöltem vele a buszon,és h folytathatnánk az ismerkedést mert azóta is engem keresett. Mondtam neki h túl sokat képzel abba,h bámészkodtam a buszon,én nem akarok tőle semmit,az apám lehetne.

meg olyan is volt h a buszon néztem egy hapsit kb 35-40 között volt,azért néztem mert tök böszmén nlzett ki,nem azért mert bejött,aztán uttána meg fel akart szedni,mert sajnos hazafele is egy buszon utaztunk.

Nem tudom az ilyen öreg pasasok miért hiszik azt h ha rájuk néz egy tini csaj,akkor már rögtön ismerkedni akarnak :S

Sztem te is csak képzelődsz,meg minek általánosítasz? Azt hiszed minden tini csaj vén trógerekkel akar sexelni? Undorító vagy. Remélem lesz egy lányod és azt felakarja szedni egy 35 éves pacák h meghuzza!

2010. aug. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/90 anonim ***** válasza:
9%
Debilek vagytok mind, de a 35 éves pasi a legkevésbé. Főleg Te, kis 16 éves hülye pitscha...:)
2010. aug. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!